Gönderen Konu: Yeni Savunma Birimi Ve Yeni İzbe Kışla Askeri  (Okunma sayısı 5044 defa)

Çevrimdışı muhayri mutiş mami

• 68.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 10
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 91 Mesajı Toplam
    116 Kere Beğenildi
  • COC Nick : mutiş mami
  • Klanım : yok
Ynt: Yeni Savunma Birimi Ve Yeni İzbe Kışla Askeri
« Yanıtla #30 : 12 Eylül 2014, Cuma - 20:06 »
yeni izbe kışla birimi centaur deil lava hound (lav tazısı) olmuştur ben bi söyleyeyim dedim

BU KLANDA TÜRK KLANLARININ EN İYİSİ OLABİLCEĞİNE İNANIYORUM... ve çok ilgimi çektiği için Treearms abininin fotosunu alıyorum=)

Çevrimdışı 1 Nefeski Aşk

• 38.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 4
  • Durumum:
  • 16 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Nebula
  • Klanım : 1923TÜRK5
« Yanıtla #31 : 13 Eylül 2014, Cumartesi - 11:05 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
yeni izbe kışla birimi centaur deil lava hound (lav tazısı) olmuştur ben bi söyleyeyim dedim

Evet saldırılarınıda yayınlamaya başlamışlar. Ama bu güncellemede beni cezbeden şey iksirlede duvar yükseltebilmek Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Hak ediyorsam rep atmanızı be beğenmenizi istiyorum. Anlayışınız için teşekürler.

1923TÜRK ailesine herkesi bekliyoruz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Yazıma okuyanlara teşekkürler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı muhayri mutiş mami

• 68.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 10
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 91 Mesajı Toplam
    116 Kere Beğenildi
  • COC Nick : mutiş mami
  • Klanım : yok
« Yanıtla #32 : 13 Eylül 2014, Cumartesi - 11:43 »
benide o cezbetti ama sırayla yükseltmekte güzel oldu mesela köy binası yükseltiosun birsürü altının var herşeyin son level olmuş bakiosun bir kaç duvar kalmış onu yaparsın yeni başlamışlarada tavsiyem hep altın kasın güncellemeden sonra bütün duvarları basarsınız

Evet saldırılarınıda yayınlamaya başlamışlar. Ama bu güncellemede beni cezbeden şey iksirlede duvar yükseltebilmek Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

BU KLANDA TÜRK KLANLARININ EN İYİSİ OLABİLCEĞİNE İNANIYORUM... ve çok ilgimi çektiği için Treearms abininin fotosunu alıyorum=)

muhayri mutiş mami 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: uzaya (13 Eylül 2014, Cumartesi - 17:13), 1 Nefeski Aşk (13 Eylül 2014, Cumartesi - 11:45)

Çevrimdışı 1 Nefeski Aşk

• 38.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 4
  • Durumum:
  • 16 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Nebula
  • Klanım : 1923TÜRK5
« Yanıtla #33 : 13 Eylül 2014, Cumartesi - 11:45 »
Muhayri klanının ismi ve oyundaki isminin nedir ? Eğer söylersen köyüne bakmak isterim.

Hak ediyorsam rep atmanızı be beğenmenizi istiyorum. Anlayışınız için teşekürler.

1923TÜRK ailesine herkesi bekliyoruz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Yazıma okuyanlara teşekkürler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

1 Nefeski Aşk 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: uzaya (13 Eylül 2014, Cumartesi - 17:14)