Anket

Oyunun fazla bekleme süresi canınızı sıkıyor mu? Paraya dayalilik biraz azalmalimi

Evet
Hayir

Gönderen Konu: Bekleme suresi ve nakit  (Okunma sayısı 1764 defa)

Çevrimdışı 10cet

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : CET
  • Klanım : Aman Tanrım
Bekleme suresi ve nakit
« : 03 Ağustos 2014, Pazar - 02:20 »
Bekleme suresi isi canimi sıkmaya basladi

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
Ynt: Bekleme suresi ve nakit
« Yanıtla #1 : 04 Ağustos 2014, Pazartesi - 10:34 »
bence süreler kısa olsa normal bir bilgisayar oyunundan farkı kalmazdı, böyle daha zevkli bir anda gelişince oyunun tadı da kaçardı. Ama şimdi sıkmıyor bence. Para olayına gelirsek eee adamlar bunun için yapmış o kadar kafa yormuş emek vermiş, emeklerinin karşılığını da almaları gerek. vesselam

ŞEHZADEBEYİ 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: 10cet (29 Ekim 2014, Çarşamba - 16:02), ahmet96 (04 Ağustos 2014, Pazartesi - 16:05)

Çevrimdışı uzaya

• 84.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 12
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 179 Mesajı Toplam
    253 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Uzay Altay
  • Klanım : EYÜP SULTAN
« Yanıtla #2 : 04 Ağustos 2014, Pazartesi - 10:41 »
Bekleme süreleri uzun ama 5 adet inşaatçı para vermeden alınabiliyor , dolayısıyla rahatlıkla ayarlayabiliyorsun .

Aynı şirketin yapımı olan boombeach te oynuyorum . Orda bir inşaatçı var ( ve daha fazla satın alamıyorsun . )
Ama orda inşaat süreleri daha kısa ( en uzun inşaat 2,5 gün . )
Iyi oyunlar...

Saygılarımla.....

Foruma geri döndüm , artık akşamları düzenli olarak burda olmaya çalışacağım.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

uzaya 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: ahmet96 (04 Ağustos 2014, Pazartesi - 16:06)

Çevrimdışı koltrepa89

• 45.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 35 Mesajı Toplam
    41 Kere Beğenildi
  • COC Nick : omer faruk
  • Klanım : -
« Yanıtla #3 : 07 Ağustos 2014, Perşembe - 15:01 »
5 inşaatçıyı nakit kullanmadan alabilirsin onu geçelimde , sürelerde iyi aslında ufak tefek değişiklik olmalı ama mesela gizli tesla , izbe kışla vb

Artık bitti özge ve dilara . Büyük oynuyorum hedefim Rihanna Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Nick: RUZGARS
Klan:
TH:9

Çevrimdışı Batuhan1700

• 39.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 3
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 30 Mesajı Toplam
    36 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Batuhan (pi sayısı)
« Yanıtla #4 : 07 Ağustos 2014, Perşembe - 22:42 »
Yok bence gayet iyi .Vesselam...Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

BeNiM BiR SıRrIm vAr aÇıKlAnMaYaCaK KaDaR SıR.. BuNdAn çIkAr hIr,pAtLaMaLaR VuKu bUlUr dErT KaHıR.. SıRdAn gEçEn dIlIm oLsA HaLe dEğEr dIkEn.. bIlMeZ BiLeN AdAm oLuR,BeN BeN IkEn..

Yardımcı olduysam rep + beğen Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 08 Ağustos 2014, Cuma - 10:27 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Yok bence gayet iyi .Vesselam...Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

vesselam benim sözüm uleyynnn  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı ExaS

• 27.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 18 Mesajı Toplam
    21 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ExaS
  • Klanım : REQ N ' GTFO
« Yanıtla #6 : 11 Ağustos 2014, Pazartesi - 14:45 »
Bence kesinlikle kısalmamalı bu kadar çok kişi oyunu tamamen bitirebiliyorsa çoğu kişi ise gem harcamadan bitirmişken süreler bence ideal.Oyun ne kadar zor olursa o kadar iyidir herzaman.

Yazımı Beğendiyseniz Beğen ve [ + Rep Ver ] Butonuna Tıklayabilirsiniz. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

<3 Clash Of Clans Aşktır <3
                                                      -ExaS

Çevrimdışı Batuhan1700

• 39.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 30 Mesajı Toplam
    36 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Batuhan (pi sayısı)
« Yanıtla #7 : 11 Ağustos 2014, Pazartesi - 21:01 »
İlk destekledimyine destekliyorum  atalarımız ne demiş ''Sabreden derviş muradına ermiş!''

BeNiM BiR SıRrIm vAr aÇıKlAnMaYaCaK KaDaR SıR.. BuNdAn çIkAr hIr,pAtLaMaLaR VuKu bUlUr dErT KaHıR.. SıRdAn gEçEn dIlIm oLsA HaLe dEğEr dIkEn.. bIlMeZ BiLeN AdAm oLuR,BeN BeN IkEn..

Yardımcı olduysam rep + beğen Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap