Gönderen Konu: Lütfen Önerinize ihtiyacım var  (Okunma sayısı 954 defa)

Çevrimdışı Gurbetseli

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Gurbetseli
  • Klanım : Lig_Turkey
Lütfen Önerinize ihtiyacım var
« : 14 Şubat 2016, Pazar - 03:02 »
Merhaba Arkadaslar;

Basliktada belirttigim gibi tuaf bir istegim var.

86 level ve 8. Belediye binali coc köyüm var. Email hesabim calindi, email adresimin güvenlik sorulari ve ikinci email adresi olmak üzere sifreside degisti. yani calan kisi herseyi düsünerek hesabi kendi aldi.
gerekli yerlere nekadarda durumu izah ettiysem net bir sonuc alamadim.Simdi benim istegim coc hesabimi tamamen silme veya SINIRSIZ BANlatma sizden ricam suan oynadigim oyunu nasil banlata bilirim. Eger benim okadar emek verip ugrastigim bir köye gelip hic emek sarfetmeden el koyyorsa ozaman ne ben oynarim ende onun oynamasina izin veririm düsüncesindeyim...

Suan Iphon kullaniyorum telefonumdan oyunu siler isem bidaha tekrar yükleyemem. Cünkü benim Iphone kayitli emailim hep sifre uyarisi verdigi icin silip baska email ekledim tabi baska facebook ama nafile bir ise yaramadi.

Herzaman klanimdaki savaslara abuk sabuk saldiri ile saldiri yapiyor yesil taslarimi harciyor 1000 tas yapmaya calisiyordum suan 0 tasim var

Ne olur bana yardimci olun
ben oyunda naparsam süresiz banlarlar beni.

Lütfen abuk sabuk mesaj yazmayin(sunu söyle yap emailini kurtarirsin veya suraya email yaz falan cünkü herseyi denedim olmadi olmadi.)

Çevrimdışı Yuksekclash

• 22.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
Ynt: Lütfen Önerinize ihtiyacım var
« Yanıtla #1 : 04 Nisan 2016, Pazartesi - 18:49 »
Öncelikle herseyi denedim olmadi deme başima neler neler geldi de supercell sayesinde hesabımı geri aldim. Hesabıni geri almak istersen bizzat ben sana burda yardimcı olurum

Hesabını banlatmak istiyorsan hile kullanabilirsin veya globalden küfür edebilirsin surekli veyahut supercell e destek mesajından kufur edeilirsin ancak boyle bir saygısızlık yapma bence

Çevrimdışı Maxter

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Yasin Özer
  • Klanım : Kaanlar/Yardımcı Lider
Ynt: Lütfen Önerinize ihtiyacım var
« Yanıtla #2 : 25 Nisan 2016, Pazartesi - 10:56 »
Kardeş Öncelikle Böyle Bir Olay Benimde Başıma Geldi Gizlilik Sorularını Hatırlıyorsan Geri Alabilirsin Veya Yetkili Makamlara 1 Den Fazla Mail Atarakda Alabilirsin İlk Başlarda Umursamıyolar Sen Sürekli Yazdığında Geri Dönüş Yapıyolar