Gönderen Konu: Klan Kredi Sistemi.  (Okunma sayısı 1015 defa)

Çevrimdışı excules

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
  • COC Nick : esd
  • Klanım : A.G.A
Klan Kredi Sistemi.
« : 30 Ağustos 2014, Cumartesi - 13:30 »
Merhaba arkadaşlar değişik olduğunu düşündüğüm bir fikirle karşınızdayım.

Bence klan içi dayanışmayı artırma, düşük sv'li köylerin daha hızlı gelişmesini sağlama, ihtiyacı olanlara yardım için klan kredi sistemi oluşturulmalı.

Klan Kredi Sistemi nedir?

Klan Kredi Sistemi oyuncuların her gün düzenli olarak klana belirli miktarlarda vergi vermesini sağlayan sistemdir. Vergilerin oranı klan liderinin insiyatifine kalmıştır. ister %1 ister %10. her gün ödenen vergiler bir havuzda toplanır. O vergiler oyunculara aktarılabilir ya da havuzun kapasitesini artırabilir. Böylelikle oyuncuların herhangi bir klanda olması sağlanır. Ve klan içi dayanışma artar.

Klan Kredi Sistemi'nin dezaavantajları nelerdir?

Klan kredi sisteminin dezavantajları bu sistemi kötüye kullananlar olacaktır tabii. bir köyü yüksek seviyede olup birden fazla köyünü kendi klanına katarak hızlı gelişim sağlamak isteyen oyuncular olabilir. Ve bundan para kazanacak olanlar. ya da kötü huylu bir lider ya da yardımcı lider verginin hepsini kendi hanesine ya da başkasına aktarabilir. bu da oyuncuların emeklerine hırsızlık yapılmasına yol açacaktır.

Bununla ilgili önerileriniz, eleştirileriniz... olursa dinlemeye ve cevaplamaya hazırım. Bence doğru kullanılırsa gayet avantajlı bir durum oluşur. Klanların çoğu oyuncu kaybetmez ya da gelişim hızlanacağı için clash of clans oyuncu kazanır ve bu da para demektir herhalde Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

excules 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: muhayri mutiş mami (30 Ağustos 2014, Cumartesi - 13:34)

Çevrimdışı muhayri mutiş mami

• 68.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 10
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 91 Mesajı Toplam
    116 Kere Beğenildi
  • COC Nick : mutiş mami
  • Klanım : yok
Ynt: Klan Kredi Sistemi.
« Yanıtla #1 : 30 Ağustos 2014, Cumartesi - 13:34 »
güzel fikir

BU KLANDA TÜRK KLANLARININ EN İYİSİ OLABİLCEĞİNE İNANIYORUM... ve çok ilgimi çektiği için Treearms abininin fotosunu alıyorum=)

Çevrimdışı EzerimLooo

• 49.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 6
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 45 Mesajı Toplam
    61 Kere Beğenildi
  • COC Nick : EzerimLoooo
  • Klanım : 50 spartalı
Ynt: Klan Kredi Sistemi.
« Yanıtla #2 : 01 Eylül 2014, Pazartesi - 22:11 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Merhaba arkadaşlar değişik olduğunu düşündüğüm bir fikirle karşınızdayım.

Bence klan içi dayanışmayı artırma, düşük sv'li köylerin daha hızlı gelişmesini sağlama, ihtiyacı olanlara yardım için klan kredi sistemi oluşturulmalı.

Klan Kredi Sistemi nedir?

Klan Kredi Sistemi oyuncuların her gün düzenli olarak klana belirli miktarlarda vergi vermesini sağlayan sistemdir. Vergilerin oranı klan liderinin insiyatifine kalmıştır. ister %1 ister %10. her gün ödenen vergiler bir havuzda toplanır. O vergiler oyunculara aktarılabilir ya da havuzun kapasitesini artırabilir. Böylelikle oyuncuların herhangi bir klanda olması sağlanır. Ve klan içi dayanışma artar.

Klan Kredi Sistemi'nin dezaavantajları nelerdir?

Klan kredi sisteminin dezavantajları bu sistemi kötüye kullananlar olacaktır tabii. bir köyü yüksek seviyede olup birden fazla köyünü kendi klanına katarak hızlı gelişim sağlamak isteyen oyuncular olabilir. Ve bundan para kazanacak olanlar. ya da kötü huylu bir lider ya da yardımcı lider verginin hepsini kendi hanesine ya da başkasına aktarabilir. bu da oyuncuların emeklerine hırsızlık yapılmasına yol açacaktır.

Bununla ilgili önerileriniz, eleştirileriniz... olursa dinlemeye ve cevaplamaya hazırım. Bence doğru kullanılırsa gayet avantajlı bir durum oluşur. Klanların çoğu oyuncu kaybetmez ya da gelişim hızlanacağı için clash of clans oyuncu kazanır ve bu da para demektir herhalde Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Fikrini gayet beğendim. Bence sen bunu supercell e de gönder. İşalah yaparlar ve sonraki güncelemeyede gelir. Fakat ingilizce olarak gönder.ingilizcede fazla bilgin yoksa pm atarak sana destek olabilirim.

Hak ediyorsam rep atmanızı be beğenmenizi istiyorum. Anlayışınız için teşekürler.
Chaster herkeze başarılar...
50 spartalı klanımıza herkezi bekliyoruz. Lider alt_irm.
Yazımı okuyanlara teşekürler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap