Gönderen Konu: YENİ BAŞLAYANLAR MUTLAKA OKUYUN..  (Okunma sayısı 6704 defa)

Çevrimdışı ghoster23

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : BalKes
Ynt: YENİ BAŞLAYANLAR MUTLAKA OKUYUN..
« Yanıtla #15 : 11 Aralık 2014, Perşembe - 23:57 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
İOS CİHAZ KULLANANLAR (IPAD, IPHONE, IPOD) MUTLAKA GAME CENTER HESABI AÇIN VE OYUNUNUZU KAYIT EDİN, FACEBOOK GİRİŞİ İLE OYUNUNUZU KAYIT ALTINA ALAMAZSINIZ, OYUNUNUZ SİLİNSE FACEBOOK İLE GERİ GETİREMEZSİNİZ.

ANDROİD CİHAZ KULLANANLAR (TABLET, MOBİL CİHAZ, EMÜLATÖR) MUTLAKA GOOGLE VE/VEYA GOOGLE PLUS GİRİŞİ YAPIN, FACEBOOK GİRİŞİ İLE OYUNUNUZU KAYIT ALTINA ALAMAZSINIZ, OYUNUNUZ SİLİNSE FACEBOOK İLE GERİ GETİREMEZSİNİZ.

merhabalar hocam ben google + ile baglanamiyorum. Telefonumda hesap aktif bağlı yani. Ama oyunda hep baglanti kesildi yaziyor. Oyuna girdiğimde yukarda hosgeldiniz yazmıyor.  Neden olabilir

ghoster23 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Fatmanur45 (22 Ocak 2017, Pazar - 15:22)

Çevrimdışı Copia

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Champion
« Yanıtla #16 : 16 Nisan 2015, Perşembe - 20:42 »
Bugün google play hesabı ile oyunumu güvence altına aldım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı AYTUĞ

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : KARA MURAT
  • Klanım : BATARYA C.
« Yanıtla #17 : 28 Mayıs 2015, Perşembe - 13:37 »
ADMİN YARDIMINA İHTİYACIM VAR BENIM Bİ CİHAZIMDA TP SEVİYESİ 70 OLAN Bİ KÖYÜM VARDI TELEFONUM YAPILAMIYACAK SEKİLDE KIRILDI VE BENIM KOYUM HALA BI KLANA BAGLI OLUARAK DURUYOR BEN KÖYÜMÜ GERİ NASIL ALABİLİRİM Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

AYTUĞ 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Fatmanur45 (22 Ocak 2017, Pazar - 15:22)

Çevrimdışı LeafLook

• 1923TÜRK
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 15
  • Durumum:
  • 1923TÜRK Ailesi
  • 265 Mesajı Toplam
    342 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Nazım
« Yanıtla #18 : 28 Mayıs 2015, Perşembe - 14:19 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
ADMİN YARDIMINA İHTİYACIM VAR BENIM Bİ CİHAZIMDA TP SEVİYESİ 70 OLAN Bİ KÖYÜM VARDI TELEFONUM YAPILAMIYACAK SEKİLDE KIRILDI VE BENIM KOYUM HALA BI KLANA BAGLI OLUARAK DURUYOR BEN KÖYÜMÜ GERİ NASIL ALABİLİRİM Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Aynı hesap bilgilerine girerek yeni bir cihazda oynuyabilirsin.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Sen cevapları ezberliyorsun ama hayat asla aynı soruyu tekrarlamaz.

Çevrimdışı Fatmanur45

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : lazoğlu
  • Klanım : Turksh army
« Yanıtla #19 : 22 Ocak 2017, Pazar - 15:21 »
2 gün haksız yere ban yedim süre dolduğu halde hala aynı şey yazıyor oyun açılmıyor Allah rızası icin yardım edin lütfen 8 kb köyüm var çok fazla para ve emek harcadım bu nasıl düzeltilir lütfen yardım edin