Gönderen Konu: Klan hakkında şikayet  (Okunma sayısı 2694 defa)

Çevrimdışı kowalskiturkey

• 7.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
  • COC Nick : kowalskiturkey
  • Klanım : kowalski
Klan hakkında şikayet
« : 08 Ağustos 2013, Perşembe - 18:51 »
Arkadaşlar malum her klan sahibinin sorunu büyüklük verdiği üyelerin klan oyuncularını klandan atması bununla ilgili yöneticilere mail atmak istiyorum ve bundan muzdarip diğer arkadaşlar ile aynı maili atalım ki ciddiye alınalım bana katılanların ortak bi yazı belirleyerek göndermek isterim katılanlar? Benim fikrim klan lideri atılanı geri alma özelliği olması veya büyüklere atma yetkisi verilmemesi sadece alım yapabilmesi yönünde?

kowalskiturkey 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: Gencosman (25 Aralık 2013, Çarşamba - 14:15), eronimo27 (27 Ağustos 2013, Salı - 18:26)

Çevrimdışı TReeArms

• Forum Polisi
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 83
  • Durumum:
  • Mekanın Cennet Olsun Dayı.
  • 578 Mesajı Toplam
    772 Kere Beğenildi
  • COC Nick : TReeArms41
  • Klanım : 1923TURK
Ynt: Klan hakkında şikayet
« Yanıtla #1 : 08 Ağustos 2013, Perşembe - 21:43 »
Selamlar
Bu konuda yapılacak tek şey şudur, klan lideri sadece guvendiği kişiye buyukluk verir, diğer yandan lider haricinde kimse kimseyi buyuk yapamaz, buyukluk vermede aceleci olmamak iyice tanıdıktan sonra buyukluk verilmesi en doğrusudur, kuralları baştan koyarsanız hiç sorun yaşamazsınız, örneğin bizim klanımızda herkesin cep telefonuna kafar her bilgi klan liderinde mevcuttur, kurallara uymak istemeyenlerle hemen yollar ayrılır, supercell bu işle ilgileneceğini hiç sanmıyorum kolay gelsin iyi oyunlar

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

TReeArms 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Gencosman (25 Aralık 2013, Çarşamba - 14:16)

Çevrimdışı kowalskiturkey

• 7.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
  • COC Nick : kowalskiturkey
  • Klanım : kowalski
Ynt: Klan hakkında şikayet
« Yanıtla #2 : 09 Ağustos 2013, Cuma - 01:30 »
Tabiki dediğin gibi ama şuda var bi kişinin globalde dolaşmasıyla bikaç kişinin dolaşması bir dil bence