Gönderen Konu: Oyunun saçmalıkları  (Okunma sayısı 2436 defa)

Çevrimdışı harunreiz

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
  • COC Nick : harunreiz
Oyunun saçmalıkları
« : 24 Nisan 2013, Çarşamba - 09:05 »
En saçma olan en başta kupa kasmayla ilgili olan kazanınca +8 kaybedince -27 kupa alıyosunuz buda tam bi saçmalık çok güçlü bi köye 1 adam gönderdiniz yanlışkıkla o kadar uğraşıp topladığınız kupalarınız gidiyor + ben saldırırken benim askerlerim lb de gelişmesine rağmen 2 yiyor millet saldırınca asla ölmüyolar sırf bunlar yüzünden 1043 kupadan 900 e düştüm bu yüzden oyunu bırakıyorum

Çevrimdışı blackshadow1907

• 45.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 29 Mesajı Toplam
    38 Kere Beğenildi
  • Klanım : 1923TÜRK2
Ynt: Oyunun saçmalıkları
« Yanıtla #1 : 24 Nisan 2013, Çarşamba - 21:09 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
En saçma olan en başta kupa kasmayla ilgili olan kazanınca +8 kaybedince -27 kupa alıyosunuz buda tam bi saçmalık çok güçlü bi köye 1 adam gönderdiniz yanlışkıkla o kadar uğraşıp topladığınız kupalarınız gidiyor + ben saldırırken benim askerlerim lb de gelişmesine rağmen 2 yiyor millet saldırınca asla ölmüyolar sırf bunlar yüzünden 1043 kupadan 900 e düştüm bu yüzden oyunu bırakıyorum
dostum o senın dusundugune göre olmuyo kazandıgında +8 kaybettiginde -27 almanın nedeni
koye göre bu kupaları veriyolar zor bi koy ise savunması iyi ise kazanc kupa cok ama kaybettiginde ise az kupa alırsın bide kupadan dolayı oyun bırakılmaz kupanın hiç bi onemi yok senın için buyuk ihtimalle daha yenısın 1043 kupadan filan bahsediyosun bu oldukca kolay bi sayı bunu kafana takma

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • Mekanın Cennet Olsun Kurmay.
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 25 Nisan 2013, Perşembe - 12:46 »
Oyunu bırakman hakkında hayırlı olmuş, biz uzun zamandır burada anlatıyoruz, köy binanınızı bütün birimlerinizi tamamlamadan arttırmayın diye. Oyunun savaş sisteminde senin köy binan 6 ise saldıracağın oyununcunun binası 7 ise sana çok kupa verir. Senin binan 6 saldıracağın oyuncunun binası 5 ise az kupa verir çok kupa götürür. Eğer sen askerlerinin araştırmalarını tamamlamadan köy binası atlatmışsan. Karşına çıkan 7 seviye köy binasının savunmasına karşı tabiki dayanamazsın. Tabiki senden araştırması daha iyi olan askerler sana saldırırsa savunman da tam seviyelerinde değilse köyünün yerle bir olmaması içten değildir.

Çevrimdışı harunreiz

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 26 Nisan 2013, Cuma - 00:28 »
O konuda haklısın kardeşim sonradan fark ettim o olayı herşeyi fulleyip geliştiriceksin köy binasını ama kupa sistemleri hiç adil değil elinle kasıyosun 7 şer 8 er yanlışlıkla bi asker atıyosun mesela -31 kupa

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • Mekanın Cennet Olsun Kurmay.
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 26 Nisan 2013, Cuma - 00:32 »
Bizde zamanında kupa sistemine çok isyan ettik ama dikkatli bakıp senden 1 sene önce oynamaya başlayan insanlara yetişme şansının başka türlü olmayacağını anlıyorsun. Az kupa verip çok kupa almasının nedeni herkesin her önüne gelene saldırmasını engellemek ve bir sürü güzel gerekçeleri var. Aslında iyi konsantre olup oynadığın zaman gerçekten başarılı bir oyun. Umarım keyif alırsın iyi oyunlar..

Çevrimdışı levo1203

• 11.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Levo1203
  • Klanım : King Ottoman
« Yanıtla #5 : 28 Nisan 2013, Pazar - 22:15 »
kurmay haklı köyün zorluğuna göre kupa veriliyo ama yanlışlıka benimde elim değiyor -39 kupa gitti haybeden bikeresinde az değil yani 40 kupa de adam zaten 50 kupa için 3 kez savaşa çıkıyo 1 asker yüzünden 40 kupa gidiyo biraz saçma bence saldıracsgın zaman yani asker konuşlandıracağın zaman bidaha sormalı '' olum bak eminmisin '' diye Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

levo1203 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Lantirn (28 Haziran 2013, Cuma - 22:18)

Çevrimdışı harunreiz

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 29 Nisan 2013, Pazartesi - 11:33 »
Beyler bide telefondan gem alma diye biley mümkün mü ya kredi kartım yok alamıyorum

Çevrimdışı flip_16

• 37.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 23 Mesajı Toplam
    27 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ilbeybey
  • Klanım : GAZZE
« Yanıtla #7 : 29 Nisan 2013, Pazartesi - 13:50 »
Beyler bide telefondan gem alma diye biley mümkün mü ya kredi kartım yok alamıyorum

Sanırım tl le falan demeye çalıştın ama kredi kartı bilgileri olmadan gem alamazsın kardeş.Yani kart şart

Çevrimdışı Kerem1222

• 14.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • Bugünun küçüğü yarının büyüğü;)
  • 11 Mesajı Toplam
    16 Kere Beğenildi
  • COC Nick : :!(Kerem)!:
  • Klanım : RAMO
« Yanıtla #8 : 30 Haziran 2013, Pazar - 22:49 »

kardeşim itunes  kartı alırsan yapabilirsin ben yurtdışında yaşadığım için nerde satıldığını bilmiyorum ama biraz araştırırsan internetten falan rahat bulursun veya bir telefoncuya falan sor

.........................................Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap..................................
                                                      İYİ OYUNLAR
                                                     İYİ FORUMLAR

HAKKETTİYSEM REPİ FAZLA GÖRMEYİN LÜTFEN