Gönderen Konu: KÖYÜM SİLİNDİ  (Okunma sayısı 3970 defa)

Çevrimdışı Demir1970

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
  • COC Nick : DEMİR
  • Klanım : THE RİSİNG
KÖYÜM SİLİNDİ
« : 25 Şubat 2014, Salı - 07:29 »
Arkadaşlar Cuma öğleden sonra köyümden çıkıp tekrar geri girmek istediğimde köyümün silindiğini gördüm.Cuma öğleden sonra süpercell e mesaj attım zaten mail atmaktan başka çareniz de yok.Appel da aramadığım yetkili kalmadı onlar sorumlu olmadıklarını söylediler.Bugün günlerden Salı hala süpercell den haber yok bu arada kupalarım 3505 ten 3420 ye düştü İnsanları kazıklamak herhalde bu olsa gerek.Nasıl bir iş zihniyeti ve ahlakı yorumu sizlere bırakıyorum.Yasal yollardan mücadelemi başlattım.İnsanlarla dalga geçmenin ne olduğunu birilerinin bu şirkete öğretmesi lazım.Saygılarımla

Demir1970 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: Mehmet001 (10 Aralık 2014, Çarşamba - 21:11), krom123 (26 Şubat 2014, Çarşamba - 17:24)

Çevrimdışı mars789

• 33.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 37 Mesajı Toplam
    47 Kere Beğenildi
  • COC Nick : furkan
  • Klanım : Tek Kale
Ynt: KÖYÜM SİLİNDİ
« Yanıtla #1 : 25 Şubat 2014, Salı - 11:39 »
Anladığım kadarıyla köyün çok gelişmişti geçmiş olsun inşallah geri alabilirsin

Nick=furkan
Klan=TEK KALE

Çevrimdışı Demir1970

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 25 Şubat 2014, Salı - 12:03 »
Yaklaşık 2 senemi verdim dünyada GEM satın aldım.114.seviyedeydim ayrıca 32.sırada yer alan THE RİSİNG TEAM adlı klanında üyesiydim.Cuma gününden beri yazdığım hiçbir maile cevap yazmadılar.Böyle bir iş ahlakı olurmu.Yazık günah değilmi bunca emeğe 3505 kupadan 3420  lere düştüm ne pahasına???Karşında muhatap yok.Kimse senin kaale almıyor.Herhangi bir kontak numarası yok.Şaşırmış vaziyette bekliyoruz.Bunca maddi harcamadan sonra müşteriye bu şekilde davranılıröı?? İnşallah bana yaptıkları davranış şeklinin aynısını kat ve kat yaşarlar.

Çevrimdışı Gökbörü

• Rehber Kur-an, Hedef Turan.
  • 85.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 54
  • FENERBAHÇE
  • 247 Mesajı Toplam
    369 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Utku
  • Klanım : 1453
« Yanıtla #3 : 25 Şubat 2014, Salı - 12:43 »
Köyün silindiyse kupanı nerden biliyorsun ? Bir ekran görüntüsü atarmısın ?

Çevrimdışı Demir1970

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 25 Şubat 2014, Salı - 15:10 »
Başka bir hesaptan THE RİSİNG TEAM klanına giriyorum orada gözüküyor.Görüntü atmama gerek yok sizde girebilir bakabilirsiniz en iyi klanlarda 36.sırada

Çevrimdışı Gökbörü

• 85.Seviye Üye
  • *
  • FENERBAHÇE
  • 247 Mesajı Toplam
    369 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 25 Şubat 2014, Salı - 17:58 »
Tahminimce hacklendi. Geçmiş olsun. Umarım geri alabilirsin.

Çevrimdışı Demir1970

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 25 Şubat 2014, Salı - 21:23 »
Bu aşamada köyümü geri alıp almamak önemli değil artık meseleyi avukatıma verdim.Dava açacağım birde bildiri yayınladım.  başıma gelenlerle ilgili bir kaç Avrupa ülkesinde internet sitelerinde çıksın bak o zaman yana yakıla nasıl ararlar.

Çevrimdışı TReeArms

• Forum Polisi
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 83
  • Durumum:
  • Mekanın Cennet Olsun Dayı.
  • 578 Mesajı Toplam
    772 Kere Beğenildi
  • COC Nick : TReeArms41
  • Klanım : 1923TURK
« Yanıtla #7 : 25 Şubat 2014, Salı - 21:29 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Arkadaşlar Cuma öğleden sonra köyümden çıkıp tekrar geri girmek istediğimde köyümün silindiğini gördüm.Cuma öğleden sonra süpercell e mesaj attım zaten mail atmaktan başka çareniz de yok.Appel da aramadığım yetkili kalmadı onlar sorumlu olmadıklarını söylediler.Bugün günlerden Salı hala süpercell den haber yok bu arada kupalarım 3505 ten 3420 ye düştü İnsanları kazıklamak herhalde bu olsa gerek.Nasıl bir iş zihniyeti ve ahlakı yorumu sizlere bırakıyorum.Yasal yollardan mücadelemi başlattım.İnsanlarla dalga geçmenin ne olduğunu birilerinin bu şirkete öğretmesi lazım.Saygılarımla

Merhaba
Daha önce başka bir yere yazdığın mesajdada söylediğim gibi, öncelikle geçmiş olsun, onca emeğin gitmesi herkesi üzer ve öfkelendirir, ancak aşağıda yazdığın gibi köyün anladığım kadarıyle duruyor silinmemiş, başka hesaptan görebildiğini yazmışsın, hangi işletim sistemini kullanıyorsun bilmiyorum ama şayet ios ise game center hesabına ilişkilendirdiysen hesaba birşey olmaz, geçerli game centera girince eski köyü yükleyip yüklemeyeceğini sorar, şayet android kullanıyorsan o zamanda google play ile senkronize etmiş olman lazım, eğer ettiysen yine kaybolmaz, bunların hepsi bir sonuç vermediyse tek çare seninde yaptığın gibi doğru yere mail atmak ve beklemek, supercell support' a,
Bunun dışında yapabileceğimiz bir şey varsa söyle lütfen, tekrar geçmiş olsun, umarım köyüne kavuşursun

Çevrimdışı Demir1970

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #8 : 26 Şubat 2014, Çarşamba - 09:34 »
Çok teşekkür ederim ilgine ve alakana.Sorun şu ki Acil koduyla mesaj atmama rağmen Cuma gününden beri cevap alamaıyorum.Bugün çarşamba olmasına rağmen bir cevap yok.Bu arada kupam 3380 e düşmüş 3505 den.Benim veryansım ettiğim nokta bu kadar GEM satın aldığımız bir sisteme ulaşamıyor olmamız.Apple i arayınca türkçe ingilizce hemen yardımcı oluyorlar.Burada ne telefon var nede bir kontakt.Sadece e mail atıp bekliyorsun.Keyiflerine göre cevap atıyorlar.Bu arada yaşadığımız zararlardan kimse sorumlu olmuyor.Bu sabah linkedinden CEO larına mesaj attım Sanfrancicco da bakalım ondan bir yanıt gelicekmi.Her türlü çözümü denedim ancak köyüme ulaşamadım.

Çevrimdışı MonsterCable|Minnak

• 6.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 5 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Minnak
  • Klanım : TURKISH TOWN
« Yanıtla #9 : 26 Şubat 2014, Çarşamba - 14:19 »
Geçmiş olsun kardeşim tüm dualarımız senin için  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Varsa şekliniz COCa bekleriz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Demir1970

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #10 : 26 Şubat 2014, Çarşamba - 14:54 »
Sağolun var olun.Hala cevap bekliyoruz.Beyefendilerin keyfi yerine gelecek cevap atacaklar.

Çevrimdışı Gökbörü

• 85.Seviye Üye
  • *
  • FENERBAHÇE
  • 247 Mesajı Toplam
    369 Kere Beğenildi
« Yanıtla #11 : 26 Şubat 2014, Çarşamba - 21:00 »

Burada Supercell.net sitesinin whois kayıtları bulunmakta. Hosting ve domain firmalarının bilgisi var. Bu firmaları arayıp supercell.net in iletişim adresine ulaşabilirsin belki. Ama ingilizce bilen biri şart olacak sanırım...

Umarım bir işe yarar.

Gökbörü 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Demir1970 (27 Şubat 2014, Perşembe - 00:06)