Gönderen Konu: Mobizen videolu anlatım.  (Okunma sayısı 4366 defa)

Çevrimdışı mantalica

• ☜RESPECT☞
  • 79.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 16
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 204 Mesajı Toplam
    280 Kere Beğenildi
  • COC Nick : CevDeatH
  • Klanım : Angel∽Shout
Mobizen videolu anlatım.
« : 24 Kasım 2014, Pazartesi - 06:28 »

Sistem gereksinimi olarak yüksek bir ekran kartı ve ram ihtiyacı duyan Bluestacks ya da geny motion bilgisayarınızda çalışmıyor olabilir clash of clans ı ya da diğer uygulamaları bilgisayarınızda oynamak istiyorsanız mobizen Android cihazları bilgisayar üzerinde kontrol etmeyi sağlayan bir uygulamadır. Mobizen ile Android cihazınızı wifi üzerinden bilgisayarınızla eşleştirdikten sonra telefon ekranınızı görebilir, ekran üzerinden telefonu kontrol edebilir, telefon üzerindeki uygulamaları çalıştırabilir, sms gönderebilir, gelen aramalar görebilir, ekran görüntüsü alabilir ve bilgisayar ile telefon arasında dosya paylaşımı yapabilirsiniz.TeamViewer'ın telefon için yapılmış bir uygulaması gibi düşünebilirsiniz.

GEREKLİ PROGRAMLAR;

Mobizen uygulamasını kullanmak için yapmanız gereken önce Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Mobizen Android uygulamasını  ve Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Mobizen PC uygulamasını  indirin.

KURULUM;

TELEFON YA DA TABLET CİHAZINIZDA YAPMANIZ GEREKENLER;

Mobizen, Android telefon Uygulamasını telefonda yada tablette hangisini kullanıyorsanız cihazınızda çalıştırın. Önce sizden telefonda kayıtlı olan mail hesaplarından birisini seçmenizi isteyecek mail hesabı vermeniz gerekli çünkü uygulama mail adresini kullanıcı adı olarak tanımlıyor. Mail hesabı seçimi yaptıktan sonra şifre seçimi yapıyorsunuz burada seçtiğiniz şifre bilgisayarınız ile bağlantı kurduğunuzda oturum açmanız için kullanıyor. Kullanıcı adı ve şifre işlemleri bittikten sonra uygulama telefon modelinize göre bağlantı kurma size Plugin yükleme sayfasına yönlendirebilir buradan plugin’i kurun

BİLGİSAYARINIZDA YAPMANIZ GEREKENLER;

Mobizen PC uygulamasını çalıştırın. Uygulama açıldında telefonda seçtiğiniz mail adresini ve sonra şifreyi girin uygulama USB kablo ve WİFİ kontrolu denetimini yapacak. Wifi ağına bağlıysanız wifi üzerinde bağlantıyı kuracak.

« Son Düzenleme: 24 Kasım 2014, Pazartesi - 14:02 Gönderen: mantalica »

Çevrimdışı sakaryalee

• 13.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 6 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ByKRaL
  • Klanım : BaTaK
Ynt: Mobizen
« Yanıtla #1 : 24 Kasım 2014, Pazartesi - 08:13 »
pekı bu program ne ıse yarıyor ıcerıgı nedır yanı ne ıcın kullanacagız ben bılmıyorum mesela

BataK

Çevrimdışı mantalica

• ☜RESPECT☞
  • 79.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 204 Mesajı Toplam
    280 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 24 Kasım 2014, Pazartesi - 08:23 »
Sadece başlığa tıklayıp yorum mu yaptın Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap okusan ya bir içeriği ne işe yaradığını yazdım videosunu çektim daha iyi anlamanız için youtube a yüklendiği gibi paylaşıcam daha iyi anlayabilceğinizi düşünüyorum.

Çevrimdışı sakaryalee

• 13.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 6 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ByKRaL
  • Klanım : BaTaK
« Yanıtla #3 : 24 Kasım 2014, Pazartesi - 08:25 »
ısyerındeyım su anda malesef yuotube gırıs kapalı vıdeoya bakamıyorum ıcerıgıde okudum acıklama seklınde olmus ama sen sunu yaptıgında bu program su ıse yarıyor sekıldebır acıklama yok yada ben anlayamadım neyse ınternet uzerınden arastırdım daha sonra pc uzerınden androıd cıhaz kontrolu ıcın kullanıyormus yınede tesekkurler

BataK

Çevrimdışı mantalica

• ☜RESPECT☞
  • 79.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 204 Mesajı Toplam
    280 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 24 Kasım 2014, Pazartesi - 08:29 »
mobizen Android cihazları bilgisayar üzerinde kontrol etmeyi sağlayan bir uygulamadır. Mobizen ile Android cihazınızı wifi üzerinden bilgisayarınızla eşleştirdikten sonra telefon ekranınızı görebilir, ekran üzerinden telefonu kontrol edebilir, telefon üzerindeki uygulamaları çalıştırabilir, sms gönderebilir, gelen aramalar görebilir, ekran görüntüsü alabilir ve bilgisayar ile telefon arasında dosya paylaşımı yapabilirsiniz. Burada aslında herşeyi açıklıyor ama nası bir bilgi istediğini anlamadım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

mantalica 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: sakaryalee (24 Kasım 2014, Pazartesi - 08:43)

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • Mekanın Cennet Olsun Kurmay.
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 24 Kasım 2014, Pazartesi - 10:09 »
bu emülatöre değil, bunu kullanmak için cihaz gereksinimi var. emülatörlerde cihaz gerekmez. o yüzden çok kullanışlı değil ama yinede teşekkürler konu sabit olsun. ihtiyacı olan olabilir.

Kurmay 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: (24 Kasım 2014, Pazartesi - 10:16)

Çevrimdışı mantalica

• ☜RESPECT☞
  • 79.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 204 Mesajı Toplam
    280 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 24 Kasım 2014, Pazartesi - 10:18 »
Abi basit bir program tam tersine gördüğüm cihaza göre daha hızlı çalışıyor program bluestacks ve geny e göre sistem gereksenimi çok daha az usb bağlantıyla çok hızlı çalışıyor makinada wifi ilede kullanabiliyorsun gram takılma yok.

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • Mekanın Cennet Olsun Kurmay.
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
« Yanıtla #7 : 24 Kasım 2014, Pazartesi - 10:26 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Abi basit bir program tam tersine gördüğüm cihaza göre daha hızlı çalışıyor program bluestacks ve geny e göre sistem gereksenimi çok daha az usb bağlantıyla çok hızlı çalışıyor makinada wifi ilede kullanabiliyorsun gram takılma yok.

biliyorum denedim bunlardan  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ama benim amacım teli hiç kullanmadan bağımsız çalıştırmak. dediğim gibi bunu da kullanmak isteyen olabilir. kalsın konu. faydalı teşekkürler.