Gönderen Konu: GANİMET ARTIK ÇOCUK OYUNCAĞI  (Okunma sayısı 1746 defa)

Çevrimdışı furkan49

• 16.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 30 Mesajı Toplam
    104 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Furkan
  • Klanım : OSMANLI
GANİMET ARTIK ÇOCUK OYUNCAĞI
« : 18 Kasım 2014, Salı - 03:57 »
S.a arkadaşlar daha önce Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap konumuzda beraber olmuştuk şimdide kupa kasma ve ganimetin en basit yolu özellikle +100 leveller için iyidir.
Şimdi arkadaşlar liglere göre aldığımız bonuslar artış gösterdi usta ligde 100.000 ganimet bonusu alabiliyoruz ve bizim için çok iyi oldu arkadaşlar kupa kasmak bazı arkadaşlar için sıkıntı oluyor ve bunun bilinmeyen dikkat çeken bir yönünü keşfettim başta köy düzeninizin iyi olması lazım ve ve köyünüzün dışında 5-6 tane depo bırakıyorsunuz tabi ganimetinizin fazla olmaması şartıyla 3 altın 3 iksir ve 1 kara iksir deposu köyünüzün dışına bırakın size saldırmak isteyenler oraya bir kaç okcu bırakıcak ve az bi ganimet verip en az 20 kupa almış olacaksınız böyle ben 2 günde usta lige çıktım fazla aktif olamadıgım için çünkü bazıları yıldız içinde içeri dalıyor aktif olamadıgım için kalkanı açamıyorum usta lige cıktınız her savaşınızda full okcu yapıyorsunuz köy binası dışarda veya dağınık % 50 sini alabileceğiniz bir köy sizin için yeterli olacaktır ve direk 100.000 lik bonuslarınız hazır lig yükseldikçe bonuslar artacak ve arama yaparken madenleri dolu köyler gelincede tadından yenmiyor iyi ganimetler iyi forumlar işinizi gördüyse bir beğeni kafi şimdiden teşekkürler

« Son Düzenleme: 19 Kasım 2014, Çarşamba - 17:09 Gönderen: furkan49 »

KLAN ARAYAN ARKADAŞLAR VIP KLANLAR BÖLÜMÜNDEN KLANIMIZA BAKABİLİRLER
Osmanlı

Benim gülüşlerim sizin çığlıklarınızdan daha kudretlidir.

furkan49 'nin Mesajlarını Beğenen 4 Kullanıcı: xraytech (22 Aralık 2014, Pazartesi - 22:39), Killer1453 (15 Aralık 2014, Pazartesi - 20:02), ISaSuKeII (22 Kasım 2014, Cumartesi - 22:33), hassanl (21 Kasım 2014, Cuma - 17:25)