Gönderen Konu: TH 6 - Savunma Yrd Ltf  (Okunma sayısı 1619 defa)

Çevrimdışı schroef

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : yigitcoskunkan
TH 6 - Savunma Yrd Ltf
« : 28 Kasım 2013, Perşembe - 12:12 »
Merhabalar,

Aranıza yeni katıldım. Fakat bir süredir oyunu oynamaktayım. Aşağıdaki dizilimi yapmadan önceki köy dizilimimde her saldırıda en az 100k ganimet kaybediyordum. Eski dizilim şöyleydi; ortada TH yanlarında depolar ve 2 tane havan onları çevreleyen küçük bir kare duvar. Onların etrafında tüm savunma birimleri ve bir büyük kare duvar daha. Maalesef bunun olmadığı düşünerek aşağıdaki şekilde bir dağılım yaptım. Depoları en aşağıya haritanın sonuna koydum. Sebebi de orası harita sonu olduğu için asker basamayacaktır diye düşünmem oldu. Bu doğru mu öncelikle?. Daha sonrasında dizilim nasıl, ne şekilde yapmam lazım yardımcı olabilir misiniz?

Çok teşekkürler.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı ACHILLES

• 31.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • Master of Arrow
  • 29 Mesajı Toplam
    46 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ACHILLES
  • Klanım : 1923TURK - 1923TURK2
Ynt: TH 6 - Savunma Yrd Ltf
« Yanıtla #1 : 29 Kasım 2013, Cuma - 16:38 »
Mantık tamamen yanlış olmuş.

Depolarının oraya okçu indirip depolarını yıkarlar. Harita sonu yok bu oyunda en dışa asker bırakılabiliyor. Ortaya al köyünü bu yüzden kenara sıkıştırma.

Düzenin çok basit. Biranönce değiştir. Kupa kasmıcaksan köy binan dışarıda olsun ki yıkan sana kalkan versin.

Kolay gelsin yeni başlayanlar bölğmğndeki konuları tek tek incele istersen. yararı olur.

Çevrimdışı togy

• 14.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 11 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
  • COC Nick : togy & togy2
  • Klanım : mambalar
Ynt: TH 6 - Savunma Yrd Ltf
« Yanıtla #2 : 05 Aralık 2013, Perşembe - 15:41 »
ACHILLES arkadaşımızın dediğine ekstra olarak depoları geliştirmekten çok toplaycıları ve duvarları geliştirmeye bak depoda çok ganimet bulundurma , top ,havan, okçu kulesi, sihirbaz kulesini max yapmaya çalış yeni başlayan bölümünü incele çok faydalı bilgiler bulucaksındır Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap iyi oyunlar..