Gönderen Konu: Klan savunma düzenine boşluk kalmayacak şekilde düzenledim, nereden saldıracak?  (Okunma sayısı 1293 defa)

Çevrimdışı Godwithuse

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Muratti
  • Klanım : Mokoko
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap , Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Klan savunma düzenini boşluk kalmayacak şekilde düzenledim. nereden ve nasıl saldıracak fotoğraflarda gördüğünüz gibi, hiç boşluk kalmayacak şekilde düzenledim, bana saldıracak kişi nasıl saldıracak?

Çevrimdışı VİCTORY

• **1923TÜRK5**
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 18
  • Durumum:
  • **VİCTORY**
  • 446 Mesajı Toplam
    580 Kere Beğenildi
  • COC Nick : VİCTORY
  • Klanım : 1923TÜRK AİLESİ
Bana göre en saçma düzenler budur.Saldıran kişi en kenardan yine asker bırakabilir onun açısından bir sorun olmaz.Bende güzelce efendice bir düzen bul ve onu yap.Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 20 Şubat 2015, Cuma - 12:50 Gönderen: VİCTORY »

”Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.”

Çevrimdışı Godwithuse

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Muratti
  • Klanım : Mokoko
Bu düzeni göstermek amaçlı yaptım, normal düzenim bu değil Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Thebingbang

• 25. Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • Bugünü hak ederek yaşa ki; Yarın dünü düşünme.
  • 20 Mesajı Toplam
    31 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ThanaToS
  • Klanım : B.E.S. Empire
Çimenlerden saldırırlar kardeşim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kötü biri olduğumu söyleyenlerin hepsi. Sahip olduğum iyi niyetlerimin katilleriydi.