Gönderen Konu: Lig Değiştirme diye bir şey var mı ?  (Okunma sayısı 2795 defa)

Çevrimdışı Dreed

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Eren
  • Klanım : TURKISHBROTHERS
Lig Değiştirme diye bir şey var mı ?
« : 18 Mayıs 2014, Pazar - 02:21 »
Merhaba arkadaşlar , oyunda üzün süre aramama rağmen ganimet bulamıyordum clandan bana dil değişimi ile ligin değiştiğini ve bazı liglerin daha fazla ganimete sahip olduğu söylendi. Bu doğru mu öğrenmek istedim şimdiden teşekkür ederim...

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • Klanım : 1923TÜRK (#2YY2PYP)
Ynt: Lig Değiştirme diye bir şey var mı ?
« Yanıtla #1 : 19 Mayıs 2014, Pazartesi - 17:06 »
biraz kupa yükseltmen gerekebilir ganimet bulabilmen için.

Admin 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Dreed (13 Temmuz 2014, Pazar - 16:57)

Çevrimdışı beastmaster

• 26.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 3
  • Clash of Clans
  • 19 Mesajı Toplam
    43 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ismail
  • Klanım : 1923TÜRK-1923TÜRK5
Ynt: Lig Değiştirme diye bir şey var mı ?
« Yanıtla #2 : 20 Mayıs 2014, Salı - 20:05 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Merhaba arkadaşlar , oyunda üzün süre aramama rağmen ganimet bulamıyordum clandan bana dil değişimi ile ligin değiştiğini ve bazı liglerin daha fazla ganimete sahip olduğu söylendi. Bu doğru mu öğrenmek istedim şimdiden teşekkür ederim...

Senin dediğin olay lig değişiminden ziyade server değişimiyle alakalı bir durum. Hangi dili seçiyorsan o dilin ait olduğu serverdan bir lige atama yapıldığı ve rakiplerin de buna göre geldiği söyleniyor. Ben memnunum Türkiye'den değiştirmedim kendi açımdan bir bilgi veremem ama bu yöntemi kullanan ve olduğunu düşünen çok kimse var.

İşin mantığı da serverin değişmesi ve o ülkenin serverında oynanmasına dayanıyor. Farklı zamanlarda farklı serverlarda daha iyi ganimet olduğu söyleniyor saat dilimlerine göre farklılık gösterecek şekilde.

Ama adminin de söylediği gibi kupa düşerek veya yükselerek kendine uygun ve daha fazla ganimet olan ligler de bulman olası ihtimaller arasında

beastmaster 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Dreed (13 Temmuz 2014, Pazar - 16:57)