Gönderen Konu: Game center  (Okunma sayısı 1244 defa)

Çevrimdışı Cyclops

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Cyclops
  • Klanım : TÜRK GÜCÜ
Game center
« : 22 Aralık 2013, Pazar - 14:01 »
Merhaba arkadaşlar. Babamın apple hesabından oynuyordum bu oyunu daha sonra kendime bir hesap açtım ve önceki oyununuz yüklensin mi dedi evet dedim. Game center hesabını değiştirmediğimden kendi hesabım olmasına rağmen game center üzerinden babamın hesabı ile oynuyor oldum. Başka bir iphone dan bir ara indirmiştim ve benim kaydım açıldı ve sıfırdan başlamadığı için sildim. Şimdi o telefona da yeni hesap actım icloud ve game center hesaplarınıda değiştirdim. Oyunun kayıtlaarınıda game centerdan sildim fakat yine de benim kaydımı açıyor. Diğer telefondan oyunun ayarlara girip bu yeni cihaz tusuna bastığımda "mevcut köy su anda giriş yapmıs olduğun game center hesabından bir başkasına bağlı" "lütfen game center uygulamasından çık ve bu köyün bağlı olduğu hesaptan tekrar giriş yap" diyor. Böyle yapmak istemiyorum çünki bu telefonda sıfırdan başlasın istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler...

Çevrimdışı nukecison

• 37.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 3
  • Durumum:
  • 28 Mesajı Toplam
    64 Kere Beğenildi
  • COC Nick : sezer
  • Klanım : IRResisTibLe
Ynt: Game center
« Yanıtla #1 : 22 Aralık 2013, Pazar - 14:32 »
Yeni bir gc aç. Sıfırdan başlamısını istediğin telde GC den çıkış yap. oyunu komple sil. yeni Gc hesabı ile oyunu indir ve GC ye giriş yap. Oyunu aç. Sorun böyle çözülür diye umuyuroum.

nukecison 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: deyvan47y (07 Ocak 2014, Salı - 10:57)