Gönderen Konu: RÜTBELER HAKKINDA  (Okunma sayısı 4883 defa)

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
RÜTBELER HAKKINDA
« : 16 Ağustos 2014, Cumartesi - 22:48 »
Arkadaşlar gördüğünüz üzre forumda rütbeler var, ve bu rütbeler altında görev yapanlar. Size bu rütbeler hakkında bilgi vermek istiyorum;

ADMİN
Forumun kurucusu ve üst düzey yöneticidir.

Görevi; Forumun yazılımının düzeni, korunması, forumdaki yöneticilerin, üyelerin güvenli ve huzurlu bir vakit geçirmeleri için gereken kordinasyonu sağlama, Yöneticileri seçip görevlendirme.

Forumdaki herhangi bir olaya müdahale durumu; Bilgi vermek dışında herhangi bir iletiye ADMİN müdahale etmişse, tartışan, hakaret eden vb. gibi konularda tarafların herhangi bir ileti yazmadan beklemeri gerekir. ADMİN' nin söyleyecekleri dogrultusunda cevap verilir. ADMİN' nin verdiği cezalar sorgulanmaz ve aldığı kararlar tartışılmaz.

Üst yöneticisi; Adminin herhangi bir üst yöneticisi yoktur, zaten kendisi yönetici konumundadır.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SİTE BÜYÜĞÜ
Forumda ADMİN' den sonraki yetkili kişidir.

Görevi; Forumdaki konuların takibi, MODERATÖR' lerin kontrol ve kordinasyonunu sağlama.  Forumdaki disiplin ve bütünlüğü koruma, MODERATÖR' ler ve üyeler arasındaki adaleti sağlama.

Forumdaki herhangi bir olaya müdahale durumu; Bilgi vermek dışında herhangi bir iletiye SİTE BÜYÜĞÜ müdahale etmişse, tartışan, hakaret eden vb. gibi konularda tarafların herhangi bir ileti yazmadan beklemeri gerekir. SİTE BÜYÜĞÜ söyleyecekleri dogrultusunda cevap verilir. SİTE BÜYÜĞÜ' nün verdiği cezalara sadece ADMİN müdahale edip, değiştirme hakkına sahiptir. Bu yüzden SİTE BÜYÜĞÜ' nün adaletsizliği durumunda sadece ADMİN'e şikayet edebilirsiniz.

Üst yöneticisi; SİTE BÜYÜĞÜ' nün üst yöneticisi ADMİN' dir.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MODERATÖR
Forumda ADMİN' den ve SİTE BÜYÜĞÜ' nden sonra yetkili kişidir.

Görevi; Saymakla bitmeyeceği için yazmıyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap şaka şaka. Forumda üyelere yardımcı olma, bilgi verme, forumdaki bölümlerin düzenini sağlama, eksik iletileri düzenleme ve eksik resim, video kodlarını ekleme vb. Gibi.

Forumdaki herhangi bir olaya müdahale durumu;   Bilgi vermek dışında herhangi bir iletiye MODERATÖR müdahale etmişse, tartışan, hakaret eden vb. gibi konularda taraflar seviyeli olacak şekilde kendilerini savunabilir. MODERATÖR' ün verdiği cezalara ADMİN ve SİTE BÜYÜĞÜ müdahale edip, değiştirme hakkına sahiptir. Bu yüzden MODERATÖR' ün adaletsizliği durumunda ADMİN' e ve SİTE BÜYÜĞÜ' ne şikayet edebilirsiniz.

Üst yöneticisi; MODERATÖR' ün üst yöneticisi ADMİN ve SİTE BÜYÜĞÜ dür.

Evet arkadaşlar Rütbeler kısaca böyle,  birde bunu hatırlatmak istiyorum. Tüm bu yukarıda saydıklarımın dışında kalan tek bir insan var, yani yetkililerin kralı büyüğümüz, agabeyimiz ve dayımız Site Büyüğü, Forum Polisi TReeArms

İyi forumlar...

« Son Düzenleme: 16 Ağustos 2014, Cumartesi - 22:51 Gönderen: ŞEHZADEBEYİ »

ŞEHZADEBEYİ 'nin Mesajlarını Beğenen 7 Kullanıcı: Furkan_Güngör (14 Mart 2015, Cumartesi - 15:22), Bymatador (26 Ekim 2014, Pazar - 06:23), Admin (20 Ağustos 2014, Çarşamba - 11:50), ahmet96 (19 Ağustos 2014, Salı - 18:09), TReeArms (18 Ağustos 2014, Pazartesi - 22:53), koltrepa89 (18 Ağustos 2014, Pazartesi - 09:42), uzaya (17 Ağustos 2014, Pazar - 08:23)

Çevrimdışı TReeArms

• Forum Polisi
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 83
  • Durumum:
  • Mekanın Cennet Olsun Dayı.
  • 578 Mesajı Toplam
    772 Kere Beğenildi
  • COC Nick : TReeArms41
  • Klanım : 1923TURK
Ynt: RÜTBELER HAKKINDA
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2014, Pazartesi - 22:53 »
Heeyt be ne döktürmüşsün kardeşim, şaka bir yana, biz büyük bir aileyiz, çoğumuz birbirimizi gerçektede tanıyan ailecek görüşen, mümkün olduğunca bir araya gelip buluşmalar düzenleyen, en önemlisi birbirini seven insanlarız, bu oyunu seviyoruz ve bu forumdada gönüllü olarak insanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz, aslında ast üst yok sadece düzeni korumaya yönelik bazı kurallar var ve bu kurallara uyanlarla yolumuza devam ediyoruz.

Önemli not : Yukarıda birbirini seven dedim, yanlış anlaşılmasın KURMAY'ı hiç sevmem hatta gıcık olurum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

TReeArms 'nin Mesajlarını Beğenen 6 Kullanıcı: nikodex (05 Aralık 2014, Cuma - 18:51), LeafLook (14 Eylül 2014, Pazar - 10:01), uzaya (20 Ağustos 2014, Çarşamba - 20:21), ahmet96 (20 Ağustos 2014, Çarşamba - 11:07), koltrepa89 (19 Ağustos 2014, Salı - 09:21), (18 Ağustos 2014, Pazartesi - 23:00)

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 19 Ağustos 2014, Salı - 18:02 »
Sana serbest dayıcım sen kimi istersen onu seversin.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

iyi forumlar...

ŞEHZADEBEYİ 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: uzaya (20 Ağustos 2014, Çarşamba - 20:21), ahmet96 (20 Ağustos 2014, Çarşamba - 11:07)

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Mekanın Cennet Olsun Kurmay.
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 19 Ağustos 2014, Salı - 19:28 »
Heeyt be ne döktürmüşsün kardeşim, şaka bir yana, biz büyük bir aileyiz, çoğumuz birbirimizi gerçektede tanıyan ailecek görüşen, mümkün olduğunca bir araya gelip buluşmalar düzenleyen, en önemlisi birbirini seven insanlarız, bu oyunu seviyoruz ve bu forumdada gönüllü olarak insanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz, aslında ast üst yok sadece düzeni korumaya yönelik bazı kurallar var ve bu kurallara uyanlarla yolumuza devam ediyoruz.

Önemli not : Yukarıda birbirini seven dedim, yanlış anlaşılmasın KURMAY'ı hiç sevmem hatta gıcık olurum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Muck  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kurmay 'nin Mesajlarını Beğenen 3 Kullanıcı: uzaya (20 Ağustos 2014, Çarşamba - 20:21), Anil97 (19 Ağustos 2014, Salı - 21:48), TReeArms (19 Ağustos 2014, Salı - 19:30)

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 58
  • Durumum:
  • "so long and thanks for all the fish"
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Anıl
« Yanıtla #4 : 19 Ağustos 2014, Salı - 21:48 »
1923TÜRK ailesindeyim ve forumun eski yöneticilerinden biriyim.Klanda ve forumda bulunmak ve bu ortamın içinde olmak gerçekten çok iyi.Nasipse ilerde ana klanada girerim.

Konu için teşekkürler abi.Güzel bilgi içeren bir konu olmuş.

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Anıl 'nin Mesajlarını Beğenen 3 Kullanıcı: uzaya (20 Ağustos 2014, Çarşamba - 20:21), TReeArms (19 Ağustos 2014, Salı - 22:15), (19 Ağustos 2014, Salı - 21:50)

Çevrimdışı ahmet96

• 23.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 43 Mesajı Toplam
    52 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ahmet96
  • Klanım : henüz yeniyim
« Yanıtla #5 : 20 Ağustos 2014, Çarşamba - 11:09 »
Hep bu kimlikleri merak ediyordum. İyi olmuş faydalı bilgi teşekkürler modum.

ahmet96 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: uzaya (20 Ağustos 2014, Çarşamba - 20:21), (20 Ağustos 2014, Çarşamba - 11:13)

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • Klanım : 1923TÜRK (#2YY2PYP)
« Yanıtla #6 : 20 Ağustos 2014, Çarşamba - 11:51 »
tebrik ederim ŞEHZADEBEYİ renkler menkler emek yatıyor yazıda sana benden +2 rap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Admin 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: uzaya (20 Ağustos 2014, Çarşamba - 20:21), (20 Ağustos 2014, Çarşamba - 11:59)

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 20 Ağustos 2014, Çarşamba - 12:00 »
Adminim senden +rep almak benim için onurdur. Hele bide dayım yorum yapmış konuma artık sırtım yere gelmez  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

iyi forumlar...

ŞEHZADEBEYİ 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: uzaya (20 Ağustos 2014, Çarşamba - 20:21), TReeArms (20 Ağustos 2014, Çarşamba - 19:13)

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
« Yanıtla #8 : 20 Ağustos 2014, Çarşamba - 12:12 »
Adminim senden +rep almak benim için onurdur. Hele bide dayım yorum yapmış konuma artık sırtım yere gelmez  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

iyi forumlar...

sen yine de dikkatli ol  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kurmay 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: (01 Eylül 2014, Pazartesi - 01:37), uzaya (20 Ağustos 2014, Çarşamba - 20:21)

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 20 Ağustos 2014, Çarşamba - 12:24 »
Arkamda Dayım var yemezzzzz  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
« Yanıtla #10 : 20 Ağustos 2014, Çarşamba - 12:50 »
Arkamda Dayım var yemezzzzz  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ben de ona dikkat et dedim zaten  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kurmay 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: (01 Eylül 2014, Pazartesi - 01:37), uzaya (20 Ağustos 2014, Çarşamba - 20:21)

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 20 Ağustos 2014, Çarşamba - 13:18 »
 Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap daha yeni dayı yegen olduk korkutma...  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2014, Çarşamba - 13:22 Gönderen: ŞEHZADEBEYİ »

ŞEHZADEBEYİ 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: uzaya (20 Ağustos 2014, Çarşamba - 20:21), TReeArms (20 Ağustos 2014, Çarşamba - 19:14)

Çevrimdışı TReeArms

• Forum Polisi
  • CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 578 Mesajı Toplam
    772 Kere Beğenildi
« Yanıtla #12 : 20 Ağustos 2014, Çarşamba - 19:14 »

ben de ona dikkat et dedim zaten  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Vayy kurmay gelmiş en sevdiğim yeğenim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

TReeArms 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: uzaya (20 Ağustos 2014, Çarşamba - 19:59), (20 Ağustos 2014, Çarşamba - 19:19)

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
« Yanıtla #13 : 20 Ağustos 2014, Çarşamba - 20:18 »

Vayy kurmay gelmiş en sevdiğim yeğenim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

😁

Çevrimdışı TReeArms

• Forum Polisi
  • CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 578 Mesajı Toplam
    772 Kere Beğenildi
« Yanıtla #14 : 20 Ağustos 2014, Çarşamba - 21:34 »

😁

Post kasmaya yönelik hareketler bunlar, yapmamayalım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

TReeArms 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: uzaya (21 Ağustos 2014, Perşembe - 11:20), (20 Ağustos 2014, Çarşamba - 21:35)