Gönderen Konu: 190 KISILIK ORDU KAMPI GANIMET ICIN SAVAS TAKTIGI  (Okunma sayısı 3684 defa)

Çevrimdışı erncak

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : metalfold
  • Klanım : kıroklan
190 KISILIK ORDU KAMPI GANIMET ICIN SAVAS TAKTIGI
« : 14 Ağustos 2014, Perşembe - 00:16 »
Arkadasalar benim 190 kisilik kapasitem var bazen 190 okcu bazende 18 dev 1 siface 7 duvar kirici gerisi okcu yapiyorum ganimet icin tavsiyee

Çevrimdışı Sir Çakırer

• 22.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 13 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
  • COC Nick : NortshireCleric
Ynt: 190 KISILIK ORDU KAMPI GANIMET ICIN SAVAS TAKTIGI
« Yanıtla #1 : 14 Ağustos 2014, Perşembe - 04:44 »
16 dev , 5 kırıcı , 40 goblin , 60 okçu bas . sihirbaz kulesi yanında bi depoya giden goblinler için nolur nolmaz bi iyileştirme büyüsü bulundur. kendi kullandıgım ordu 200 lüktür bunun aynısıdır hemen hemen kullanmasını bildinmi memnun kalırsın.

Çevrimdışı ExaS

• 27.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 3
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 18 Mesajı Toplam
    21 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ExaS
  • Klanım : REQ N ' GTFO
« Yanıtla #2 : 14 Ağustos 2014, Perşembe - 11:23 »
Dev ile saldırıları anlamıyorum hem üretim süresi uzuyor hem maliyet artıyor 140 okcu 50 barbar veya goblin ile saldırdıgında maliyet düşer üretin süresi düşer ve kafan her zaman rahat olur kupa olarak gümüş 1 altın 3 arası ganimeti dışarıda olanlara saldıraksın tek sorun arama sürelerin uzayabilir ama uzun aradığına hiç pişman olmassın.

Yazımı Beğendiyseniz Beğen ve [ + Rep Ver ] Butonuna Tıklayabilirsiniz. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

<3 Clash Of Clans Aşktır <3
                                                      -ExaS

Çevrimdışı Sir Çakırer

• 22.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 13 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
  • COC Nick : NortshireCleric
« Yanıtla #3 : 14 Ağustos 2014, Perşembe - 14:37 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Dev ile saldırıları anlamıyorum hem üretim süresi uzuyor hem maliyet artıyor 140 okcu 50 barbar veya goblin ile saldırdıgında maliyet düşer üretin süresi düşer ve kafan her zaman rahat olur kupa olarak gümüş 1 altın 3 arası ganimeti dışarıda olanlara saldıraksın tek sorun arama sürelerin uzayabilir ama uzun aradığına hiç pişman olmassın.

Usta ufak bi hesap yaptım 16 dev 40 goblin kalan okçu bassak 4 kışladan , tek kışlaya 4 dev 10 goblin 17 okçu 1205 sn
Senin dedigin gibi 140 okçu 50 goblin desek , tek kışlaya 35 okçu 12 goblin diyelim 1235 sn

Maliyetler (askerleri 5sv hesaplarsak) : devli olan : 60 bin iksir
okçu goblin olan : 33 bin iksir

Pek bi fark yok bence neyini bu kadar anlıyamıyosun devli saldırıların en azından köyü yıkmak daha garanti ?[/b]