Gönderen Konu: lutfen biri yardim etsin !  (Okunma sayısı 952 defa)

Çevrimdışı kursat1167

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : niyesoleyimki
  • Klanım : klanmineklani
lutfen biri yardim etsin !
« : 19 Nisan 2014, Cumartesi - 13:44 »
120kisilik ordum var. Cok ezik koyde bile 10bin iksir zar zor alabiliyorum. Biri yardim edebilirmi?

Şimdiden tesekkurler

Çevrimdışı fbrh

• 6.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 6 Mesajı Toplam
    13 Kere Beğenildi
Ynt: lutfen biri yardim etsin !
« Yanıtla #1 : 19 Nisan 2014, Cumartesi - 16:59 »
Öncelikle 10 dev + 2 duvar kırıcı geri kalanı full okçu bas. Klan kalesinede dev al. Şimdi savaşta ilk bi dev gönderceksin savunma onla ilgilenirken 2 duvar kırıcıyı yollayıp duvarları patlatıcaksın. sonra kalan bütün devleri yollıcaksın aynı yerden klan kalesindekilerle birlikte
devler savunmanın yarısını veya daha fazlasını indirdikten sonra okçuları sal bu iş tamamdır.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

fbrh 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: kursat1167 (19 Nisan 2014, Cumartesi - 18:40)

Çevrimdışı abdocarlos1234

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : abdocarlos13
  • Klanım : hulin
Ynt: lutfen biri yardim etsin !
« Yanıtla #2 : 20 Nisan 2014, Pazar - 12:40 »
Kardedim bence 15 dev 1 sifaci 2 d.yikici 11 goblin ve gerisiji full okcu bas

Once devleri sal ardindan d.yikicilar sonra sifaci ve ondan sonra okcularin yarisini sal en sonda goblinleri birak.Gercekten cok etkili bir taktik denemeni oneririm.

Eger sifaci uretemiyosan klan arkadaslarinin birinden istiyebilirsin kardesim. Kolay gelsin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

abdocarlos1234 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: kursat1167 (21 Nisan 2014, Pazartesi - 16:38)