Clash of Clans > Öneri & Şikayet & Tavsiye

GANİMET BULAMAMAYA SON

(1/7) > >>

furkan49:
S.a arkadaşlar sizinle bir şey paylaşmak istiyorum şimdi bazı arkadaşlar ganimet bulamadıkları için gece yarısını beklerler çünkü online sayısı az ve madenler daha çok dolu oluyor ben bunu denedim gerçekten işe yarıyor bazılarıda dil degiştiriyorlar işte konumuzdada buraya değineceğim dil değiştirme olayı saat dilimiyle alakalı birşeydir hangi dili seçerseniz o dili en çok kullanan ülkenin saat dilimine göre rakipler çıkar karşınıza bende size bütün dillerin saat dilimini söyleyeceğim öglen vakti gece ganimet arıyormuşsunuz gibi arayacaksınız birde köy binalarına göre kupa aralığında ganimet bulma var
6.seviye köy binası 900-1200 arası kupada
7.seviye köy binası 1100-1400 arası kupada
8.seviye köy binası 1400-1700 arası kupada
9.seviye köy binası 1700-2000 arası kupada
10.seviye köy binası 2000-2500 arası kupada
Genellikle madenlerde ganimet bulmak için kupa aralıkları bunlardır.tabiki 7.seviye köy binası olan biri 9.seviye köy binası olan birine savaş açarsa daha iyi ganimet gözükür ama bu kupa aralığının aşagısındaysa bulması daha zor olacaktır.
Dil degişimlerine gelirsek
English:2 saat gerimizde
Français:1 saat gerimizde
Deutsch:1 saat gerimizde
İtaliano:1 saat gerimizde
Espanol:2 saat gerimizde
Nederlands:1 saat gerimizde
Norsk:1 saat gerimizde
Portugues:3 saat gerimizde
Çin:5 saat ilerimizde
Japonya:6 saat ilerimizde
Kore:6 saat ilerimizde
Rusya:1 saat ilerimizdedir.
Arkadaşlar bu bir hile değil bu bir taktiktir kupa aralıgını ve saat aralıgını tutturursanız madenlerdeki ganimet farkını bulursunuz birde ilk saydıgım dillerle aramızda pek saat farkı yok ama hepsini aynı saatlerde pek çok kez denedim en etkiki olan nedendir bilmiyorum almanya:Deutsch eğer yardımcı olabildiysem bir beğeniyi esirgemeyin iyi forumlar...

mantalica:
Güzel bilgilendirme eline sağlık. Benim de en etkili olarak  saat 22.00 dan sonra rusya serverı. Güzel ganimet denk geliyor ve köy düzenleri enteresan bir şekilde kötü denilebilcek seviye de sadece okçu saldırısı ile içerde ki ganimeti bile çok rahat alabilme şansınız oluyor.

uchihali:
Bana ispanyol iyi geliyor kupa aralığım 1300 1400

Kurmay:
bizim niye aklımıza gelmedi bu saat farklarını yazmak :) tşklr  8)

Syntax:
Th 8 im 1300de italya fena değil

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Sitemap 
Tam sürüme git