Gönderen Konu: COCTR. SAKİNLERİ  (Okunma sayısı 8418 defa)

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
COCTR. SAKİNLERİ
« : 15 Ağustos 2014, Cuma - 20:59 »
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar,

Böyle arada sohbet muhabbet edelim istedim,  inşallah forumdaki tüm üyelerimiz iyidirler.

Arkadaşlar COCTR. (Clash Of Clans Türkiye) sakinleri, yönetici kadromuzdan memnunmusunuz?, ve hangi yönetici arkadaşlarımızı daha çok seviyorsunuz? forumda olmasını istedikleriniz?, olmasını istemedikleriniz?, Fikirleriniz?, Düşünceleriniz?, talepleriniz Nelerdir? Kısaca bizimle paylaşırmısınız. Seviyeli olacak şekilde olumlu, olumsuz değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

İyi forumlar...

ŞEHZADEBEYİ 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: ahmet96 (20 Ağustos 2014, Çarşamba - 14:02), uzaya (15 Ağustos 2014, Cuma - 21:53)

Çevrimdışı D-ROSE

• 61.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 7
  • 69 Mesajı Toplam
    85 Kere Beğenildi
  • COC Nick : harun
  • Klanım : ÇARŞI
Ynt: COCTR. SAKİNLERİ
« Yanıtla #1 : 15 Ağustos 2014, Cuma - 21:05 »
iyi akşamlar modum,

yönetim kadrosu güzel online olan bir kaçı var bence yada ben denk geliyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Anıl97,ŞEHZADEBEYİ,gökburu(yanlış yazdıysam affola) konularla ilgilenmek olarak en iyis bence furkaceylanda gerekli bilgileri vermek için açtığı konularla benim için forumun en iyisi talebi karşılayacak şekilde bilgiler var Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap forumda küçük hediyeli yarışmalar olsa iyi olur mesela 'siteye avatar yarışması' yapıp kazanana atıyorum 10$ hediye coc hesabına yüklemesi için yada kazanana VIP üyelik verilse  eğer varsa da ben denk gelmedim yarışmalara Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

D-ROSE 'nin Mesajlarını Beğenen 4 Kullanıcı: TReeArms (16 Ağustos 2014, Cumartesi - 19:20), koltrepa89 (16 Ağustos 2014, Cumartesi - 09:23), uzaya (15 Ağustos 2014, Cuma - 21:53), (15 Ağustos 2014, Cuma - 21:06)

Çevrimdışı koltrepa89

• 45.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 35 Mesajı Toplam
    41 Kere Beğenildi
  • COC Nick : omer faruk
  • Klanım : -
« Yanıtla #2 : 16 Ağustos 2014, Cumartesi - 09:24 »
Bende yönetimden gayet memnunum , gerek admin olsun gerek siz gerek anıl97 hepinize tabikide saygım sonsuz . Artık her konuda vesselam göre göre alıştım bende dicem nerdeyse  neyse iyi forumlar

Artık bitti özge ve dilara . Büyük oynuyorum hedefim Rihanna Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Nick: RUZGARS
Klan:
TH:9

koltrepa89 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: TReeArms (16 Ağustos 2014, Cumartesi - 19:20), (16 Ağustos 2014, Cumartesi - 09:30)

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 58
  • Durumum:
  • "so long and thanks for all the fish"
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Anıl
« Yanıtla #3 : 17 Ağustos 2014, Pazar - 17:53 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
iyi akşamlar modum,

yönetim kadrosu güzel online olan bir kaçı var bence yada ben denk geliyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Anıl97,ŞEHZADEBEYİ,gökburu(yanlış yazdıysam affola) konularla ilgilenmek olarak en iyis bence furkaceylanda gerekli bilgileri vermek için açtığı konularla benim için forumun en iyisi talebi karşılayacak şekilde bilgiler var Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap forumda küçük hediyeli yarışmalar olsa iyi olur mesela 'siteye avatar yarışması' yapıp kazanana atıyorum 10$ hediye coc hesabına yüklemesi için yada kazanana VIP üyelik verilse  eğer varsa da ben denk gelmedim yarışmalara Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Ben Moderatör değilimki ama Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Anıl 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: uzaya (17 Ağustos 2014, Pazar - 19:12), (17 Ağustos 2014, Pazar - 17:58)

Çevrimdışı LeafLook

• 1923TÜRK
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 15
  • Durumum:
  • 1923TÜRK Ailesi
  • 265 Mesajı Toplam
    342 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Nazım
« Yanıtla #4 : 18 Ağustos 2014, Pazartesi - 19:45 »
iyi akşamlar modum,

Ben Moderatör değilimki ama Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Senin modluguna ne oldu?

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Sen cevapları ezberliyorsun ama hayat asla aynı soruyu tekrarlamaz.

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • Klanım : 1923TÜRK (#2YY2PYP)
« Yanıtla #5 : 20 Ağustos 2014, Çarşamba - 11:53 »
emekli oldu yaşı gelmiş  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Admin 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: (20 Ağustos 2014, Çarşamba - 11:55)

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 20 Ağustos 2014, Çarşamba - 11:56 »
he çok yorulmuştu dinlensin   Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

iyi forumlar...

ŞEHZADEBEYİ 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: ahmet96 (20 Ağustos 2014, Çarşamba - 14:02)

Çevrimdışı @rif

• 32.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Durumum:
  • Dex
  • 57 Mesajı Toplam
    82 Kere Beğenildi
  • COC Nick : @rif
  • Klanım : baltasapi
« Yanıtla #7 : 20 Ağustos 2014, Çarşamba - 12:34 »
Sizleri gercekten basarili buluyorum. Sadece ufak bir önerim var müsadenizle. Lütfen foruma farkli renk temalarini ekleyiniz. Siyah zemin üstüne beyaz yazi bazen yorucu bazen sikici olabiliyor. Iyi forumlar...

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tonight's the night. And it's going to happen again and again. It has to happen...
ⓓⓔⓧⓣⓔⓡ

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 58
  • Durumum:
  • "so long and thanks for all the fish"
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Anıl
« Yanıtla #8 : 20 Ağustos 2014, Çarşamba - 13:55 »
emekli oldu yaşı gelmiş  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Serhat abi emekli maaşımı yatırdınmı  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Anıl 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: (20 Ağustos 2014, Çarşamba - 13:57)

Çevrimdışı FurkanCeylan

• Üst Düzey Yönetici
  • Yardımcı Lider
  • *
  • Rep Puanı : 435
  • Durumum:
  • ! ! ! FurkanCeylan.Com ! ! !
  • 1124 Mesajı Toplam
    3673 Kere Beğenildi
    • Twitter;
  • COC Nick : FurkanCeylaan
  • Klanım : 1923TÜRK | Yardımcı Lider
« Yanıtla #9 : 20 Ağustos 2014, Çarşamba - 18:16 »
Bizde emekli olcaz galiba Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı D-ROSE

• 61.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 7
  • 69 Mesajı Toplam
    85 Kere Beğenildi
  • COC Nick : harun
  • Klanım : ÇARŞI
« Yanıtla #10 : 20 Ağustos 2014, Çarşamba - 18:18 »
Bizde emekli olcaz galiba Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

inviza vakti Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı TReeArms

• Forum Polisi
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 83
  • Durumum:
  • Mekanın Cennet Olsun Dayı.
  • 578 Mesajı Toplam
    772 Kere Beğenildi
  • COC Nick : TReeArms41
  • Klanım : 1923TURK
« Yanıtla #11 : 20 Ağustos 2014, Çarşamba - 19:32 »

Bu seferde buluşmaya gelme, bak ben seni nasıl emekli yapacam görürsün Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

TReeArms 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: uzaya (20 Ağustos 2014, Çarşamba - 19:59), (20 Ağustos 2014, Çarşamba - 19:35)

Çevrimdışı FurkanCeylan

• Üst Düzey Yönetici
  • Yardımcı Lider
  • *
  • Durumum:
  • 1124 Mesajı Toplam
    3673 Kere Beğenildi
    • Twitter;
« Yanıtla #12 : 20 Ağustos 2014, Çarşamba - 21:03 »

Bu seferde buluşmaya gelme, bak ben seni nasıl emekli yapacam görürsün Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çok zor dayı ya, çok uzak.

Çevrimdışı TReeArms

• Forum Polisi
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 83
  • Durumum:
  • Mekanın Cennet Olsun Dayı.
  • 578 Mesajı Toplam
    772 Kere Beğenildi
  • COC Nick : TReeArms41
  • Klanım : 1923TURK
« Yanıtla #13 : 20 Ağustos 2014, Çarşamba - 21:31 »

Birimiz alırız seni geçerken merak etme

TReeArms 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: (20 Ağustos 2014, Çarşamba - 21:35)

Çevrimdışı FurkanCeylan

• Üst Düzey Yönetici
  • Yardımcı Lider
  • *
  • Durumum:
  • 1124 Mesajı Toplam
    3673 Kere Beğenildi
    • Twitter;
« Yanıtla #14 : 22 Ağustos 2014, Cuma - 10:18 »

Birimiz alırız seni geçerken merak etme

Kararsızım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap