Gönderen Konu: TH7-8 de Kupaya göre ganimet kasma!(Adım Adım Yükselişim) güncelleme: 23/04/2015  (Okunma sayısı 5586 defa)

Çevrimdışı canfermanci

• 21.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • Zafer bizimdir!
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ☆ComeWithMe☆
  • Klanım : TAMDESTEK / #2Y092PQV
Son güncelleme: 23/04/2015
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Tekrardan ben Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Yaklaşık son güncellemeden bu yana 7 ay geçti. Artık TH9 sonlarına geldim. Laboratuvarı fulledim. Bakalım neler olmuş köyümde Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
*RESIMLER YUKARDA*

____________________________________________________________________________________________________________

SON GÜNCELLEME : 10.12.2014 (konunun açılmasından 4 ay sonra) Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapResimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
________________________YUKARISI GÜNCEL RESİM______________________ _______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Merhaba arkadaşlar. Forumda gördüğüm kadarıyla kupa, ganimet ve köy binasına göre nasıl ganimet kasılacağı. Öncelikle kendimden örnek vererek size tavsiyelerde bulunacam.
Şimdi eğer ganimet kasmak istiyorsanız öncelikle aşağıda belirteceğim maddeleri göz önünde bulundurun;

* Belediye binası surların dışında olacak. (Kupa kasmak icin sadece belediye binalarına saldıranlar sizi ganimetinize göz dikenlerden kurtarmış olacak. 12 saatlik kalkan verecek)

* 1100 ile 1400 (ben 1137 deyim) arası kupalarda olun ne yukarı ne aşağı. Verdiğim kupa aralığı oyunu bırakmış 20-30 milyon arası bi oyuncu kitlesini iceriyor.
* Sağlam köy düzeniniz olmalı sadece kaynağa yönelik altta kendi köy düzenimi(TH8) paylaşacam isteyen bunu yapabilir.

* Asker isteklerine karşılık veren klanınız olmalı. (Köy düzenini yapınca anlayacaksınız)

* Son olarak istediğiniz düzeni yapabilirsiniz fakat klan kalesi TAM MERKEZDE olmalıdır. Belediye binasını dışarı koydunuz diye bitmiyor. Klan kalesi çok önemlidir. Eğer ganimet saldırısı yaparlarsa 1. veya 2. duvarı duvar kırıcı ile geçen kuvvetler klan kalesinden çıkacak savunma birlikleri(okçu veya büyücü idealim) hemen üstesinden gelecektir.

* Ganimet kasmak için farm yöntemi en idealimdir. Nasıl yaparım derseniz. Zaten size söylediğim kupa aralığındaysanız çoğu ganimet, toplayıcı depolarında olduğu için kolaylıkla ve ufak stratejilerle güzel ganimet alırsınız.

* Farm yöntemi nedir derseniz. Kendi asker birliklerimi paylaşıyorum. 50 Barbar(Sev4) - 58 Okçu (Sev5) - 52 goblin(sev4) - 8 Duvar yıkıcı(Sev4) - 6 Büyücü(Sev4) - 3 Adet yıldırım büyüsü(sev3)

* Kısaca stratejiden bahsedim. Öncelikle yıldırım büyüsü ile ganimetler menzilinde olan Havan ve Büyücü Kulelerini düşürün. Sonra ganimetlere ulaşmak için eğer varsa duvarları patlatın. Veya kışla, ordu kampı gibi ayağınıza dolanacak binaları barbar ile yokedin. Sonra duvarların içinde olan okçu, top gibi birlikler için kalan tüm barbarları salın içeri, böylelikle birazda ganimet alabilirsiniz. Ve 3 havan olduğunu düşünürsek ve büyücü kulelerinide göz önüne alırsak büyücü bizim için çok önemli hatta jokerimiz diyebiliriz. Havanlara ulaşmak için yol açtıktan sonra büyücüleri salın ve kalan havanlarıda patlatın. En sonda tekli hasar veren savunma birlikleri kaldığı zaman 52 tane goblinimizi verebiliriz üstlerine. Merak etmeyin süre yetiyor hayli hayli. Ben bu şekilde çok sağlam ganimetler alıyorum, günde 2m dan fazla ganimet aldığım oluyor pek online olamasamda.(Rekorum 525bin altın ve iksir Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap )

* Unutmadan söylemek istiyorum. İksir saklama yöntemleri var. Bunlardan birkaçı ordu kampı doluyken kışlalara birlik basmak vs.vs. bunlarıda kullanmanızı tavsiye ederim.

Son 4 ganimet Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
! Resmin üstündeki beyaz çerçeveli yazıya tıklayıp büyütebilirsiniz.
Bu asker seçimi neden derseniz maliyeti 45 ile 50k arası.Yıldırım büyüsü dahil 100k. Genel olarakta yıldırım büyüsü kullanmıyorum.
Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. Herkese iyi forumlar.

Köy düzenim :
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
! Resmin üstündeki beyaz çerçeveli yazıya tıklayıp büyütebilirsiniz.

« Son Düzenleme: 23 Nisan 2015, Perşembe - 01:17 Gönderen: canfermanci »

canfermanci 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Ahmet777 (14 Eylül 2014, Pazar - 15:45)

Çevrimdışı kutbul

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : xman
  • Klanım : TR
Ynt: TH7 ve TH8 de KUPAYA GÖRE GANIMET KASMA
« Yanıtla #1 : 29 Ekim 2014, Çarşamba - 14:23 »
bu yönteme göre birde video yukleyebılırsen super olur.

Çevrimdışı mantalica

• ☜RESPECT☞
  • 79.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 16
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 204 Mesajı Toplam
    280 Kere Beğenildi
  • COC Nick : CevDeatH
  • Klanım : Angel∽Shout
« Yanıtla #2 : 31 Ekim 2014, Cuma - 04:20 »
Güzel anlatım eline sağlık ama forum kuralları gereği konu başlığınızı küçük harf olacak şekilde düzenleyiniz aksi taktirde konunuz kapatılacaktır.

Çevrimdışı canfermanci

• 21.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Zafer bizimdir!
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
Ynt: TH7 ve TH8 de Kupaya göre ganimet kasma! güncelleme: 10/12/14
« Yanıtla #3 : 10 Aralık 2014, Çarşamba - 14:49 »
DÜZELTİLDİ

Çevrimdışı canfermanci

• 21.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Zafer bizimdir!
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 10 Aralık 2014, Çarşamba - 14:50 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
bu yönteme göre birde video yukleyebılırsen super olur.
Bende çok isterim fakat o kadar boş vaktim olmuyor. Elimden geldiğince bu şekilde size yardım etmeye çalışırım. Güncellemeler giriyorum 2 3 ayda bir isterseniz takip edebilirsiniz. İyi günler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap