Gönderen Konu: GC sorunu  (Okunma sayısı 2139 defa)

Çevrimdışı servet

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
GC sorunu
« : 25 Ağustos 2013, Pazar - 04:21 »
Klanımızda ki bir arkadaşımızın sorunu aynen şöyle:"Kendi GameCenter'ımdan çıkıp başkasının GC'sine girdiğimde kendi köyüme ve kendi GC 'ma geri döndüm. Fakat şimdi o da benim köyüme girebiliyor. GC şifresi hala bende var. Ne yapmam lazım?"

Çevrimdışı FurkanCeylan

• Üst Düzey Yönetici
  • Yardımcı Lider
  • *
  • Rep Puanı : 435
  • Durumum:
  • ! ! ! FurkanCeylan.Com ! ! !
  • 1124 Mesajı Toplam
    3673 Kere Beğenildi
    • Twitter;
  • COC Nick : FurkanCeylaan
  • Klanım : 1923TÜRK | Yardımcı Lider
Ynt: GC sorunu
« Yanıtla #1 : 25 Ağustos 2013, Pazar - 10:09 »
Şifresini değiştirip köyü sıfır bi GCye daha alabilir.

Çevrimdışı aynesez

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : cani
  • Klanım : clannn
« Yanıtla #2 : 26 Ağustos 2013, Pazartesi - 09:43 »
Merhaba bu sorunu yaşayan arkadaş benim. Servet çok teşekkür ediyorum. Bir grup insan köy çalma işine girmiş. Elbette bunun bir çözümü olduğunu düşünüyorum. Beni bu konuda detaylı bilgilendirirseniz çok mutlu olurum. Teşekkürler.
Olayın detayı: Gc şifresini verip yardım isteyen kingkaan68 'e yardım amaçlı kendi gc den çıkıp onunki ile girdiğimde kendi köyümü gördüm ve hemen kendi gc ile girip köyüme görü döndüm fakat şu an o da benim köye girip bağlantımı koparıyor ve klandan çıkıp aşağıdaki resimlerdeki gibi klanlara giriyor. Benim köyümü satmaya çalışıyor. Burada verilen bir emek var lütfen emeğe saygı duyalım.
« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2013, Pazartesi - 09:47 Gönderen: aynesez »

Çevrimdışı aynesez

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : cani
  • Klanım : clannn
Sorun çözülmedi
« Yanıtla #3 : 29 Ağustos 2013, Perşembe - 19:54 »
Arkadaşlar lütfen sorunumu halletmem için yardımcı olur musunuz?

Çevrimdışı onur053844

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 30 Ağustos 2013, Cuma - 18:44 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Merhaba bu sorunu yaşayan arkadaş benim. Servet çok teşekkür ediyorum. Bir grup insan köy çalma işine girmiş. Elbette bunun bir çözümü olduğunu düşünüyorum. Beni bu konuda detaylı bilgilendirirseniz çok mutlu olurum. Teşekkürler.
Olayın detayı: Gc şifresini verip yardım isteyen kingkaan68 'e yardım amaçlı kendi gc den çıkıp onunki ile girdiğimde kendi köyümü gördüm ve hemen kendi gc ile girip köyüme görü döndüm fakat şu an o da benim köye girip bağlantımı koparıyor ve klandan çıkıp aşağıdaki resimlerdeki gibi klanlara giriyor. Benim köyümü satmaya çalışıyor. Burada verilen bir emek var lütfen emeğe saygı duyalım.
sorunun için üzüldüm yardım etmek isterdim fakat konu ile ilgili benimde bir bilgim yok üzgünüm buda buradan herkese bi ders olsun diyelim umarım sorunun yakında düzelir

Çevrimdışı TÜRKOGLU

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Yılmaz
  • Klanım : Türkiye
köy hırsızlarının nikleri ?(bildiğim ve gördügüm isimler)
« Yanıtla #5 : 19 Eylül 2013, Perşembe - 21:50 »
kingkaan68 gs ekmel tako vahm006 ata25 kadoilçesi benim oyundan duydugum isimler bunlar. YASEMİN/MODERN klnanında bunların bazıları dikkat edelim bu isimlere.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

kılıcımız keskin olsun

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • Klanım : 1923TÜRK (#2YY2PYP)
« Yanıtla #6 : 09 Ekim 2013, Çarşamba - 09:41 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Karşı taraf o cihazda başka köy açarsa sendeki oyun senin cihazdan kapanmadığı sürece sende kalacaktır . yani o şahıs oyunu silerse yada farklı oyun açarsa sende o sırada oyununu geri yüklersen ondan düşüp sana geçecek ve birdaha giremeyecektir.