Gönderen Konu: SON GÜNCELLEMEDEN SONRA GANİMET KITLIĞI  (Okunma sayısı 4980 defa)

Çevrimdışı Mehtapkurt

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
  • COC Nick : •●MEHTAP●•
  • Klanım : acemiler
SON GÜNCELLEMEDEN SONRA GANİMET KITLIĞI
« : 22 Aralık 2015, Salı - 14:51 »
son güncellemeden sonra oyuna kıtlık geldi kaç bin altın gitmesine rağmen ganimeti olan köyler gelmiyor gelenlerde çok yüksek seviye olduğu için saldırılmıyor. eskiden günde 5 milyon iksir/altın kasabiliyorken şuanda bu imkansız. kaç gündür inşaatçılar boşta bişeyi yükseltirken 7 milyon ilsir/altın isteyebiliyorsunuz ama ganimet kastırmıyorsunuz bu sorun düzeltilmeli

Mehtapkurt 'nin Mesajlarını Beğenen 4 Kullanıcı: eminkyr (02 Ocak 2016, Cumartesi - 12:30), Hakan1907 (28 Aralık 2015, Pazartesi - 21:04), kadoku (23 Aralık 2015, Çarşamba - 13:17), wonkag (22 Aralık 2015, Salı - 17:21)

Çevrimdışı Ahmett80

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Loading...%99
  • Klanım : YUNUSLAR ♡
Ynt: SON GÜNCELLEMEDEN SONRA GANİMET KITLIĞI
« Yanıtla #1 : 26 Aralık 2015, Cumartesi - 03:56 »
Suan herkeste ayni sorun var. Nedenine gelirsek bu guncellemede yeni bir koy binasi geldi. Yapimcilar tas satmak icin ganimeti kesti ve bi sure daha ganimet vermezler suan bile hala tas alip bina yukselten ve yeni gelen defanslari tasla alan oyuncular var onun icin ne zaman tas alimi dibe vurursa o zaman ganimet olur oyunda benim dusuncem boyle arkadaslar. Site yetkililerine sesleniyorum lutfen supercelle iletisime gecin eski kalkan sistemini geri getirsinler oyunu alt ust etti sistem gelismekte olan oyuncular eziliyo suan oyunda.

Ahmett80 'nin Mesajlarını Beğenen 5 Kullanıcı: yesim (02 Ocak 2016, Cumartesi - 12:33), eminkyr (02 Ocak 2016, Cumartesi - 12:30), Hakan1907 (28 Aralık 2015, Pazartesi - 21:03), Hurşit Ardıç (27 Aralık 2015, Pazar - 03:13), xexece (26 Aralık 2015, Cumartesi - 21:56)

Çevrimdışı corriba

• 22.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 23 Mesajı Toplam
    33 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Corriba
  • Klanım : Mendoze
« Yanıtla #2 : 26 Aralık 2015, Cumartesi - 07:49 »
maalesef tas alimi ile ilgisi yok tam olarak . amac tas aldirmak ama yeni guncelleme ile olu koyleri sakliyorlar boylede devam edecek herseyi ile cok kotu bir guncelleme oldu sabirla bekliyorum bir seyler degissin diye ama umudum yok pbt ise tam bir hayal kirikligi

corriba 'nin Mesajlarını Beğenen 3 Kullanıcı: eminkyr (02 Ocak 2016, Cumartesi - 12:30), Hakan1907 (28 Aralık 2015, Pazartesi - 21:03), xexece (26 Aralık 2015, Cumartesi - 21:56)

Çevrimdışı sergenonur

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Faruk Eczanesi
  • Klanım : Family
« Yanıtla #3 : 28 Aralık 2015, Pazartesi - 01:17 »
Ya kardeş aynen öyle oyunu sildim yemin ediyorum sinirlerim bozuldu savaşlarda zor bela 3 yıldız aliyorum gowipe kullanıyorum ganiyi a liyorum savas sonunda hooppp bi bakıyorum koye gelen saldirilarda butun ganimet gitmis acil bir cozum gelmeli !!!!! Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

sergenonur 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: eminkyr (02 Ocak 2016, Cumartesi - 12:30), Hakan1907 (28 Aralık 2015, Pazartesi - 21:02)

Çevrimdışı Hakan1907

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Hakan 1453
  • Klanım : Osmanlı Kalesi
« Yanıtla #4 : 28 Aralık 2015, Pazartesi - 20:54 »
Evet ganimet yok hiç
Bende buraya yeni üye oldum düzenleme olacakmi bilgi almak istedim
Duzeltmezlerse oyunu birakicam
Hiç gelemem böyle şeylere

Hakan1907 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: eminkyr (02 Ocak 2016, Cumartesi - 12:30)

Çevrimdışı Ahmett80

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 30 Aralık 2015, Çarşamba - 19:32 »
Arkadaslar ganimet kasmak isteyen 700-1000 arasi kupaya gelsin akiyo 2 gundur ganimet Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap koy binasi farketmez bi deneyin bana akiyo suan ganimet.

Ahmett80 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: Küheylan 🤓 (24 Ocak 2016, Pazar - 21:12), eminkyr (02 Ocak 2016, Cumartesi - 12:30)

Çevrimdışı T-Rex!

• 8.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
  • COC Nick : T-Rex
  • Klanım : T-test area
« Yanıtla #6 : 30 Aralık 2015, Çarşamba - 19:46 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Arkadaslar ganimet kasmak isteyen 700-1000 arasi kupaya gelsin akiyo 2 gundur ganimet Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap koy binasi farketmez bi deneyin bana akiyo suan ganimet.

sc'nin "intended game play"ine aykırı  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

yüksek liglerdeyseniz, bu ara düşmemeniz tavsiye.. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

T-Rex! 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: eminkyr (02 Ocak 2016, Cumartesi - 12:31)

Çevrimdışı corriba

• 22.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 23 Mesajı Toplam
    33 Kere Beğenildi
« Yanıtla #7 : 30 Aralık 2015, Çarşamba - 20:25 »
870 kupadayiim 400 bin gitti aramada yok bisi fake alarm Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap (yanlis alarm)

corriba 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: eminkyr (02 Ocak 2016, Cumartesi - 12:31)

Çevrimdışı uchihali

• 61.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Clash of Clans
  • 75 Mesajı Toplam
    93 Kere Beğenildi
  • COC Nick : uchihali
« Yanıtla #8 : 03 Ocak 2016, Pazar - 23:03 »
Alt kupalara inmekte fayda var.En azından savunmada işe yarıyor.

Çevrimdışı Ahmett80

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
« Yanıtla #9 : 05 Ocak 2016, Salı - 22:18 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap bugun daha baslamadim gani vurmaya gece ss atarim corriba kardesim fake falan olmaz bizde Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı corriba

• 22.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 23 Mesajı Toplam
    33 Kere Beğenildi
« Yanıtla #10 : 06 Ocak 2016, Çarşamba - 16:43 »
Bana gelmedi babında attım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Dun gecede güzel gani vardı mesela şans işi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Dediğim gibi aynı kupa aralığında takılıyoz
Şu saldırı şeklini şiddetle tavsiye ederim 4 deprem 2 ofke 1 şifa (yada 2 şifa 1 ofke) 6 duvar kırıcı 12 dev kalan okçu barbar bu sekilde çok ama çok güzel gani kasıyorum Ayrıca 2 buyu fab (hem kara iksirle hemde normal buyu) büyülerde hızlı oluyor her seferinde en az 300-500 arası ganımeti her turlu köyden alıyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Gunde en az 4-5 milyon biriktiriyorum fazla maliyetlide değil (vakit bulursam tabi hergun saldırı yapamıyorum bugun daha hiç köylerime bile giremedim) ama günde 3-4 saat ayırarak bu ganimetleri toplayabilirsiniz

corriba 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Ahmett80 (07 Ocak 2016, Perşembe - 01:07)

Çevrimdışı Ahmett80

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
« Yanıtla #11 : 07 Ocak 2016, Perşembe - 01:14 »
Aynen kardesim devle daliyorum bnde 24 dev 8 kirici 50 barbar 50 okcu 3 sifa 2 hiz kaleyede 2 sifaci aliyorum. Hiz yerine deprem denim bide onerilerin icin tesekkurler Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap bunuda 900 kupada az once vurdum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Tolgaysm

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Brit
  • Klanım : FAF
« Yanıtla #12 : 07 Ocak 2016, Perşembe - 14:27 »
Arkadaşlar süpercell geri adım atmaz hani derler ya '' mal '' bu  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap oyun bu arkadaşlar sikayet etmeyi bırakmak gerekiyor isteyen oyunu bırakır istemeyen bırakmaz , bir yandan iyi oldu oyuna bir tat geldi, zamanında köyü fullemek için sabahtan aksama kadar ter dökelim simdi adamın biri gelsin acsın botu içsin çayını kahvesını köy yapıp satsın vesaire gerçekten iyi oldu ( bu benim düşüncem ) .. gelelim ganimet konusuna 1 günde 10 milyon altın 10 milyon iksir kasıyorum hızlandırma ile, inanmayanlar olursa özelden msj atsn klana davetlerim. klan türkish titans. kristal 1 usta 3 ve usta 2 idealdir. 5 golem , 21 sihirbaz , 2 dalkavuk , 2 okcu 4 jump ( atlama büyü ) 1 öfke = toplamda 242 bin iksir yapıyor. ben iksirim bol diye böyle basıyorum isteyen 6 golem basıp 13 sihirbaz kaleyede sihirbaz alabilir. 2 saatte bir saldırı yapıyorum 300 den aşağıda dalmıyorum 135 binde bonusum geliyor min 435 bin altın + iksir düzenli olarak saldırı yapılırsa ortalama en az 1 günde 3 milyon altın çok çok rahat kasılır ki 300 den fazlası köylerde dolu bahsetmiş olduğum liglerde tek sıkıntı 4,5 k karaiksiriniz gider. kara iksire ihtiyacı olmayan arkadaşlar için bir tavsiyedir malüm şu surecte ya altından ya iksirden vazgecmemiz gerekiyor ben kara iksiri seçtim. seçim size kalmış.
he şimdi diyenler olucaktır. köyde 300 varda hepsini alabilcekmiyiz  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap buna tavsiye yok kardşm oda size kalmış. şuanda köyüm th 11 full+full basılı 7 günleri var , sadece x yayı 3 e vermiştim bitmesini bekliyorum ganimetide hazır. saldırı yeseniz bile 300 gittiğini varsayalım yine verdiğinizi bir savaşta alırsınız 1 saldırı yediğinizde gelen kalkan ile yaklaşık 3 saldırı yapılabiliyor. buda 1200-300 = 900k ganimet demek. ben bir kelime ile bir kaç şey anlatmak istedim umarım anlayan anlar.

Çevrimdışı T-Rex!

• 8.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
  • COC Nick : T-Rex
  • Klanım : T-test area
« Yanıtla #13 : 08 Ocak 2016, Cuma - 20:03 »
sizi bilemem, kalkan sisteminin tanıtımından sc'nin gem odaklı oyuna dönüşeceği, ortalık iyice karmaşıkken de yeni bir oyun piyasaya sürecekleri belliydi. kalkan sisteminde kararlılar, bu kararlılığın yararsız, kazandırmayan oyuncu ile uğraşmayacaklarının deklarasyonu olduğunu düşünüyorum. ne kadar gem, o kadar upgrade. vs vs. kaynak koruması ile ilgili bi iki laf ettiler, büyük ihtimal savunma bonusu gelecek. o kadar.

ben hala savaşlardayım, arada bağış vs. düzenli de upgradelerimi bitiriyorum. ama kb yükseltmesi ile uğraşacağımı sanmıyorum. çok tatsız oldu oyun.

Çevrimdışı onlywolf38

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
« Yanıtla #14 : 19 Ocak 2016, Salı - 03:43 »
Artık Nefret Etmeye Başladım Ganimet Bulamıyorum 40 bin 50 bin ne böyle ya nereye kadar gidicez köy th10 ganimet yok  yetkililer yok mu bir el atın şu işe ya