Gönderen Konu: Ganimet Ganimett  (Okunma sayısı 1346 defa)

Çevrimdışı prodection45

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : okan
  • Klanım : TR 45
Ganimet Ganimett
« : 01 Ocak 2016, Cuma - 20:58 »
  beyler kb 9 um  2720 kupa usta ligteyim ganimet yok hiç bıktım artık sizce düşmelimiyim  kupamı

Çevrimdışı Nirvana0110

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Nirvana
  • Klanım : YENİLMEZLER
Ynt: Ganimet Ganimett
« Yanıtla #1 : 03 Ocak 2016, Pazar - 05:47 »
Genel olarak her ligde aynı sorun var bende KB 9 um bende usta liginden düştüm dusmemim sebebi ise artık usta ve diğer liglerde kazanma konusunu yüzdeye dökmüşler eskisi gibi olsa 1 yıldız alirdim zaten biraz ganimetle beraber iyi bir ganimet ortaya çıkardı ama artık öyle değil ben şuan altın 3 deyim kupam 1500 her lige gittim faka doğru düzgün bir ganimet yok şuan ustler nasıl bilmiyorum fakat 300 k ganimet geliyor(tabi alabilene) ama köylerde baya güçlü almak imkânsız olduğu için elim titreyen titreyen ileri tuşuna gidiyor yapicak bisey yok şuanda ligdende kaynaklanan bir durum değil supercell in tamamen  kendini bitirmesi bu yeni güncellemeyi beklicez artik

Çevrimdışı sametDOGAN

• 25. Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 15 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 11 Ocak 2016, Pazartesi - 13:45 »
dostum kristal 2 3 arasındayım her saldırım en fazla 10 15 arama yapıyorum 400 k dan asagı almadım az oncede 750 k geldi daldım kupa cık tavsiye ederim iyi forumlar

Bir Çeçen Atasözü Derki ; Sakın bir denizciye bulaşma .. Onun gördüğü fırtınalar senin sinek vızıltından daha güçlüdür. Denizciler cesurdur , gözleri karadır ve birazda delidir ..
DENİZCİ

Çevrimdışı ColdSinan

• 21.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 11 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ColdStorm
« Yanıtla #3 : 11 Ocak 2016, Pazartesi - 16:52 »
Samet arkadisimizin dedigi gibi ben de th9 um kristal3 altin1 (1900+) da takiliyorum her kazandigim ganimet en az 300k filan oluyo bi de bonusu var az da olsa dun 540k lik 6 7 tane koy buldum bi de bazilarinin hem depolari hem toplayicilarda iyi gani var bi girdigimde 450k filan rahat aliyosun bak 1gunde 2 x yayi bastim önceki gun 9k olan kara iksir bugun 40k ve kara da kasmiyorum kristal ligi oneririm ve garip ama gercekten saldiran da yok

Kara iksir iyi insan gibidir ; zor bulunur.Bulursan da kaybetmemek için korumasını bileceksin...

ColdSinan 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: sametDOGAN (31 Mayıs 2016, Salı - 14:10)