Gönderen Konu: Saldırı Anında - Bir köye bir başka cihaz bağlanamaz.  (Okunma sayısı 442 defa)

Çevrimdışı ReHeL

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : ReHeL
  • Klanım : Real Champions
Saldırı Anında - Bir köye bir başka cihaz bağlanamaz.
« : 11 Haziran 2017, Pazar - 21:24 »
Selam,
Bildiğiniz üzere bazı kişiler bir hesabı birden fazla kişi olarak kullanmakta bu yasal olarak bir sakıncası olmamak ile birlikte köyde aktif olmak için genellikle uygulanan bir yöntem. Ben ve bir çok kişi bir hesaba kendisinden başka bir kişi ile hesabı paylaşmakta.

Sorun hesapta iken başka birinin, köye bağlanması değil.
Sorun hesapta savaş halinde iken diğer kişinin köye girmesi.
Bu savaşı çok büyük olumsuz etkilemekte ve moralleri bozmakta.
Bunun mutlaka ve mutlaka düzeltilmesi lazım.

Nasıl köyümüz saldırı altında iken bekletildiysek aynı şekilde hatta daha da önemli bir şekilde seferde iken diğer bir kişinin hesaba girerek saldırının bozulmasını, savaşçının moralini düşürmesini, girenin de moralini düşürmesi ve en önemlisi de oyundan nefret etmeyi sağlatılan bu kaldırılmakta geç kalınmış "saldırı esnasında köye başkasının girmesi sorununu" çözülmesi gerekmektedir.

Bakınız tekrar yazıyorum.
Bu gerçekten en berbat "hata"lardan birisidir.
Oyunu kuranların yaptığı kesinlikle değiştirilmesi gereken bir hata.

Bana hak vereceğinize eminim. Düşünün köye savaşa giriyorsunuz. Askerleri basıyorsunuz. Ortağınız giriyor ve sonuç olarak:
1) Ordunun masrafı israf oluyor.
2) Yeni bir ordu için zaman harcanıyor.
3) Aldığınız kupa düşüyor.
4) Yıldız bonusu gibi yada yeni galibiyet etkinliklerini kazanamıyorsunuz.
5) Girdiğiniz köyün ganimetlerini ve kupasını kaçırdığınız için hayıflanıyorsunuz.

Ve daha nice psikolojik zararları da olmakla beraber oyuncuları asabileştiriyor.

Benim gibi düşündüğünüz için teşekkür ederim sayın yetkililer ve oyuncular.
Bunu değiştirebilecek olan yetkili kişiye iletmenizi istiyorum.