Gönderen Konu: Yukseltme Sureleri  (Okunma sayısı 1598 defa)

Çevrimdışı Midas

• 14.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 10 Mesajı Toplam
    12 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Midas
  • Klanım : FreedomForce
Yukseltme Sureleri
« : 22 Kasım 2014, Cumartesi - 14:38 »
Oncelikle herkese keyifli forumlar, bence soyle bir yenilik gelsin.
•Bildiginiz gibi insaatci kulubesi yukseltilemiyor, bence yukseltilebilsin. Belirli bir altin veya iksir karsiliginda o kulubenin yaptigi insaatlar belli bir % oraninda kisalsin.
•ORNEK: Insaatci kulubesi seviye 2: %10 | Seviye 3: %10 daha artacak toplam %20 0lacak vs.
•Oranlar degistirilebilir arttirilabilir/azaltilabilir.
•Saglayacagi yararlar,

◆Ilerleyen seviyelerde cok uzun suren yukseltme surelerinden bikan ve/veya oyunu birakan kisiler oyuna geri donebilir.
◆Oyunu oynayan kisilerin oynama zevki artar.

Arkadaslar, bunlari telefondan yazdim ve baya emek verdim. Konuyu gorenler en azindan konuyu okurlarsa memnun olurum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tesekkurler.

Midas 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: lordozan (01 Ocak 2015, Perşembe - 23:50), uzaya (26 Aralık 2014, Cuma - 21:33)

Çevrimdışı khal

• 21.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 13 Mesajı Toplam
    17 Kere Beğenildi
  • COC Nick : imladris
Ynt: Yukseltme Sureleri
« Yanıtla #1 : 23 Kasım 2014, Pazar - 10:38 »
ben sabırlı olmak gerektiğine inanıyorum bu oyunda Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

khal 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Speedyy (26 Aralık 2014, Cuma - 22:33)

Çevrimdışı Midas

• 14.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 10 Mesajı Toplam
    12 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Midas
  • Klanım : FreedomForce
« Yanıtla #2 : 23 Kasım 2014, Pazar - 18:25 »
Kardesim dogru da 2 hafta yukseltme suresi nedir. Neyi bastigini unutuyorsun  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı ali kaptan

• 23.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 12 Mesajı Toplam
    13 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ali kaptan
« Yanıtla #3 : 23 Kasım 2014, Pazar - 21:47 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
ben sabırlı olmak gerektiğine inanıyorum bu oyunda Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Aynen o oluyor bana x-yayını 3 e bastım unuttum bastığımı sabah uyandığımda bildirim gelmiş 'x-yayı 3. seviyeye yükseltildi' diye ne sevinmiştim varya  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Keşke herşeyin sonu iyi olacak diyebilseydim sana... Olmayacak. Ama şuanı iyi kılabiliriz.
NİCK : Can Çalışır ™
LEVEL : 124
KLAN : BolPaçalılar
KUPA : 1900-2300
TH : 10

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı khal

• 21.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 13 Mesajı Toplam
    17 Kere Beğenildi
  • COC Nick : imladris
« Yanıtla #4 : 23 Kasım 2014, Pazar - 21:53 »
bende 9. seviye köy binasına yeni geçtim 1 hafta x yayını beklemek hakkaten çok can sıkıyodu, özellikle 6. seviye teslalar için kaç zaman geçiyor unutmuştum 10 gün felan olması lazım sanırım köy binası 8 deyken en çok onlarda sıkıntı yaşamıştım bitsede kurtulsam diye Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap dediğiniz gibi keşke kısalsa süreler ama şu saatten sonra sanmam Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı KonigsrasseTR

• 9.Seviye Üye
  • *
  • Özel Mesaj Silindi-Admin
  • 5 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
  • COC Nick : KonigsrasseTR
  • Klanım : Betiyopya
« Yanıtla #5 : 26 Aralık 2014, Cuma - 20:22 »
Senin dediğin gibi değilde şöyle bişey olabilir. İksir,kara iksir,altın madenlerinde kışlalarda ve büyü fabrikasında olduğu gibi belirli bi gem verilerek 2 saat boyunca 3 katına çıkartılabilir böylece 6 saatte yükselecekse 2 saatte 3 katına çıkar bu da demek oluyorki 6 bölü 3 eşittir 2 2 saatte yükseltebiliriz. Ama bide şu var oyunda şu anda  inşaatcı konusu fazla sıkıntı yaratmıyor. Zıt açıdan bakarsak eğer bi çok gem çekemeyen gerek maddi durum gerek aile gerek ise yaş yüzünden herneyse bu arkadaşlarımız gem alamıyor dolayısıyla inşaatcı alımında sıkıntı çıkıyor. ağaç kaldırmadan bitki kaldırmadan vs gelen gem ile yapılabilicek bişeyler olabilir. Tabi olayın içinde bi de oyunun sabıra dayalı bi oyun olması da var. Gem çekip duran insanlar oyundan çok zevk alıyor diye bişey yok yani. ver 500 gem al 7 bin kara iksir 3 bin kara iksiri 10 a tamamla barbar kral al falan insan her saniyeyi dolu dolu yaşamak istiyo oyunda da bu kural geçerli her saniyesini dolu dolu geçirmek istiyor. her levelin heyecanını herşey bittikden sonra bu köy benim hiç yardım almadan bişey harcamadan yaptım demek mesela. 

Ateşi tutta erisin karlar,yanımda gördüklerinin hepsi BARBAR! -MASSAKA

Çevrimdışı LeafLook

• 1923TÜRK
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 15
  • Durumum:
  • 1923TÜRK Ailesi
  • 265 Mesajı Toplam
    342 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Nazım
« Yanıtla #6 : 27 Aralık 2014, Cumartesi - 15:42 »
Oyunun zevkıde yavas gelısmekle cıkıyor zaten.Bu dedıgınız okursa herkes 4 ay cıvarı TH10 full olur

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Sen cevapları ezberliyorsun ama hayat asla aynı soruyu tekrarlamaz.