Gönderen Konu: Kendini Geliştirmek isteyenler hemde oyundan zevk almak isteyenler buyrun..  (Okunma sayısı 1556 defa)

Çevrimdışı Athena

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Athena
  • Klanım : TurkSoldiers
Selam Arkadaşlar

Sınırsız Asker almak fakat bağış yapmak istemiyor musunuz? klan savaşlarına katılmak ve bol bol savaş kazanmak mı istiyorsunuz? Ozaman sizleri desteklemek için klanımıza bekliyoruz.

TurkSoldiers klanı özellikleri (03.11.2015 tarihi itibari ile);

Klan Etiketi: #8LQ9PQ9L
Kazanılan Savaş : 24
Klan Leveli : 4
Birlik Bekleme süresi : 15 dk
Bağış Sınırı : 6 Birlik
Bağış İadesi : Birlik maliyetini %20
Bağış birlik yükseltmesi : 1 seviye
Savaş ganimeti ekstra depo : %20
Savaş bonusu ekstra ganimet : %10

Klanın diğer özellikleri :
+18 yaş ortalamalı seviyeli muhabbeti olan klanız
Klanda kimseye bağış yapması ile ilgili baskı veya zorlama yapılmamaktadır isteyen hiç bağış yapmadan istediği kadar asker alabilir. Genel bağışlarımız : Okçu ve Barbardır. (Klan savaşı hariç, klan savaşında ne lazımsa o asker atılır fakat klan savaşı hariç kara iksir birlikleri atmıyoruz)
Klanımıza gelecek arkadaşlarımızın saygılı, seviyeli olmasını ve kurallara uymasını istiyoruz sadece.
Klanımız gelişmekte olan arkadaşlara yardım ve klan savaşı için kurulmuştur.
Klan savaşlarında herkesin saldıracağı yer eşleştirmeleri yapılır ve eposta atılır.
Eşleştirilen köylere ilk 12 saat içinde saldırmak zorunludur.
Klan savaşı klan kaleleri tarafımızdan doldurulmaktadır.
(Herkes duvarlar ve araştırmalar dahil herşey bitmeden belediyesini yükseltmemelidir. erken yükseltilmiş belediyeler klan savaşında klanın eşleşmesini de olumsuz etkiler belediye binasını erken yükseltenlerden hiç hazetmeyiz [IMG] )
Klan savaşına katılıp savaşlarını yapmayanlardan, kafasına göre saldırı yapanlardan da hiç hazetmeyiz ötede oynayın deyip uzaklaştırız.
Benim oyundaki ismim Athenadır istek atarken faruk veya zeybek yazarsanız klana alınırsınız

Herkese iyi oyunlar dilerim.

Kitap karakterlerine aşık olmak delilik değildir.

aDemm078

• Ziyaretçi
Ynt: Kendini Geliştirmek isteyenler hemde oyundan zevk almak isteyenler buyrun..
« Yanıtla #1 : 04 Kasım 2015, Çarşamba - 18:41 »
Valla çok güzel yazmışsın birde fotoğrafını eklersen muhteşem olur Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

aDemm078 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Athena (05 Kasım 2015, Perşembe - 10:58)

Çevrimdışı Athena

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Athena
  • Klanım : TurkSoldiers
Ynt: Kendini Geliştirmek isteyenler hemde oyundan zevk almak isteyenler buyrun..
« Yanıtla #2 : 05 Kasım 2015, Perşembe - 10:59 »
teşekkür ederim kardeşim ne fotoğraflarını atacağımı bilemedim o yüzden fotoğraf eklemedim merak eden girer bakar diye düşündüm Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kitap karakterlerine aşık olmak delilik değildir.