Gönderen Konu: forumda yanlış gördüğüm şeyler Bİ BAKARSANIZ !!!  (Okunma sayısı 1808 defa)

Çevrimdışı elanora35

• 33.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 21 Mesajı Toplam
    29 Kere Beğenildi
  • COC Nick : elanora35
  • Klanım : W Lords
forumda yanlış gördüğüm şeyler Bİ BAKARSANIZ !!!
« : 06 Şubat 2014, Perşembe - 07:25 »
tabi bende bu forumdan memnunum epey yardım cı oluyo ama suda varki forumda 60-70 seviyeden sonra acılan hile konusu varmıs o hem sacma hem cok yanlıs bisi cunki oyunu oynayan insanları niye hileye yoneltiyosunuz ve bu da demektirki forumdaki yuksek seviyedeki cogu arkadasımız hıle kullanıyo demektır gorupte kulanmıyosaki kucuk bi ihtimal bu anlama gelır ve zaten forumda aktıf olucam fln ugrasında o seviyeye ulasmak ıcın zorlayan arkadaslar var hıle nın cekici olması malesef gunumuzdeki turkıyede kısa yoldan kazanc yapmak ısteyen cok insan var emegıyle degılde bide sunuda solemek istiyorum eger oyle hıleler fln varsa demkkı sız ordan kazan saglıyosunuz cunkı atıyorum bedava ganımet hılesı yada tas hılesı buldugunuzu dusunelım ben olsam 2-3 telefondan cok seri sekilde char kasar ve ucuzdan seri olarak satarım kolaylıkla ki ben oyle bı konun ıcınde o kadar hıle adı altında hıleye daır bisi oldugunu sanmıyorum  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ben OĞUZ TÜRKOĞLU
18 yaşındayım
forumun etkin kulanıcılarındanım
whatsap için clas of clans gurubumuz var katılmak için whatsabınız varsa 0531 937 67 82 bana mesaj atin cok sevinirim isteyen herkes guruba gelebilir. her konu hakkında konuşuyoruz oyun hakkındada bolca sohbet ediyoruz. epey zevkli bi ortam sizi de bekleriz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Anlunl

• 82.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 50
  • Durumum:
  • ultrAslan
  • 160 Mesajı Toplam
    325 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Anlunl
  • Klanım : Turkish Conquest
Ynt: forumda yanlış gördüğüm şeyler Bİ BAKARSANIZ !!!
« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2014, Perşembe - 11:06 »
Daha dikkatli bakarsan orada İPUÇLARI'da yazıyor.

Level:120
Nick: Anlunl
Th: 9

Çevrimdışı FurkanCeylan

• Üst Düzey Yönetici
  • Yardımcı Lider
  • *
  • Rep Puanı : 435
  • Durumum:
  • ! ! ! FurkanCeylan.Com ! ! !
  • 1124 Mesajı Toplam
    3673 Kere Beğenildi
    • Twitter;
  • COC Nick : FurkanCeylaan
  • Klanım : 1923TÜRK | Yardımcı Lider
« Yanıtla #2 : 06 Şubat 2014, Perşembe - 11:17 »
Ben bu oyunu istersem ticari amaçlı oynarım istersem dostlarım için. Çıkar yapmak kötü bir şey değil. Bir diğer husus bizim diretmemiz hile yönünde değil ve sizde tek taraflı düşünerek eleştiri yapmayın. Hile ve İPUÇLARI bölümünde biz bile konu açtık hile yok ipucu paylaşacağız diye, ve burda açılan bölüme uygun konularda genel paylaşıma sunulmayan ince ve uzun uğraşlar sonucunda zeka çalıştırarak bulduğumuz taktik ve öneriler. Biz ne diye kullanıyorsak o bölümü sizde onun üstüne yorum & eleştiri yaparsanız sevinirim.

FurkanCeylan 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Anlunl (07 Şubat 2014, Cuma - 20:22)

Çevrimdışı elanora35

• 33.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 21 Mesajı Toplam
    29 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 11 Şubat 2014, Salı - 00:25 »
Ve ayrica eger ipuçları yazmissiniz iki e o zaman niye sadece ipuclari yada taktik oneri  ve ipuclari fln yapin yeni kayit llan bir cok kisi onu gordugunde bi sevk geliyo ve o uuzeen ilerlemeye calisiyo bu yuzden aktifligi artiyo bu bildigin insanla oynamaya girer zaten bu zamanlarda her forum yapiyo sizi ozel llarak suclayamam bu konuda ama sizden beklemem o yuzden uyarmak amacli gorusumu bildiriyorum

ben OĞUZ TÜRKOĞLU
18 yaşındayım
whatsap için clas of clans gurubumuz var katılmak için whatsabınız varsa 0531 937 67 82 bana mesaj atin cok sevinirim isteyen herkes guruba gelebilir. her konu hakkında konuşuyoruz oyun hakkındada bolca sohbet ediyoruz. epey zevkli bi ortam sizi de bekleriz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı TReeArms

• Forum Polisi
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 83
  • Durumum:
  • Mekanın Cennet Olsun Dayı.
  • 578 Mesajı Toplam
    772 Kere Beğenildi
  • COC Nick : TReeArms41
  • Klanım : 1923TURK
« Yanıtla #4 : 11 Şubat 2014, Salı - 00:29 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Ve ayrica eger ipuçları yazmissiniz iki e o zaman niye sadece ipuclari yada taktik oneri  ve ipuclari fln yapin yeni kayit llan bir cok kisi onu gordugunde bi sevk geliyo ve o uuzeen ilerlemeye calisiyo bu yuzden aktifligi artiyo bu bildigin insanla oynamaya girer zaten bu zamanlarda her forum yapiyo sizi ozel llarak suclayamam bu konuda ama sizden beklemem o yuzden uyarmak amacli gorusumu bildiriyorum

Forum bu şekilde uygun görmüş ve uygulamış, bu konuyu daha fazla uzatmamanı tavsiye ediyorum, gereksiz polemikten başka bir şey değil

TReeArms 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Admin (12 Şubat 2014, Çarşamba - 17:34)

Çevrimdışı o2d

• At Terbiyecisi
  • 62.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 20
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 112 Mesajı Toplam
    302 Kere Beğenildi
  • COC Nick : O2d
  • Klanım : 1923TÜRK
« Yanıtla #5 : 11 Şubat 2014, Salı - 08:07 »
Oyunu ne zamandir oynuyorsun bilmiyorum ama, benim 2 seneye yaklasti. Tabi bu forum da yaklasik 2 sene once kurulurken, oyunda o siralarda bazi kucuk hileler vardi ( bedava tas, altin, iksir hilesi degil ) mesela baskasinin ordu kampindan kendi klan kalene asker yollamak falan gibi, amacsiz ve zengin etmeyen hileler vardi. Biz de forumda bu bolumun adini hileler ve ipuclari koyduk. Cunku kucukte olsa bunlar hileydi. Ama tabi bilemedik ki sen 2 sene sonra gelip bu konuda bizi elestireceksin. Mesela soyle de dusundun mu? Hani kendin de ilk mesajinda soylemissin ya, turkiyede insanlar kisa yoldan kazanc saglamak isterler diye, acaba sence biz de boyle dusunup, bazi insanlar kisa yoldan kazanc saglamasin diye bu hile ve ipuclari bolumunu belli bir level den sonra acmis olabilir miyiz ?
Bu arada dediginiz gibi yapan baska forumlar da var  onlara da bir goz atabilirsiniz, gerci 5 uyeleri falan var.

o2d 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Admin (12 Şubat 2014, Çarşamba - 17:34)

Çevrimdışı elanora35

• 33.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 21 Mesajı Toplam
    29 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 19 Şubat 2014, Çarşamba - 18:29 »
doğru sölüyosun tabi 2sene önce oynamıyodum malesef bende yakşlaşık 7 ay fln oldu oyna başlayalı ama zaten forumu o kadar 7 ay önce fln tanımıyodum tabi ve hem dediğim gibi o yuzden çok çalışan var o seviye için sadece benim dikat cektiğim oydu yoksa baska bişi demiyorum ben ama hak vermiyo değilim eskiden oyunun açıklarını göstermek için açılmış bi konu sonucta  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ben OĞUZ TÜRKOĞLU
18 yaşındayım