Gönderen Konu: Yeni açılan Turkish Power klanmıza herkes davetlidir detaylar açıklamada.  (Okunma sayısı 246 defa)

Çevrimdışı Rasitt

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • +125 Th9 full.
  • COC Nick : JollyJoker
Öncelikle cümleten selamın aleyküm.
1 Ekim 2018 Tarihinde yani dün klan oluşturdum kendi asıl hesabımla birlikte 6 adet hesap benim bunun yanı sıra ise 6 kişi de arkadaşım yani klanda 12 kişiyiz her neyse şimdi sizlere klanı detaylıca tanıtıp anlatacağım kafasına yatan katılmak isteyen herkes buyurabilir.

Klana ait profesyonel şekilde discord açacağım eğer belli bir kitle toplarsak.

|!&~ Klan Kuralları ~&!|
1-) Yardımcı Lider istemek kesinlikle yasaktır direk sorgusuz sualsiz klandan atılmanıza yol açabilir. Yardımcı lider zamanla hak kazanılacak bir rütbedir.
2-) İstek dışı bağış kesinlikle yasaktır. 2-3 sefer tekrarladığınız zaman uyarılırsınız fakat uyarılara rağmen istek dışı bağış atıyorsanız klandan atılabilirsiniz.
3-) Klan savaşına katılmak istemeyenler Lidere veya Yardımcı Liderler'e belirtmek zorundadır veya profilini kırmızıya almak zorundadır. Savaşta olup da savaş hakkını kullanmayanlar klandan atılacaktır.
4-) Klanda herhangi birisini aşağılamak, hakaret etmek, küfür etmek vs. tamamen yasaktır direk kalıcı olarak atılırsınız. Ne olursa olsun üslubunuzu bozmayınız lütfen.

Klana lütfen kalıcı değilseniz hiç uğramayın kalıcıdan kastım sonsuza dek klanda olacaksınız gibi bir beklentimiz yok sadece 1-2 haftalığına gelip çıkıcak olanlar klana gelmesin.

Klan oyunları için herhangi bir zorlama yok ama ödülü hepimiz alacağımız için isteyen yapabildiği kadar yapabilir bir kısıtlama, sınır vs. mevcut değil.
Köyünüzün düşük veya yüksek olması önemli değil böyle bir hesabınız varsa toparlayabilirsiniz eksta emek ve zaman harcayarak.

Bunun dışında bir sorusu olan varsa yanıt olarak yazabilir.

Klan Kodu: #22Q2LVVQG
Klan Liderinin(benim) Kodu: #P8YP2QVQU

Destan yazmaya geliyoruz inşallah ilerleyen zamanlarda 5., 10. seviyeleri hep birlikte göreceğiz. Amacımız saygılı ve sohbeti muhabbeti bol olan düzgün bir klan açmak ve hepiniz davetlisiniz, saygılarımla.

Yüksel Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur.