Gönderen Konu: ŞİKAYET ŞİKAYET ŞİKAYET  (Okunma sayısı 937 defa)

Çevrimdışı krom123

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : errdamlaa
ŞİKAYET ŞİKAYET ŞİKAYET
« : 26 Şubat 2014, Çarşamba - 17:47 »
Arkadaşlar bilmiyorum bu sadece banamı öyle geliyo ama çok canımı sıkıyor arkadaşımın hesabına taş aldık ama çok ta fazla birşey yapamadık neden derseniz çok pahalı çok fazla taş istiyor en basit olarak 21 saatlik inşaatı bitirmek bile 250 300 arası bi taş istiyor bu fiyatların biraz indirilmesini rica ediyoruz bu bir oyun sadece zaten inşaat süreleri neden 9 gün 10 gün uzatıyorsunuz buradaki amaç ne onuda bilmiyorum son olarak düşman eşleşmelerini kupaya göre yapıyorsunuz 110 seviye bi arkadaş gümüş ligine düşüp kendisinden kat kat düşük seviyeli birisine saldıra biliyor bunun neresinde eşitlik anlamış değilim sizden cevap bekliyorum en kısa sürede teşekkürler

Çevrimdışı TReeArms

• Forum Polisi
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 83
  • Durumum:
  • Mekanın Cennet Olsun Dayı.
  • 578 Mesajı Toplam
    772 Kere Beğenildi
  • COC Nick : TReeArms41
  • Klanım : 1923TURK
Ynt: ŞİKAYET ŞİKAYET ŞİKAYET
« Yanıtla #1 : 26 Şubat 2014, Çarşamba - 20:15 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Arkadaşlar bilmiyorum bu sadece banamı öyle geliyo ama çok canımı sıkıyor arkadaşımın hesabına taş aldık ama çok ta fazla birşey yapamadık neden derseniz çok pahalı çok fazla taş istiyor en basit olarak 21 saatlik inşaatı bitirmek bile 250 300 arası bi taş istiyor bu fiyatların biraz indirilmesini rica ediyoruz bu bir oyun sadece zaten inşaat süreleri neden 9 gün 10 gün uzatıyorsunuz buradaki amaç ne onuda bilmiyorum son olarak düşman eşleşmelerini kupaya göre yapıyorsunuz 110 seviye bi arkadaş gümüş ligine düşüp kendisinden kat kat düşük seviyeli birisine saldıra biliyor bunun neresinde eşitlik anlamış değilim sizden cevap bekliyorum en kısa sürede teşekkürler

Merhaba
Talebin bencede mantıklı ama muhattabı biz değiliz, biz bu oyunun sahibi değiliz, sadece bu oyunu severek oynayan ve bizim gibi bu oyuna gönül vermiş arkadaşlara yardımcı olmak amacıyla forumu oluşturan gönüllü bir gurubuz, oyun ile ilgili şikayetlerini supercell support a iletmelisin

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

TReeArms 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: krom123 (27 Şubat 2014, Perşembe - 16:47)

Çevrimdışı parinarda

• 17.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
Ynt: ŞİKAYET ŞİKAYET ŞİKAYET
« Yanıtla #2 : 28 Şubat 2014, Cuma - 19:08 »
Burası support forumu değil ki Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Bi de adamların geçim kaynağı sizin aldığınız gem'ler. Ne yapsınlar adamlara gidiyo sanuçta para Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap