Gönderen Konu: ARKADAŞLAR LÜTFEN BAKARMISINIZZZZ !!11  (Okunma sayısı 997 defa)

Çevrimdışı ilkem300

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : ilkem
ARKADAŞLAR LÜTFEN BAKARMISINIZZZZ !!11
« : 01 Mayıs 2014, Perşembe - 18:15 »
Ben yeni başladım oyuna daha 3  levelim kalkanım 2günn 23 saat kaldı daha herşeyim yeni ne zaman kupa için saldırı yapıyım ve kupa saldırısına kadar tek oyunculu bölümde mi takılıyım lütfen yardım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı beastmaster

• 26.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 3
  • Clash of Clans
  • 19 Mesajı Toplam
    43 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ismail
  • Klanım : 1923TÜRK-1923TÜRK5
Ynt: ARKADAŞLAR LÜTFEN BAKARMISINIZZZZ !!11
« Yanıtla #1 : 01 Mayıs 2014, Perşembe - 18:37 »
Bence oyalanmana hiç gerek yok. Eğer oyunun kurulum mantıgını anladığını düşünüyorsan network üzerinden oynamaya başlamalısın artık. En fazla kazana kaybede öğrenirsin ne olduğunu oyunun. Bence tekliyle uğraşma artık online rakipler bulduğunda daha eğlenceli hale gelecek

akinpx

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 01 Mayıs 2014, Perşembe - 21:18 »
aslında iyi bir köy olsun istiyorsan en az 6. lvle kadar saldırı yapmayın diyorlar. karşının intikam şansı doğuyor. çıkarıcıların gelişmişse zaten madene ihtiyacın kalmıyor gelişmek için.

ama şöyle de bir durum var. saldırını geliştirmek için pratik yapman gerekiyor. bence 2. bir hesap aç orda saldırıları bol olsun. esas hesabında ilerde başlarsın.

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 58
  • Durumum:
  • "so long and thanks for all the fish"
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Anıl
« Yanıtla #3 : 04 Mayıs 2014, Pazar - 23:51 »
Oyuna başlarken bende buralarda gezdim kalkan kullanmadım ama gereksizmiş bunu öğrendim kalkanı bozdum hemen ve köylerden daha fazla ganimet çaldım ha köyüme saldırıda  yapıldı 10.000 alındı bende 20.000 30.000 çaldım yani söylediğim kışlanı 2-3 yaptıysan oyunu kavradıysan boz kalkanı ama bir taktik verim ilk lv lerde kupa önemli değil rakibin köyüne goblin ile saldır bütün paraları hemen toplarsın

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.