Gönderen Konu: HER TH UYGUN BARCH TAKTİĞİ İLE KOLAY VE HIZLI PARA KASMA !!!  (Okunma sayısı 2085 defa)

Çevrimdışı yxxs

• 28.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • Fatih
  • 14 Mesajı Toplam
    21 Kere Beğenildi
  • COC Nick : fatih
  • Klanım : 1923TÜRK7
S.a. arkadaslar ben 1923TÜRK7 DEN Fatih simdi size barch (barbar okcu) taktiğini bilmeyen arkadadlarimiza anlaticam... Her seviyede kullanilabilen bir saldiridir. ordu kpazitesi onemli deildir seviyene gore..

ör 200 kapasite : 100 barbar 100 okcu seklinde  1/2 oranda olmasi daha uygundur.

ordu nun tamamlanma suresi ordu kapasitesine kisla sayidina bagli oldugundan ortala 5 ila 22 dk surer .

simdi gecelim saldiriya , bizim icin favori hedefler toplayicilarda olan yuksek miktarli ganimetlerdir . Örnek bi saldiri ; 200 k iksir 200 k altin diyelim hepsi toplayicilarda once barbarlari turan taktigi seklinde yollayalim arkasindan okcu yollarsak cok seri sekildr savunmanin kapisina dayaniriz toplayicilar bittiginden ganimet cebimize gelir ganimetleri aldik simdi onemli olan tek sey kupa kaybetmemek geri kalan orduylada koyun %50 sini yikmak icin kullanicaz.

ganimet depolarda ise Örnek saldiri ; gerekirse depolar full 500 k cift gani olsun ama depo icerdeyse bu sekildr almamiz zor o yuzden deposu disarda yada tek duvarla girebilcegimiz ve deposu dolu olan rakipleri secmemiz gerekiyor. Önceklikle gircegimiz yerdeki buyucu ve havana dikkat etmeliyiz neyse bosverin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap barbar ve okcuyla disardaki engeli kaldiralim ( toplayicilar kisla fabrika lab. gibi ) sonra barbarlarla duvari okcularla savunmayi ve depolari indirip cikalim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap savunmalar barbara vurcakdir havan barbara tek atamaz bu yuzden bu taktik etkilidir

bu taktiklerle 20 dk da bir 150 k iksir 150 k altin kasarak (ortalama bu kadar ama bana gore en az 200 k Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ) depolari doldurabilirz

« Son Düzenleme: 26 Ocak 2015, Pazartesi - 13:53 Gönderen: yxxs »

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

yxxs 'nin Mesajlarını Beğenen 4 Kullanıcı: yigit1684 (26 Ocak 2015, Pazartesi - 15:04), berker46 (26 Ocak 2015, Pazartesi - 14:10), zeus6155 (26 Ocak 2015, Pazartesi - 11:52), Asdewq1231 (25 Ocak 2015, Pazar - 18:52)

Çevrimdışı yxxs

• 28.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • Fatih
  • 14 Mesajı Toplam
    21 Kere Beğenildi
  • COC Nick : fatih
  • Klanım : 1923TÜRK7
Ynt: BİLMEYENLERE HER SEVIYEYE KOLAY GANI KASMA (BARCH)
« Yanıtla #1 : 25 Ocak 2015, Pazar - 18:31 »
flod icin ozur ama alinti deildir tek tek telefondan yazdim bunun hakkinda konu acilmamis herhalde 3 sayfaya baktim yoktu

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

yxxs 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Asdewq1231 (25 Ocak 2015, Pazar - 18:52)