Gönderen Konu: beyler savunmsm surekli dusuyor yorrumlarinizi bekliyorum  (Okunma sayısı 1519 defa)

Çevrimdışı togy

• 14.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 11 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
  • COC Nick : togy & togy2
  • Klanım : mambalar
beyler savunmsm surekli dusuyor yorrumlarinizi bekliyorum
« : 22 Aralık 2013, Pazar - 22:51 »
Arkadaslar savunmam surekli dusuyor silahlarimin hepsi max sadece sihirbaz kuleleri 2. Levelde onlar icinde para kasiyorum bana yardimci olacak koy dizilisi soliyebilirmisiniz yada resim atabilirmisiniz tesekkurler simdiden iyi forumlar iyi oyunlar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı TReeArms

• Forum Polisi
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 83
  • Durumum:
  • Mekanın Cennet Olsun Dayı.
  • 578 Mesajı Toplam
    772 Kere Beğenildi
  • COC Nick : TReeArms41
  • Klanım : 1923TURK
Ynt: beyler savunmsm surekli dusuyor yorrumlarinizi bekliyorum
« Yanıtla #1 : 23 Aralık 2013, Pazartesi - 00:44 »
Bak ne güzel söylüyorsun para kasıyorum diye, öylese neden köy binan içeride? Öncelikle onu dışarıya at ve depolarını koru, bol bol savaşıp maden biriktir, oyunu kapadığında gelip binayı yıkarlar en az 12 saat kalkan alırsın, sen oyunu tekrar açana kadar zaman kazanırsın

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı MadaraUchiha

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Madara
  • Klanım : turkısh power
Ynt: beyler savunmsm surekli dusuyor yorrumlarinizi bekliyorum
« Yanıtla #2 : 02 Ocak 2014, Perşembe - 11:11 »
TH7 köy binasına sahibim ve 5 işçim bulunuyor. Ben ganimeti bol olmayan köyü yerle bir edecek olsam da girmem. Belli ki senin ganimetinin üst seviye olmasından dolayı bol bol saldırı alıyorsun. Saldıran kişi senden üst seviyedeyse (Asker seviyeleri olarak, ordu kapasitesi olarak) yapabilecek hiçbir şeyin yok. Ganimetlerini toplar gider.

1- Köy diziliminde bir hata yok, arkadaşın dediği gibi köy binanı dışarı çıkarabilirsin fakat ganimetin fazla olduğunda bu fayda etmeyecektir.
2- Klan kalesini 20 kapasiteye getirdiysen içinde mutlaka bir ejderha bulundurmaya çalış. (Çok etkili)
3- Duvarlarını 6. seviyede tut, domuz biniciyle saldırmadığı müddetçe yıldırıcı olur.
4-Bir savunmanı geliştirirken duvarların dışına yerleştir. Devlerle saldırı yersen önce dışarıdaki top,kule vs binalara saldırır. Bu zaman kaybı yaşatır devlere.
5- Duvarlarını çift kat örmek yerine odacık odacık yerleştir, ve hava savunman havan topların merkezlerde olsun ( yanyana olmasın yıldırım büyüsü ile yıkarlar).

Eğer karşındaki sana 15 dev (4. seviye)  2 şifacı ile  saldırıyorsa zaten yapabileceğin çok fazla birşey yok.

MadaraUchiha 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: togy (03 Ocak 2014, Cuma - 22:20), TReeArms (02 Ocak 2014, Perşembe - 11:13)