Gönderen Konu: Yeni Güncellemeye Göre Ganimet Kasma  (Okunma sayısı 2227 defa)

Çevrimdışı каяавега

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : каяавега
  • Klanım : Turkish Alem
Yeni Güncellemeye Göre Ganimet Kasma
« : 20 Aralık 2015, Pazar - 22:14 »
Abilerim ablalarim kardeslerim bana bi yardimci olun.Eskiden kupayi 600-700 e dusurup ganimet kasiyoduk.Simdi yeni guncelleme ile ganimet kasamiyorum.1 saat aramama ragmen yine koy cikmiyor eskiden en az 250 k aliyoduk simdi 60k 70k napicam 1dk yardimci olun.

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 58
  • Durumum:
  • "so long and thanks for all the fish"
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Anıl
Ynt: Yeni Güncellemeye Göre Ganimet Kasma
« Yanıtla #1 : 20 Aralık 2015, Pazar - 23:29 »
Bizde bulamıyoruz yapacak bir şey yok , oyunda herkes bu sorunu yaşıyor

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Çevrimdışı KralusKerem

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : ✰✰✰→→kerem←←✩✩✩
  • Klanım : Asil IYI
« Yanıtla #2 : 22 Aralık 2015, Salı - 20:37 »
Bence güncelleme köy binasını erken basanlar için gelmiş.
66 levelde Köy binasını 9 a basdım.(şimdi 77 levelim)
baya uraşmama rağmen en fazla 50-40 k ganımet buluyordum.Ve olan ganimetide koruyamıyordum.Simdi guncellemeden sonra 100-200 k ganimet buluyorum.Kardeş dediğin gibi benim yan çarım var onda zor bulunuyor.

Çevrimdışı Nirvana0110

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Nirvana
  • Klanım : YENİLMEZLER
« Yanıtla #3 : 03 Ocak 2016, Pazar - 05:40 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
baya uraşmama rağmen en fazla 50-40 k ganımet buluyordum.Ve olan ganimetide koruyamıyordum.Simdi guncellemeden sonra 100-200 k ganimet buluyorum.Kardeş dediğin gibi benim yan çarım var onda zor bulunuyor.
Bence supercell öyle bisey yapicak kadar sacmalamaz çünkü oyunda her şeyi fulleyip belediye basmanin baya bir önemi var supercell 100.000-300.000 kişi belediyeyi erken bastı diye 100m lık bir oyunu mahvetmez biraz iyi düşün derim bence genel olarak bu güncelleme de ölü köyleri geriye çekerek bot olayını sonlandırmak istenmiş fakat yine her şeyi ellerine yüzleri bulaştırdıklarından yine bir kaç kişi hile kullanmasına derken oyunun kaderini etkileyen bir güncelleme yaptılar bakalım sonucu beraber gorucez ama tahminimce her geçen ay git gide oyuncu kaybedeceklerdir...

Çevrimdışı uchihali

• 61.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Clash of Clans
  • 75 Mesajı Toplam
    93 Kere Beğenildi
  • COC Nick : uchihali
« Yanıtla #4 : 04 Ocak 2016, Pazartesi - 23:30 »
Bence supercell öyle bisey yapicak kadar sacmalamaz çünkü oyunda her şeyi fulleyip belediye basmanin baya bir önemi var supercell 100.000-300.000 kişi belediyeyi erken bastı diye 100m lık bir oyunu mahvetmez biraz iyi düşün derim bence genel olarak bu güncelleme de ölü köyleri geriye çekerek bot olayını sonlandırmak istenmiş fakat yine her şeyi ellerine yüzleri bulaştırdıklarından yine bir kaç kişi hile kullanmasına derken oyunun kaderini etkileyen bir güncelleme yaptılar bakalım sonucu beraber gorucez ama tahminimce her geçen ay git gide oyuncu kaybedeceklerdir...
Oyunlarda tatlı bir zorluk olmazsa oyun çabuk biter ve oyuncu kaybeder.Bu zorluk ne kadar artarsa yine oyuncu kaybeder.Sonuçta insanlar eğlenmek için oynuyor.Size katılıyorum.

Çevrimdışı LORDOFPEKKAS

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Lord of Pekkas
  • Klanım : KANKİLERS
« Yanıtla #5 : 08 Ocak 2016, Cuma - 14:32 »
Kupaya göre rakip vermiyor artık sistem. Seviyene uygun (en fazla 1 alt yada 1 üst) rakiple eşleştiriyor seni. Ayrıca ölü köyleride devre dışı bırakıyorlar artık. Yani bedavaya ganimet yok, taş harcayıp madenleri hızlandıracaksın. Okçu barbarla ganimet toplama işi bitti artık, klan savaşı gibi normal savaş yapacaksın ki ganimet alasın. Buna da iksir yetmiyor.

“halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi”

Çevrimdışı Kayacanmete

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : -]A[rmyTc.?
  • Klanım : VORAFON
« Yanıtla #6 : 08 Ocak 2016, Cuma - 16:08 »
Bende şuan 85 im 350k rahat buluyorum az da geliyo 60 70k ama onlar çok nadir ya ben çok şanslıyım yada cidden herkese böyle geliyo yan çarım var 56 level ondada seviyesine göre iyi geliyor 150 200k civarı geliyor bence sen biraz şanssızsın bu konuda  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı corriba

• 22.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 23 Mesajı Toplam
    33 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Corriba
  • Klanım : Mendoze
« Yanıtla #7 : 08 Ocak 2016, Cuma - 18:29 »
eslesme kupaya gore ama senin koy banana yakin rakip cikartiyor system th9 ve th10lar sanssiz bu konuda TH8 arkadaslara agirlik th8 rakip geliyor ama bizim icin zor th10larda cehennem var depoya girmek icin golem vs basmak lazim buda zaman olarak uzun suruyor yani th8 gibi dev okcu buyucu yap saldir olmuyor  zaten olu koyleri getirmiyorlar dolayisi ile h9 ozellikle th10 cok zorlaniyor gani bulmada th7 ve th8 arkadaslara tavsiyem koy binanizi basmayain hersey fullemeden (hero duvar hersey)