Gönderen Konu: Merak ettiğim iki konu  (Okunma sayısı 1135 defa)

Çevrimdışı Austin

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Austin
  • Klanım : AKVARYUM
Merak ettiğim iki konu
« : 14 Ocak 2015, Çarşamba - 13:51 »
Sevgili Arkadaşlar,
Merak ettiğim iki konu var:
1- kupa yükselip düştüğümüzde ya da her dönem başlangıcında bizi bir lige dahil ediyor ya sistem 100 Kişilik sanırım bu ligin anlamı ne onlar muhtemel rakiplerimiz mi ne işe yarıyor?
2- Yaygın bir inanış var saldırılarda dönem dönem bazı dillerin daha çok ganimet verdiğine dair, bu doğru mu .? yani her dilin eşleştiği server farklı gibi düşünüyorlar

Çevrimdışı Cest

• 52.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Durumum:
  • ßeşiktaş
  • 96 Mesajı Toplam
    174 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Cest
  • Klanım : KeyifHane
Ynt: Merak ettiğim iki konu
« Yanıtla #1 : 14 Ocak 2015, Çarşamba - 14:17 »
Merhaba !

Lig sonunda Tekrar ligin belirlenmesi için haftanın ilk saldırısını yapmanız gerekıyor ve geçen ligin Kupasının ustune  ekleyıp seni otomatik lige yerleştiriyo. Köyünün durumuna göre seni bu 100 kinin arasına koyuyor ve ligden cıkmanı istiyor amaç budur.

Diğer dil değiştirme konusu ise tamamen sistematik. Örnek verecek olursak sabah 7 de biz kalkıyoruz Fakat çin de saat gece 2 ve adamlar yeni uyuyor kalkanı açılanlar veya olmayanlar vs hepsi karsınıza cıkıyor bunun dısında baska bı farkı yoktur.

Tamamen zaman dilimi değişimi diyebiliriz.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Cest 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Austin (14 Ocak 2015, Çarşamba - 23:40)

Çevrimdışı LeafLook

• 1923TÜRK
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 15
  • Durumum:
  • 1923TÜRK Ailesi
  • 265 Mesajı Toplam
    342 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Nazım
Ynt: Merak ettiğim iki konu
« Yanıtla #2 : 15 Ocak 2015, Perşembe - 23:19 »
Arkadaşlar ben sizden yardım istiyom ben iPhone'a bu oyunu oynuyorum bir ara android cihaza aktarım sonra kardeşim onun üstüne bir oyun açmış sonra o cihazda oyuna giriş yapamadım şimdide başka bir android taşımaya çalışıyorum ama taşıyabilir game center kullandığım için gmail ise yaramıyor iPhone'a lütfen yardım oyun için tablet aldım ama oynayamiyorum bu cihaz android olduğu içi  bir daha aktaramiyorum
Spam yapmak yasaktır.Uyarı aldın.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Sen cevapları ezberliyorsun ama hayat asla aynı soruyu tekrarlamaz.

LeafLook 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: 123456u (16 Ocak 2015, Cuma - 00:56)