Gönderen Konu: 195 Kişilik ordum hakkında yardım istiyorum arkadaşlar (ganimet)  (Okunma sayısı 1210 defa)

Çevrimdışı 4Maximus

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Maximus
Merhaba arkadaşlar. Bi süredir forumu takip ediyorum, oyun hakkında bilmediğim şeyler öğrendim, forum baya yararlı oldu öncelikle bunun için teşekkür ederim.

Bi süredir saldırılarımda başarısızlık görüyorum, istediğimi elde edemiyorum çoğu zaman. Ya saldırıyı yanlış yapıyorum ya ordu seçimimde bi sorun var anlamadım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Ordu seçimimi genelde şu şekilde yapıyorum; 1 şifacı, 20 dev, 7 duvar yıkıcı, 10 goblin ve gerisi okçu. Klasik hava savunması hedefli saldırı yapıyorum, kullandığım büyüler ise 3x 4. seviye iyileştirme büyüsü. Bi hafta kadar önce barbar kralı da açtım. Ama saldırılarımda bi düşüş, istediğimden az ganimet elde etme gözlemledim. Bunun nedenini çözemedim ve sizden saldırı ya da ordu kurma taktiği almak istiyorum. Asker seviyelerim şu şekilde:
Barbar 5. seviye
Okçu 4. seviye
Goblin 4. seviye
Dev 4. seviye
Duvar yıkıcı 4. seviye
Büyücü 4. seviye
Şifacı 3. seviy
Ejderha 1. seviye

Yıldırım büyüsü 3. seviye
İyileştirme büyüsü 4. seviye
Öfke büyüsü 2. seviye

Kışlalarımın birisi 9. seviye, öbürleri 5. seviye. 195 Kişilik ordum var ve ganimete yönelik saldırıyorum,

Şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı 3nginkurt

• 13.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
  • COC Nick : dark boy
  • Klanım : destroyerz
Ynt: 195 Kişilik ordum hakkında yardım istiyorum arkadaşlar (ganimet)
« Yanıtla #1 : 19 Mayıs 2014, Pazartesi - 04:47 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Merhaba arkadaşlar. Bi süredir forumu takip ediyorum, oyun hakkında bilmediğim şeyler öğrendim, forum baya yararlı oldu öncelikle bunun için teşekkür ederim.

Bi süredir saldırılarımda başarısızlık görüyorum, istediğimi elde edemiyorum çoğu zaman. Ya saldırıyı yanlış yapıyorum ya ordu seçimimde bi sorun var anlamadım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Ordu seçimimi genelde şu şekilde yapıyorum; 1 şifacı, 20 dev, 7 duvar yıkıcı, 10 goblin ve gerisi okçu. Klasik hava savunması hedefli saldırı yapıyorum, kullandığım büyüler ise 3x 4. seviye iyileştirme büyüsü. Bi hafta kadar önce barbar kralı da açtım. Ama saldırılarımda bi düşüş, istediğimden az ganimet elde etme gözlemledim. Bunun nedenini çözemedim ve sizden saldırı ya da ordu kurma taktiği almak istiyorum. Asker seviyelerim şu şekilde:
Barbar 5. seviye
Okçu 4. seviye
Goblin 4. seviye
Dev 4. seviye
Duvar yıkıcı 4. seviye
Büyücü 4. seviye
Şifacı 3. seviy
Ejderha 1. seviye

Öfke büyüsü 2. seviye

Kışlalarımın birisi 9. seviye, öbürleri 5. seviye. 195 Kişilik ordum var ve ganimete yönelik saldırıyorum,

Şimdiden teşekkürler
ganimete yönelik orduda bu kadar az goblin olmamalı arkadaşım.
ben 200 lük orduda
15dev
1 şifacı
6 duvar kırıcı
52 goblin
48 okçu kullanıyorum

baktım köyü alamıyorum ganimeti çalıyorum.
bu şekilde minimum 2 şer milyon ganimet geliyor günde.bazen gelen altın 4-5 m ye çıkabiliyor.tabi online süren uzunsa

3nginkurt 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Pyromancer (24 Mayıs 2014, Cumartesi - 00:31)

Çevrimdışı FatihliFatih

• 58.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 3
  • Durumum:
  • 39 Mesajı Toplam
    57 Kere Beğenildi
  • COC Nick : FatihliFatih
  • Klanım : eXeLanCe
« Yanıtla #2 : 19 Mayıs 2014, Pazartesi - 04:53 »
20 Dev
2 Şifaci
5 Duvar yıkıcı
25 Okçu
gerisi goblin...

FatihliFatih 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Pyromancer (24 Mayıs 2014, Cumartesi - 00:31)

Çevrimdışı 4Maximus

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 20 Mayıs 2014, Salı - 03:36 »

Barbar 5. seviye
Okçu 4. seviye
Goblin 4. seviye
Dev 4. seviye
Duvar yıkıcı 4. seviye
Büyücü 4. seviye
Şifacı 3. seviy
Ejderha 1. seviye

Öfke büyüsü 2. seviye

Şimdiden teşekkürler
ganimete yönelik orduda bu kadar az goblin olmamalı arkadaşım.
ben 200 lük orduda
15dev
1 şifacı
6 duvar kırıcı
52 goblin
48 okçu kullanıyorum

baktım köyü alamıyorum ganimeti çalıyorum.
bu şekilde minimum 2 şer milyon ganimet geliyor günde.bazen gelen altın 4-5 m ye çıkabiliyor.tabi online süren uzunsa
Teşekkür ederim, denicem

Çevrimdışı 4Maximus

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 20 Mayıs 2014, Salı - 03:36 »
20 Dev
2 Şifaci
5 Duvar yıkıcı
25 Okçu
gerisi goblin...

Teşekkür ederim, denicem