Gönderen Konu: Klan arıyorum-.  (Okunma sayısı 814 defa)

Çevrimdışı yunusemre95

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : DuFFyDuFF
  • Klanım : Klanda değilim
Klan arıyorum-.
« : 29 Mayıs 2015, Cuma - 09:51 »
selamın aleyküm. öncelikle kaç tane böyle konu var bilmiyorum bide ben açtığım için özür dilrim ama orda yprum yapınca cevap gelmiyor ne yazıkki. istediğim gibi bi clan bulamadım 1 haftadır, savaşlara,bağışa en önemlisi dostluğa abiliğe kardeşliğe önem veren bi clan arıyorum 71 levelim köy binam8 daha yeni bastım gibi savunmaları yükseltiyorum ve oyunda sürekli online oluyorum yaş 20 istanbul. umarım cevap arabilriim, zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı argos

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : king argos
  • Klanım : ua35
Ynt: Klan arıyorum-.
« Yanıtla #1 : 05 Haziran 2015, Cuma - 22:07 »
Kardeşim clanımızı yeni açtık bekleriz Honor Brothers yaş ortalaması yüksek seviyeli ilk +10 u bekliyoruz

Çevrimdışı Burrcu

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
  • COC Nick : burrcu
  • Klanım : Nevizade
« Yanıtla #2 : 06 Haziran 2015, Cumartesi - 13:59 »
merhaba yunus. bizde tam olarak senin açıkladığın bilgilere önem veren arkadaşlar arıyoruz klanımıza istersen profilimizi incele hem senin hem bizim önem verdiğimiz detaylar iki tarafta da var gibi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapResimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap    Nevizade klan kodu #9P98202J

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 06 Haziran 2015, Cumartesi - 14:05 »
konu sahibinin konuyu takip etmemesinden

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap