Gönderen Konu: Clash of Clans hesabım  (Okunma sayısı 1286 defa)

Çevrimdışı Roach

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Fatih
Clash of Clans hesabım
« : 04 Kasım 2013, Pazartesi - 10:13 »
Clash of Clans hesabım telefona yeni rom kurunca gitti. Tekrar indirip kurdugumda ise 1 seviyeden başlamak zorunda kaldım. hesabımı Facebook ile baglamıştım ama google+ ile baglamadım. Tekrar facebook hesabımla baglıyayım dedim  o zaman geri gelir dedim ama olmadı bende Supercell iletişime geçtim beni Bu siteye yönlendirdiler Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap yani giriş yapmam için giriş yapcaktım ama ben bu siteye kayıtlı degildim kayıt olmaya çalıştım  e posta adresiniz kayıtlı dedi Yeni şifre istedim sag olsunlar şifreyi yapıyorum yazıyorum kabul etmiyor Bu uyarıları veriyor
*en az 6 karakter uzunluğunda olmalıdır
*küçük ve büyük karışık harfler ile sayılar içermelidir
*bir harf veya sayı olmayan bir karakter içermelidir

halbuki bu kuralların hepsini yaptım genede yeni şifre alamadım Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler..

Çevrimdışı batu3388

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : enzarmen
  • Klanım : flyflow
Ynt: Clash of Clans hesabım
« Yanıtla #1 : 05 Kasım 2013, Salı - 21:23 »
Sifrende 1 buyuk harf bi sayi bi noktala isareti olsun oliyo.rep isterim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ayrica ayni sorunu bende yasiyorum 7 gundur mail bekliyorum supercellden koyum hala klanda duruyo ingilizce atmanda fayda var google dan ceviri yap. Bi yardimim olduysa sevinirim nasil mesaj atman gerektiginide soylerim we chat baturalp3
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2013, Çarşamba - 15:26 Gönderen: FurkanCeylan »