Gönderen Konu: köyüm silindi :(  (Okunma sayısı 1190 defa)

Çevrimdışı umitt1905

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : ÜMİT
  • Klanım : AlayınaGider!
köyüm silindi :(
« : 17 Ocak 2016, Pazar - 18:32 »
beyler çareyi burada bulurum diye umuyorum inşallah yardımınız dokunur. şikayetim şu
telefonumu fabrika ayarlarına aldım haliyle gmail hesaplarım silindi iki köy ile oyunu oynuyodum birisini buldum girdim diğeri aklıma gelmedi fakat coc yetkilileri sonradan başladığım köyü buldular ver bu yeni cihaz fakan derken asıl köyümün olduğu gmail hesabına bağlandı bu sefer gmailim ikinci köye bağlanıyo asıl köyüme giremiyorum ne yapabilirim daha 2 gündür kafayı yicem

Çevrimdışı ekinog

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
Ynt: köyüm silindi :(
« Yanıtla #1 : 19 Şubat 2016, Cuma - 19:43 »
eğer coc yetkilisi, orijinal köyüne bağlı hesabına diğer köyü tanımladı ise orijinal köyünü silmiş olabilir.. ikinci köyüne bağlı gmailine yeniden girmeyi denedin mi, belki hesaplar yer değiştirmiştir.

Çevrimdışı the batman

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : the batman
  • Klanım : creations
« Yanıtla #2 : 06 Nisan 2016, Çarşamba - 19:14 »
arkadaşlar merhaba. siteye yeni üye oldum yardımınıza ihtiyacım var. dün telefonuma format attım fabrika ayarlarına döndürdüm oyunu geri yüklediğimde köyüme giriş yapamadım.suan play store hesabım da face hesabım da yeni açılan oyuna bağlı. supercelle mesaj attım oyunu yüklediğim ay ve yılı sordu ayı tam hatırlamadıgım için tahmını bişi yazdım. sizce sonuç ne olur geri alabilir miyim ?

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 58
  • Durumum:
  • "so long and thanks for all the fish"
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Anıl
« Yanıtla #3 : 11 Nisan 2016, Pazartesi - 11:42 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
arkadaşlar merhaba. siteye yeni üye oldum yardımınıza ihtiyacım var. dün telefonuma format attım fabrika ayarlarına döndürdüm oyunu geri yüklediğimde köyüme giriş yapamadım.suan play store hesabım da face hesabım da yeni açılan oyuna bağlı. supercelle mesaj attım oyunu yüklediğim ay ve yılı sordu ayı tam hatırlamadıgım için tahmını bişi yazdım. sizce sonuç ne olur geri alabilir miyim ?

Köy play store a kayıtlıysa ama açılmadıysa supercell bunu halledebilir sorun değil ayrıca oyuna başladığınız kesin tarihi bulmanız için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap bakabilirsiniz.Hesabın size ait olduğunu kanıtlarsanız sorunu çözerler.Endişelenmeye gerek yok.

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.