Gönderen Konu: Boom Beach  (Okunma sayısı 3406 defa)

Çevrimdışı mtin.gven

• 20.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 17 Mesajı Toplam
    33 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Metin
Boom Beach
« : 03 Haziran 2014, Salı - 17:54 »
Şu oyun artık google playe gelsin ya çok merak ettik Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap supercell duy sesimiziiii

Çevrimdışı Leadsoldiers067

• 30.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 12 Mesajı Toplam
    16 Kere Beğenildi
Ynt: Boom Beach
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2014, Çarşamba - 12:27 »
Kesin bu oyun da clash of clans gibi olucak güncellene güncellene demedi deme  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 58
  • Durumum:
  • "so long and thanks for all the fish"
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Anıl
« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2014, Çarşamba - 18:41 »
Clash of clans gibi 1 sene sonra gelirse biz ios da oyunda baya yol kaydetmiş oluruz

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Çevrimdışı mars789

• 33.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 37 Mesajı Toplam
    47 Kere Beğenildi
  • COC Nick : furkan
  • Klanım : Tek Kale
« Yanıtla #3 : 04 Haziran 2014, Çarşamba - 18:45 »
Androide gelse bile başlamam bize haksızlık olur ios dakiler çok gelişçek biz yeni başlıcaz cok saçma Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Nick=furkan
Klan=TEK KALE

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 04 Haziran 2014, Çarşamba - 18:48 »
Oyunlar genelde ilk önce App Store da paylaşılıyor sebebini bilmiyorum ama bu böyle clash of clans da da aynısı oldu ( olmuş , başlayalı 4 ay oldu ) .Android 2.sırada tutuluyor
nokia tarzı telefonlarda clash of clans daha çıkmadı bile

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Çevrimdışı mtin.gven

• 20.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 17 Mesajı Toplam
    33 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Metin
« Yanıtla #5 : 04 Haziran 2014, Çarşamba - 19:47 »
şimdiden 100 lvl oldular.. çok geri kalıcaz tahminim eylül başlarında gelicek

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 04 Haziran 2014, Çarşamba - 20:09 »
Kimse 100 lv olmadı  en yüksek 61 lv ama oyunda lv değil zafer puanına göre sıralama var aynı kupa gibi insanlar herşeyini yükseltti nerdese ve 61 lv ler coc gibi herşey +100 de bitmiyo şuan beta versiyonu diye biliyorum eksik olan şeyler var

Ey Türk Gençliği!

Çevrimdışı Yüksel129

• 69.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 11
  • Durumum:
  • Assassin's creed
  • 62 Mesajı Toplam
    77 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ASSASSIN
« Yanıtla #7 : 04 Haziran 2014, Çarşamba - 20:29 »
Merhaba arkadaşlar inşallah androide çabuk gelir    Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ben ios kullanıcısıyım ama androidede gelmesini isterim başkalarına haksızlık gibi geliyo. Oyuna geçelim oyuna baya güzel oyun sadece bazı şeyler kötü mesela biri size saldırdı kalkanınız olmaz saldırılara hala açıksınızdır,oyunda şöyle bişey var uzun süre oyunda kalırsanız şirket sizi saldırılara açık hale getiriyor, bende yaşadım tam yarım saat çevrimçiyken bile saldırı alabiliyoruz bunun kötü tarafı bu ben oyunda 10-15 dakika kaldım anında saldırılara açık hale getirdiler beni Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap.iyi yanlarıda şu savaşa gidince savaşın sonunda sağ kalan askerleriniz adaya geri dönüyor ( çoğu kişi bunu biliyor ama bilmeyenler için söyledim),oyunda ana bina karargah oluyor karargah yok edildiğinde savaşı kazanmış oluyorsunuz. Düşmana karşı iyi ama bize yapıldığında hiç iyi olmuyo  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap. Bu kadar oyunda çok şey var anlatmakla olmuyor görmek lazım

Game Center:'Fiery Dagger'                                    

Çevrimdışı Yüksel129

• 69.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Assassin's creed
  • 62 Mesajı Toplam
    77 Kere Beğenildi
« Yanıtla #8 : 04 Haziran 2014, Çarşamba - 20:31 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Oyunlar genelde ilk önce App Store da paylaşılıyor sebebini bilmiyorum ama bu böyle clash of clans da da aynısı oldu ( olmuş , başlayalı 4 ay oldu ) .Android 2.sırada tutuluyor
nokia tarzı telefonlarda clash of clans daha çıkmadı bile
nokia tarzı telefonlara COC var ama ücretli

Çevrimdışı Yüksel129

• 69.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Assassin's creed
  • 62 Mesajı Toplam
    77 Kere Beğenildi
« Yanıtla #9 : 04 Haziran 2014, Çarşamba - 20:40 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Androide gelse bile başlamam bize haksızlık olur ios dakiler çok gelişçek biz yeni başlıcaz cok saçma Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
COC'daki en iyi oyuncular ios kullanıyolardır muhtemelen, çünki herkesden iyiler( güç anlamında) ilk ios'a çıktığı için herkesden güçlülerdir. Yani sen böyle söyleme, belki sen yeni indirdiğinde bir sürü ios kullanıcılarıda senle aynı anda indirmiştir. Oyun çok zevkli ve bende ilk başta böyle bişey demişdim 'keşke oyun çıktığı anda indirseydik herkes çok güçlü ben zayıfım' ama sonra oyunun zevki bana herşeyi unutturdu umrumda bile diğil artık herkesin benden güçlü olması.