Gönderen Konu: Th10 128.sv bir köy nasıl ganimet kasar.  (Okunma sayısı 7772 defa)

Çevrimdışı Sirreal1453

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Betrezen
  • Klanım : zifiri karanlık
Th10 128.sv bir köy nasıl ganimet kasar.
« : 31 Ağustos 2014, Pazar - 20:57 »
Köyünde bi kaç eksik var ve Duvar yükseltmek için altın kasmam gerekli.
Usta 2 lige kadar cıktı kendimi sınamak için ve tuzakları fullemek,  duvarları 9.sv yapmak için kristal 2 lige düştüm.  20dev 4kırıcı gerisi barbar oku yapıyorum ve olabildiğince az büyü kullanıyorum.
Sizce doğru yordamıyla yoksa izlemem gereken başka yollar mevcuttu

Sirreal1453 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: TReeArms (01 Eylül 2014, Pazartesi - 01:30)

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • Klanım : 1923TÜRK (#2YY2PYP)
Ynt: Th10 128.sv bir köy nasıl ganimet kasar.
« Yanıtla #1 : 01 Eylül 2014, Pazartesi - 18:31 »
günlük ganimet kasma oranın nasıl rakamlar neler

Admin 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: (01 Eylül 2014, Pazartesi - 18:34)

Çevrimdışı EzerimLooo

• 49.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 6
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 45 Mesajı Toplam
    61 Kere Beğenildi
  • COC Nick : EzerimLoooo
  • Klanım : 50 spartalı
« Yanıtla #2 : 01 Eylül 2014, Pazartesi - 18:37 »
Arkadaşım altın 3 ve 2 de köyleri sabırla geçerek 250 ve 360 bin arasında ganimet bulabilirsin. Üstelik masrafsız. Sadece okçu. Orada verdiğin iksirede değmez. Geçerken bazen 5 dk bazen 15 dk sürüyor. Ama büyüyü bekleyeceğin vakti okçuya verip köy geçsen daha iyi olur.
Rep istemekte suç varmı admin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ilk kez rep istiyorum bir iletimde

Hak ediyorsam rep atmanızı be beğenmenizi istiyorum. Anlayışınız için teşekürler.
Chaster herkeze başarılar...
50 spartalı klanımıza herkezi bekliyoruz. Lider alt_irm.
Yazımı okuyanlara teşekürler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

EzerimLooo 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: expert (04 Ocak 2015, Pazar - 11:16), ucarism (20 Ekim 2014, Pazartesi - 01:13)

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • Klanım : 1923TÜRK (#2YY2PYP)
« Yanıtla #3 : 01 Eylül 2014, Pazartesi - 19:33 »
isteme bence senin köy th-10 değil sanırım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap altın 3 de bizim ne işimiz var Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Admin 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: sobeee (21 Mart 2015, Cumartesi - 14:03), (01 Eylül 2014, Pazartesi - 19:34)

Çevrimdışı EzerimLooo

• 49.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 45 Mesajı Toplam
    61 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 01 Eylül 2014, Pazartesi - 19:50 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
isteme bence senin köy th-10 değil sanırım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap altın 3 de bizim ne işimiz var Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Öyle demeyin bizim lider
Miz 101 level altın 1 de online olmayanlardan çalıyor. Günde 15000/20000 arası kara iksir kasıyor.  Altınıda bazı fünler 5.000.000 buluyor.

Hak ediyorsam rep atmanızı be beğenmenizi istiyorum. Anlayışınız için teşekürler.
Yazımı okuyanlara teşekürler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı EzerimLooo

• 49.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 45 Mesajı Toplam
    61 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 01 Eylül 2014, Pazartesi - 19:50 »
Ama th/8 olduğum doğrudur Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Sirreal1453

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Betrezen
  • Klanım : zifiri karanlık
« Yanıtla #6 : 02 Eylül 2014, Salı - 06:08 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
günlük ganimet kasma oranın nasıl rakamlar neler

Eğer izle kışla askerleri ile savaşırsam biraz birikiyor ancak dev okçu kırıcı kombinasyonunda zaten 150k giderim oluyor büyüler de cabası.  En iyi ihtimalle 400er k ganimet geliyor é bu orduyla köyü Full alamıycağumıza göre 200er k  alabiliyorum.

Çevrimdışı beastmaster

• 26.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 3
  • Clash of Clans
  • 19 Mesajı Toplam
    43 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ismail
  • Klanım : 1923TÜRK-1923TÜRK5
« Yanıtla #7 : 09 Eylül 2014, Salı - 11:06 »
Hemen hemen köy durumlarımız benziyor. Sadece seviyem biraz daha düşük. Köyümde de okcu ve topcu kuleleriyle tuzaklar kaldı. Kullandıgımız ordular da farklı değil gibi. 16 dev 8 kırıcı var bende de.

10 seviye için kurulabilecek iş yapan neredeyse en düşük maliyetli ordu bu zaten. Şahsen kara iksiri yalnızca klan savaslarında kullanmayı tercih ediyorum. Onun haricinde hero ve geliştirmelere harcarım. İksir o kadar önemli değîl ama saldırmak icin gerekiyor tabi. Senin de büyük ihtinalle tek iksir ihtiyacın labdadır benim gibi.

Bu şekilde ganimet kadabilmek için arama maliyetiden kaçınma derim. Ben genellikle altın 1  hatta 1850_1900 gibi oluyorum ve bu sıralar hariç fena ganimet gelmiyordu. Vaktin varsa uygun köy ara cıkıyor. Terk bile geliyor epey. Ama kupa aralıgını genîş tutma bence. Dar bi kupa aralıgında ard arda güzel ganimetler geldiği bile oluyor

Çevrimdışı ayhnytcglu

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : ayhan
  • Klanım : OttomanBrothers
« Yanıtla #8 : 23 Aralık 2014, Salı - 12:38 »
S.a arkadaşlar 110 level köyüm var altın ve iksir sıkıntım hiç yok
kristal 2 de takılıyorum ama kupayı 1910-1950 arasında tutuyorum. bonustan 50 000 geliyor.
savaş ararken 130 000 üstü her köye giriyorum ararken zarar etmemek için 100 000 gördüğümede giriyorum
savaş maliyetim hiç yok  hatta çoğu kez keyfine 5 büyü kullanıyorum okcu barbarla çok rahat 8 9 köyleri pert edebiliyorum 10 seviye köylerdende çalıp kaçabiliyorum
altın 2 ve altın 1 kesinlikle takılmayın 7 seviye köyler geliyor görmeye tahamül bile edemiyorum ganimet bırakmıyor. 8 lerde ganimet pek bırakmaz amaç 9 ve th 10 bulabilmek.
ararken zarar etmeyin gördüğünüze dalın 100 000 üzeri hepsi olabilir göreceksiniz rahat rahat birikicek ganimetiniz. 10 dk kada bir savaşacaksınız yarım saatte 400 000 toplarsınız yada daha fazla bu aralar iyi ganimet çıkıyor 2 günde kasmadan boş zamanlarımda oynayarak depoları fulluyorum kara sıkıntımda yok. önünüze gelen köy binalarınıda yıkın 100 000 likleride yıkın terkedilmiş köyler var onlarıda alıp kaçın % 50 yapın cıkın bonusu alın. sistem bu beyler bol ganimet kasmalar