Gönderen Konu: Klan savaşı örnek saldırılar ve yüksek ganimetler  (Okunma sayısı 955 defa)

Çevrimdışı LegenD-R

• 69.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 12
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 172 Mesajı Toplam
    266 Kere Beğenildi
  • COC Nick : LegenD-R
  • Klanım : 1923TÜRK
Klan savaşı örnek saldırılar ve yüksek ganimetler
« : 08 Şubat 2015, Pazar - 06:07 »
Uzun zamandır aklımda olan bir şeye Furkan Ceylan sayesinde ( ki onun bundan haberi yoktur muhtemelen Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ) denemeye karar verdim. Ne derece ilerlerim şuan için bilemiyorum ama en azından içimde kalmaması için başladım. İzleyenlere başlangıç için oldukça amatör gelecek kesinlikle. Henüz kendi sesimle yorum yapmak yerine sadece müzik koyarak paylaşım yapmayı düşünüyorum. Ses işinde başarılı olurmuyum orasıda meçhul Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Tekrardan Furkan Ceylan'a teşekkür ediyorum.

Bu video biraz megolomanca gelebilir, sadece kendi 2 saldırım var. Deneme amaçlı kaydetmiştim zamanında ilerleyen zamanda klanımızda güzel saldırıları ve savunmaları koymayı planlıyorum.

Bu videoda yüksek ganimet kazanılmış 2 saldırıdan oluşuyor.

« Son Düzenleme: 08 Şubat 2015, Pazar - 06:09 Gönderen: LegenD-R »

LegenD-R 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: uchihali (08 Şubat 2015, Pazar - 16:09)

Çevrimdışı FurkanCeylan

• Üst Düzey Yönetici
  • Yardımcı Lider
  • *
  • Rep Puanı : 435
  • Durumum:
  • ! ! ! FurkanCeylan.Com ! ! !
  • 1124 Mesajı Toplam
    3673 Kere Beğenildi
    • Twitter;
  • COC Nick : FurkanCeylaan
  • Klanım : 1923TÜRK | Yardımcı Lider
Ynt: Klan savaşı örnek saldırılar ve yüksek ganimetler
« Yanıtla #1 : 08 Şubat 2015, Pazar - 13:00 »
Kaan sevindim de şu var hep müzik koyarsan telif yersin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Seni tebrik ederim ben sesde de başarılı olacağına inanıyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı LegenD-R

• 69.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 172 Mesajı Toplam
    266 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 08 Şubat 2015, Pazar - 13:37 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Kaan sevindim de şu var hep müzik koyarsan telif yersin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Seni tebrik ederim ben sesde de başarılı olacağına inanıyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Teşekkürler Furkan Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Telif haksız müzik koymama rağmen bu sorun oluşur mu?

Çevrimdışı LeafLook

• 1923TÜRK
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 15
  • Durumum:
  • 1923TÜRK Ailesi
  • 265 Mesajı Toplam
    342 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Nazım
« Yanıtla #3 : 08 Şubat 2015, Pazar - 21:50 »

Teşekkürler Furkan Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Başarılarının devamını dilerim.NCS(NoCopyRightSong) telif yemessin bu muziklerden.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Sen cevapları ezberliyorsun ama hayat asla aynı soruyu tekrarlamaz.

Çevrimdışı LegenD-R

• 69.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 172 Mesajı Toplam
    266 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 08 Şubat 2015, Pazar - 22:41 »

Başarılarının devamını dilerim.NCS(NoCopyRightSong) telif yemessin bu muziklerden.

Teşekkürler, tutar tutmaz önemli değil. İçimde kalacağına yapıyım dedim. Youtube'da bir kanal paylaşıyor telif haksız müzikleri, bende ordan almayı tercih ettim.