Gönderen Konu: m.bilgine neden forumdan uzaklaştirildi?  (Okunma sayısı 1088 defa)

Çevrimdışı m.bilgin2

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : m.bilgin
m.bilgine neden forumdan uzaklaştirildi?
« : 12 Eylül 2014, Cuma - 01:47 »
Kim tarafindan ve ne sebeple forumdan uzaklaştirildi?  Lütfen biri aciklama yapabilir mi ?

Çevrimdışı m.bilgin2

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
Ynt: m.bilgine neden forumdan uzaklaştirildi?
« Yanıtla #1 : 12 Eylül 2014, Cuma - 01:56 »
Lütfen bu konuya bir yetkili el atsin. Id ban atılacak kadar ne yapıldı?  Ben giremiyorum , ayni wifi den baglanan komsularimda giremiyor. Lutfen bunu dikkate alin.

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 12 Eylül 2014, Cuma - 09:40 »
Size daha önceden diğer yönetici arkadaşlarım güncel mesajlarınız için uyarı vermişti hemde 3 kere. Son olarak dünkü köy pazarındaki konunuzda resim yoktu, size lütfen konuya resim ekleyin dedim. Konuda zaten resim var yazmıştınız. Ben size 6:58 de uyarıda bulunmuşum, siz 6:59 da konuyu düzenleyip zaten konuda resim var diye yöneticiyi aldatmaya çalışıyorsunuz. Zaten bunu ban sebebinede yazdım.

Çevrimdışı m.bilgin2

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
« Yanıtla #3 : 12 Eylül 2014, Cuma - 14:36 »
Ben zaten konuyu duzenliyordum bugune kadar actigim her konuda resim bulunmaktadir. Sizi aldatacak bi pozisyon yok ortada. Banimi kaldirir misiniz?

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 12 Eylül 2014, Cuma - 14:49 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Ben zaten konuyu duzenliyordum bugune kadar actigim her konuda resim bulunmaktadir. Sizi aldatacak bi pozisyon yok ortada. Banimi kaldirir misiniz?

Hala aynı şeyi yapıyorsun, tekrar ban yemek sitemiyorsanız lütfen forum kurallarına uyun, hem elimde kayıtlar var konumu düzenliyorum demediniz, konuda zaten resim var dediniz. Konu kapansın lütfen.

Çevrimdışı m.bilgin2

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
« Yanıtla #5 : 12 Eylül 2014, Cuma - 17:12 »
Bu yaptığın haksizliktir. Ben senin Cevap yazdığını resimleri ekledikten sonra gördüm zaten. Sonuc itibariyle sende işini yapıyorsun. ortada yanlış anlaşılma var. Ayrıca biz 4 kisi ayni wifi den bağlanıyoruz hata benim olabilir onların suçu ne ?

Çevrimdışı TReeArms

• Forum Polisi
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 83
  • Durumum:
  • Mekanın Cennet Olsun Dayı.
  • 578 Mesajı Toplam
    772 Kere Beğenildi
  • COC Nick : TReeArms41
  • Klanım : 1923TURK
« Yanıtla #6 : 12 Eylül 2014, Cuma - 17:20 »
Forumda uyulması gereken bazı kurallarımız var, uymayanlarada yaptırımlarımız var, moderatör arkadaş görevini yapmıştır

Konu kilit

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

TReeArms 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: uzaya (12 Eylül 2014, Cuma - 19:57), (12 Eylül 2014, Cuma - 17:23)