Gönderen Konu: Supercel Destek bi bakın  (Okunma sayısı 1923 defa)

Çevrimdışı Yuksekclash

• 22.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
Supercel Destek bi bakın
« : 19 Mart 2016, Cumartesi - 17:09 »
Merhaba arkadaslar 2 gun once oyunu actığımda 200 taş civarı meblanın harcandıgını gordum ben harcamamıstım hesabım kimsede de degildi evden biri de olamazdı bende google myaccount tan giris yapilan cihazlara baktım baska bir cihaz vardi.
Taslarımı geri alabikirmiyim diye bir destek mesajı attım olumsuz cevap aldım. Ondan sonra bu taşları neye harcadıgımı sordum ve 209 taşın iksir almak icin harcandıgını yazan bir mesaj aldım
Farklı cihazın girilmesiyle taş harcanması arasında 15dk vardı ve bu  cihazın ekran görüntüsünü supercel e mesaj olarak ilettim ondan sonra bu cihazdan harcanıp harcanmadıgını sordum
Bana gelen mesaj hesap kurtarma mesajıydı bende istenilen bilgileri verdim bana sunları sormustu
Oyuna hangi ay basladınız
Hesabınızın calındıgınu ne zaman farkettiniz
Hesabınıza giris yaptıgınız cihazın modelleri
Oyunu hangi sehirde kurdunuz
Cevapladım ve olumlu mesaj geldi ve benden sifremi degistirmemi istediler
Ondan sonra hesabımı bir sürelıgıne engellemeri gerektığıni bu süre zarfında başka bir giriş yapılmassa surecin devam edecegini yazdilar. Yani hesabın bana ait olup olmadıgını teyit etmeye çalışıyorlar.
Bu ana kadar o farklı cihaz tarafından hic rahatsız edilmedim ve birdaha hic olmadı. Ayrıca supercell benden levelimi belediye seviyesine köyumun adıni vesaire sormadı.
Simdi soruyorum size boyle bir olay basınıza hiç geldi mi. Hesabımi ne kadar sure engellerler ve sizce bunu yapmama gerek varmı.Internetten arastirdim ve hesabı bir sureligine engelleme olayına hic rastlamadım. Bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim
Saygılarımla

Çevrimdışı Yuksekclash

• 22.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
Ynt: Supercel Destek bi bakın
« Yanıtla #1 : 19 Mart 2016, Cumartesi - 22:59 »
O farklı cihazı googlr myaccount cihaz gecmisinde tekrar gordume şansıma ben baktığimda 10dk önce girildiği yazıyordu. Şifremi dün degistirmistim ve o cihazda hesabı kaldır seceneğini secmistim. Tekrar gorunce sifre degistirip tekrar hesabı kaldırdım ancak yaparken biraz sıkıntı yasadım yeni sıfreyi onaylarken sıkıntı oldu ama şükür sifre degisti. Ardından supercell den gelen destek mesajıni onayladım. Anlamadığım 2 adımlı dogrulama falan açıkken nasıl bağlanmış bir cihaz goruyorum. Yorumlarınızı bekliyorum yardimlarınızı eksik etmeyin

Çevrimdışı Yuksekclash

• 22.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 22 Mart 2016, Salı - 23:19 »
Arkadaşlar hesabim falan çalınmamış o bluestackin bir yanılgısı olduğu için baska cihaz gozukuyormus nasil diye sormayin eminim boyle olduguna. 2 gun gecti hesabim acildi girdim dedim oh be oyuna guncelleme geldigi icin destek mesajları silinmisti. Öglene dogru hesabınız kilitlendi dedi benden kod istedi yardim ve destek butonu çıktı. Bende dedim hay guncellemeye denk geldi kodu atmislardir muhtemelen ama mesajlar silinmisti. Desteğe mesaj attim ama kodu verirlermiydi diye kara kara düsünüyordum. Derken cevap gelmedenbyan hesaba girmek icin veriyi sifirladim oyunu acar acmaz kısa bir sure sonra bana hemen mail sordi kendi mailimi sectim. Secmez olaydım. Benim asıl carimin ustune yazdı 1 level hesabı ve bana mevcut köy bulundu demedi bunca olayı  ustune buda oldu. Sonra o eski koyu baglamak icin desteğe mesaj attım bilgilerle beraber. Bu olayın icinden cıkılır mı arkadaslar. Benim kadar talihsiz baska bir clash oyuncusu yoktur heralde. 200 taş icin çalınmamış bir hesabı yok ettim ve simdi kurtarmaya çalışıyorum. YARDIM VEYA YORUM NE OLURSA EKSİK ETMEYIN LUTFEN ZOR DURUMDAYIM. Saygılarimla

Çevrimdışı Yuksekclash

• 22.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 23 Mart 2016, Çarşamba - 16:39 »
An itibariyle bana
" Hesabınızi bir arkadaşınızla beraber mi kullanıyorsunuz" diye mesaj attılar

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 58
  • Durumum:
  • "so long and thanks for all the fish"
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Anıl
« Yanıtla #4 : 25 Mart 2016, Cuma - 18:10 »
Olayı olduğu gibi yaz supercelle
Sizinlen iletişim kurdum fakat taşı ben harcamadım ayrıca bluestacksden oynuyorum, hesabı telefondan ve bilgisayardan oynuyorum diye yaz ve oyuna girdim 1 lv hesabın üstüne yazdı köy silinde de onlar hallediyor daha öncede böyle köy silinme olayları oldu , gmail köy binası gibi şeyleri sorarlarsa söyle kullandığın gmail üstüne yazarlar hesabı , tek çare supercellle iletişim kurmak başka yolu yok , ya arkadaş başımızdan git yeter artık da diyemezler zaten işleri bu yaz supercelle

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Çevrimdışı Yuksekclash

• 22.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 25 Mart 2016, Cuma - 18:52 »
Supercell bana yardım etti bana bi kod yolladılar ve talimatları verdiler ben tam kodu ss alacakken bi arkadaş '' bu mesaj sizin için yararlı oldumu '' kısmında evete bastı gitti yeni mesaj iyice kafayı sıyıracaktım. Konuşmaların ss ini aldığım için o fotoğraflarla beraber attım mesajını okuyamadığımı yazdım. Saolsunlar ertesi gün aynı mesajı attılar ve hesabım kurtuldu. Harbiden bu kadar talihsizliğin üstüne hesabı geri almak çok mutlu etti beni. ASLA ÜMİDİNİZİ KESMEYİN. SUPERCELL EKİBİ SİZE YARDIMCI OLUYOR. ANCAK ONLARA ONLARDAN NE İSTEDİĞİNİZİ İYİ BELİRTİN VE ONLARIN SİZE YAKLAŞTIĞI GİBİ SİZDE MESAJLARINIZ AKICI BİR ŞEKİLDE YAPIN. HERŞEY YOLUNDA GİDERSE HESABINIZI GERİ ALABİLİRSİNİZ. Saygılarımla...

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 58
  • Durumum:
  • "so long and thanks for all the fish"
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Anıl
« Yanıtla #6 : 26 Mart 2016, Cumartesi - 13:10 »
Baya talihsizsin cidden supercell e mesaj atarken sessiz sakin kafayla mesaj atın acele etmeyin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.