Gönderen Konu: Arkadaslar Klan savasi yapicam ama saldiramiyorum izleyiciler saldiramaz diyor  (Okunma sayısı 3304 defa)

Çevrimdışı kibarfeyzo7

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : svajKs
ALinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap]rkadaslar Klan savasi yapicam ama daldiramiyorum izleyiciler saldiramaz diyor bu nedemektir ne zaman bende baska klandan insanlara saldira bilirim yarim edin please[/url][/color]

« Son Düzenleme: 12 Nisan 2014, Cumartesi - 14:25 Gönderen: kibarfeyzo7 »

Çevrimdışı m.efe

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : m.efe
  • Klanım : kiev ottomans
Başlamış olan klan savaşına yeni üyeler katılamıyor. Aradan geçen zamanı göz önüne alırsak, hala aynı klandaysan, artık Klan Savaşına çokdan dahil olmuşsundur, savaşlarda başarılar

Çevrimdışı yulsh

• 35.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 13 Mesajı Toplam
    17 Kere Beğenildi
  • COC Nick : yulsh
  • Klanım : prof of clans
klanda senin kaçıncı sırada olduğunda önemli ilk 10 daysan garanti katılırsın eğer değilsen
10-15-20-25-30...50 arası üyeler katılabilir

eğer klanda 16 kişi varsa 15 kişi katılabilir 16. kişi katılamaz

Çevrimdışı ByPromcan

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Murat
  • Klanım : SADE
Öncelikle merhaba bu sorunu eskiden bende yaşamıştım kısa bir araştırma sonucunda klana savaş hazırlığı başladıktan sonra geldiğim için izleyici olduğum ortaya çıktı. Ama sen klana geç gelmediysen 10 kişilik savaş yapılırken 11.iysen savaşa katılamazsın sadece izleyici olabilirsin. Umarım açıklayabilmişimdir. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Sen Yoksan Bende Yokum...

Çevrimdışı Yüksel129

• 69.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 11
  • Durumum:
  • Assassin's creed
  • 62 Mesajı Toplam
    77 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ASSASSIN
Ynt: Arkadaslar Klan savasi yapicam ama saldiramiyorum izleyiciler saldiramaz diyor
« Yanıtla #4 : 05 Haziran 2014, Perşembe - 21:20 »
Klan savaşı araması başlatıldıktan sonra yeni bir üye klana katılırsa, klanda en üst sıralarda bile olursa savaşda olmuyor

Game Center:'Fiery Dagger'                                    
                                        Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap