Gönderen Konu: Hesap Gitti mi Yardım Edin  (Okunma sayısı 4574 defa)

Çevrimdışı optimistic20

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Ulas
  • Klanım : OSMANLI
Hesap Gitti mi Yardım Edin
« : 15 Eylül 2013, Pazar - 12:58 »
77 9. seviye köy binalı hesabım vardı. Belirteyim önceden oyunu ilk açtımda ... isimli 3 level köyü yüklemek ister misiniz diye bir şey çıkardı cansel derdim hep. Bugün bir sorun çıktı telefonun sadece ayarlarını sıfırladım(restore veya veri silme değil) sonra bir oyuna girdim 1 level yeni köy açıldı. Bende ondan çıkıp gamecenter hesabıma giriş yaptım ama hala o 1 level hesap açıktı kapattım oyunu sildim gamecenterdan da sil dedim. Sonra yeniden yükledim oyuna girdim yine aynı köy sonra bende bir umut o ilk başta söylediğim 3 level köyü açtım belki ondand 77 level köye geçerim umuduyla ama yine olmadı lütfen yardım edin. Klanıma baktım köyüm hala gözüküyor.

« Son Düzenleme: 15 Eylül 2013, Pazar - 13:02 Gönderen: optimistic20 »

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • Mekanın Cennet Olsun Kurmay.
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
Ynt: Hesap Gitti mi Yardım Edin
« Yanıtla #1 : 16 Eylül 2013, Pazartesi - 10:26 »
yükledikten sonra biraz bekleyince 5 saniye kadar, eski köyünü yükleyeyim mi diye sorar. muhtemelen hayır dedin. ama yine de bu köyü kayıt etmesi zor. başka bir cihazda yüklüyse köyün kurtarabilirsin ama 1 lvl köyü kayıt ettiysen bir şekilde GameCenter'ına artık çok zor. Supercell'e mail atıp cevap bekleyebilirsin.

Kurmay 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: optimistic20 (18 Eylül 2013, Çarşamba - 17:53)

Çevrimdışı Canokiller

• 26.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 3
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 11 Mesajı Toplam
    13 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Can
  • Klanım : 1923 TÜRK 2
« Yanıtla #2 : 16 Eylül 2013, Pazartesi - 22:51 »
Geçmiş olsun

Gamecanter:Happycancı
Twitter/COCTURKISHFORCE
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Canokiller 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: optimistic20 (18 Eylül 2013, Çarşamba - 17:53)

Çevrimdışı optimistic20

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Ulas
  • Klanım : OSMANLI
« Yanıtla #3 : 18 Eylül 2013, Çarşamba - 17:55 »
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Ne olduğunu merak eden olursa diye anlatayım. Supercell'e mail attım cevap gelmedi. Ben de İtunes'ta yedeğimin olduğunu farkettim geri yükledim onu ve sorun çözüldü.