Gönderen Konu: KB7 Kara İksir kasmak :)))  (Okunma sayısı 2016 defa)

Çevrimdışı Phonex

• 25. Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • I LOVE CLASH OF CLANS
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Phreak
  • Klanım : Centro Gofret
KB7 Kara İksir kasmak :)))
« : 16 Mart 2015, Pazartesi - 17:45 »
Çoğumuz köy binası 7'ye geçmiştir veya geçecektir.Çoğumuz geçtiğinde kara kara düşündüğü bi olay var.Kara iksir ve Barbar Kral.Bu yazımda elimden gelince Kb7'de nasıl kara iksir kasabileceğimizi anlatmaya çalışıcam.İlk olarak ordu düzenini anlatayım;
Ordu kapasitesinin yarısına barbar yarısına okçu basarak elinizden geldiği kadar dengeli kurun.
Büyüler:Büyü fabrikanızın alabildiği kadar yıldırım büyüsü(En az 1 saat sürecek bu iş)
O yüzden askerlerle ganimet(altın,iksir)için saldırı yapın.Büyüler hazır olunca savaşa girebilirsiniz.Peki ordumuz ve büyülerimiz hazır nasıl savaş yapacağız??
İlk önce Kara İksir depoda mı sonda da mı olacağını tespit ediyoruz(Dolu sondada kutu dolu oluyor)Yıldırım büyülerini Kara iksirin olduğu binaya atıyoruz.Mümkünse çevreden %50 veya dışardaki köy binalarını alarak hem kara iksir hemde kupa kasıyoruz.10000 Kara iksiri biriktirdikten Barbar Kral emrinizde  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Not:Deposu ortada olanların köy binası dışarıda oluyor.(Genellikle)
Yazı biraz uzun oldu farkındayım yardımcı olabildiysem Ne Mutlu Bana  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Clash of Clans'daki ismim Phreak.Centro Gofret isimli klanın üyesiyim.Köy Binası 8im.P.E.K.K.A'ları severim.
Herkese saygı ve sevgilerimle.

-Mert-

Çevrimdışı Thebingbang

• 25. Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • Bugünü hak ederek yaşa ki; Yarın dünü düşünme.
  • 20 Mesajı Toplam
    31 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ThanaToS
  • Klanım : B.E.S. Empire
Ynt: KB7 Kara İksir kasmak :)))
« Yanıtla #1 : 25 Mart 2015, Çarşamba - 18:02 »
Hiç güzel bir yöntem değil. Emeğine sağlık derdim ama pek emek göremedim, bu yazı her yerde var. DISLIKE

Kötü biri olduğumu söyleyenlerin hepsi. Sahip olduğum iyi niyetlerimin katilleriydi.

Çevrimdışı Phonex

• 25. Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • I LOVE CLASH OF CLANS
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Phreak
  • Klanım : Centro Gofret
« Yanıtla #2 : 25 Mart 2015, Çarşamba - 19:49 »
Ben bu yöntemle aldım Barbar Kralı.Tabii bu şahsi görüşünüz olduğu için müdahale edemem.Emek konusunda bişey demiyorum.Ama o kadar yazmak bile emek bence...

Clash of Clans'daki ismim Phreak.Centro Gofret isimli klanın üyesiyim.Köy Binası 8im.P.E.K.K.A'ları severim.
Herkese saygı ve sevgilerimle.

-Mert-

Çevrimdışı MustafaUzelz

• 20.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Clash of Clans
  • 9 Mesajı Toplam
    10 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Mustafa
  • Klanım : SAMPIYONTAKIM
« Yanıtla #3 : 31 Mart 2015, Salı - 16:57 »
Yöntem iyi değil gereksiz vakit kaybı üzgünüm Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

200 Kişilik ordu için önerim.

20 Dev , 20 Goblin Gerisi Full Okçu , 3 İyileştirme Büyüsü ( 2 iyileştirme 1 öfkede olur öfkenin seviyesine bağlı)

Klan kalenize 5 6 7 dev isteyin . 24 dev 20 goblin full okçu en aşaği 500 kara iksirli köylere dalın . Köy binamı 7 yapalı 1 ay olmadı barbarı yarın 5.seviyeye basıp yeteneğini açıcam Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tam bir ganimetçi ..

Tüm gelişimim sürekli güncel .

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Akreq

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • COC Nick : HeLLDeWiL
  • Klanım : ıYı Boyu (Türk)
« Yanıtla #4 : 20 Şubat 2016, Cumartesi - 22:41 »
Kara iksir icin 100 barbar 100 okcu yetersiz oluyor. Eger sadece kara iksir basicaksaniz en az 10 dev sart. Devleri kara iksir deposuna en yakin havanlara gore ayarliyacaksiniz. (Buyu olarak 2 sifa 1 ofke yeterli.) Havanlar gittikten sonra yayarak okcu ve barbarlari salacaksaniz. Sahsen ben bu taktikle bayagi bi kara iksir biriktirdim.

Not: Bu taktim sadece kara iksire yoneliktir. Cogunlukla kupa kaybettirir ama bolca kara iksir toplatir.

Orhun abidelerinin gölgesinde
    Kımız yudumlerken
        Kopuzun sesinde
           Şenlenmeyi hayal eden
                                                                Türkleriz biz..