Gönderen Konu: Köyümü kalıcı olarak silmek istiyorum YARDIM  (Okunma sayısı 17315 defa)

Çevrimdışı zaur09

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Ford Focus
  • Klanım : Yenilmezler
Köyümü kalıcı olarak silmek istiyorum YARDIM
« : 20 Şubat 2015, Cuma - 10:26 »
Salamün aleykum arkadaşlar clashı telefonuma yükledim telefonum android google play bağladım şimdi bu oyunu köyümü tamamen silmek istiyorum nasıl yapabilirim ?
Benim Aklıma 2 şey geliyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
1)Ayarlardan google girişini kapatıp cihazın ayarlar uygulamalar bölmünden clash of clansı bulup verileri ve önbelleği silmek
2) Oyuna girince gmail hesabından başlata bileceğim için gmail de silmek.Sizce bu yöntem işe yararmı ? Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı VİCTORY

• **1923TÜRK5**
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 18
  • Durumum:
  • **VİCTORY**
  • 446 Mesajı Toplam
    580 Kere Beğenildi
  • COC Nick : VİCTORY
  • Klanım : 1923TÜRK AİLESİ
Ynt: Köyümü kalıcı olarak silmek istiyorum YARDIM
« Yanıtla #1 : 20 Şubat 2015, Cuma - 12:04 »
Gmail önemli deǧil ise silmek kökten çözüm.

”Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.”

Çevrimdışı zaur09

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Ford Focus
  • Klanım : Yenilmezler
« Yanıtla #2 : 20 Şubat 2015, Cuma - 14:24 »
gmaili silirsem oyunu açarsam köyüm durur ve ben dayanamayıp yeni gmail bağlayıp onyarım  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Yalnız gmail bağlamadan önce telefonu 1 kere yeniden başlatmıştım 25 lvl köyüm gitmişdi yine öyle yapıyım?  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 20 Şubat 2015, Cuma - 14:26 Gönderen: zaur09 »

Çevrimdışı Cest

• 52.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Durumum:
  • ßeşiktaş
  • 96 Mesajı Toplam
    174 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Cest
  • Klanım : KeyifHane
« Yanıtla #3 : 20 Şubat 2015, Cuma - 15:01 »
Clash of Clans Oyunu silmek ve yeniden başlamak isteyenler aşağıda yazılı olan çözüm yolarını deneyerek Clash of Clans hesap silme işlemini gerçekleştirebilirler.Unutmadan yapılan güncelemeker hesap silme işlemi yöntemlerini geçersiz kılabilir.

Öncelikle Clash of Clans'ı kaldırırken skor tablosunda isminizin silinmesi ya da tutulmasını soracaktır. Bu soruya "silinmesini" seçmelisiniz.Bu seçimden önce oyunda Facebook Hesap ilişkilendirilmesi varsa, bağlantıyı kesin ve Facebook'un uygulama sayfasından CoC'ı kaldırın. Daha sonra yeni bir "Gamecenter" (iCloud, Apple, Gmail vb.) hesabı oluşturmalısınız.Clash of Clans uyununu yeni oluşturduğunuz kimlik ile tekrar indirin.Böylece oyunun sıfırlanması gerçeleşecektir.Bütün bunlara rağmen hala oyunu silmek mümkün olmadıysa "iFile" "iTools" gibi uygulamalardan oyunun "Documents" klasörünüsilmeleri gerekmektedir.Böylece Clash of Clans hesap sıfırlama işlemi gerçekleşmiş olacaktır.

Yukarıda Bahsettiklerim olmuyor ise Aşşağıdaki linkten Google Verilerini silebilirsiniz 2. maddede belirtildiği üzre.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Arch

• 21.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • 7 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Arch
  • Klanım : ϟ TÜRKİYE ϟ
« Yanıtla #4 : 18 Nisan 2015, Cumartesi - 12:43 »
Telefonunuzun ayarlarında bulunan ''Hesaplar ve Senkronize'' kısmından mevcut gmail adresini kaldırırsanız sorununuz çözülecektir.

Arch 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: Eseda (31 Aralık 2017, Pazar - 23:09), Trk1453 (26 Ocak 2016, Salı - 16:29)