Gönderen Konu: arkadaşlar köyüm hakkında geliştirmem gereken yerleri yorumlarmısınız  (Okunma sayısı 1475 defa)

Çevrimdışı togy

• 14.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 11 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
  • COC Nick : togy & togy2
  • Klanım : mambalar
arkadaşlar öncelikle yanlış yaptığım konuyu forumda gezinirken öğrendim, köy binama göre silahlarımı max yapıcam Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  bu bir daha sonra başka ne yapmalıyım savunma için dizayn konusunda yardımlarınızı bekliyorum...

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı orhanblt

• 14.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 13 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
  • COC Nick : orhan1
Bu aşamaya geçmeden önce duvarlarını 5. seviyeye çıkarman gerekirdi. Şimdi her duvar parçasına önce 30.000 sonra 75.000 altın harcaman gerekecek. Üstelik altınların çalınmaya çok müsait. Hemen duvarın gerisinden okçularla yada delik açılır açılmaz goblinleri salsam tüm altınlarını alırım. Alamasam sadece tuzaklarına takılsam en başarılı savunman bile sana 15.000-20.000 altına mal olur. Sonuç olarak Madem 3. inşaatcını almışsın artık kupa kasmana gerek yok. Duvarlarını geliştirene dek Köy binanı dışarı at derim. Ama kupa için fena değil.
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2013, Salı - 16:13 Gönderen: orhanblt »

Çevrimdışı togy

• 14.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 11 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
  • COC Nick : togy & togy2
  • Klanım : mambalar
bu forumu ve oyunun köy binası kavramını biraz geç anlamadım, o yüzden erken geliştirdim şimdi zaten silahları max yapmaya çalışıyorum bi yandanda toplayıcıları arttırıyorum, tavsiyelerin için sağol ama nasıl bi dizayn yapmam gerekir bu durumda bide köy binasınıdışarı nereye koyuyum? yakınamı uzağamı?

Çevrimdışı rohan

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
  • COC Nick : rohan
  • Klanım : spartacus
Köy binanı duvarların dışına ama en azından havanlarının menzilinde olan bir yere koy. Sana saldıran binanı yıkmaya çalışırken silahların da devreye girip rakibin askerlerini indirsin