Gönderen Konu: ARKADAŞLAR TÜM TÜRK KARDEŞLER GELSİN YARDIMINIZ LAZIM  (Okunma sayısı 1755 defa)

Çevrimdışı aveosss

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
  • COC Nick : aveos
  • Klanım : TÜRK
ARKADAŞLAR TÜM TÜRK KARDEŞLER GELSİN YARDIMINIZ LAZIM
« : 16 Kasım 2015, Pazartesi - 20:35 »
15.11.2015 İTİBARİ İLE WEİWUER ( 9 SEVİYE ) KLANIMIZ İRANLI TERMİNATÖR ADLI KİŞİ TARAFINDAN HACKLENMİŞTİR. LİDER HESABIMIZI ELE GEÇİRDİ ORADAN DA LİDERLİĞİ KENDİNE VERDİ VE BİZİ DAĞITTI. OLAY BU ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİ. DÜŞÜNCELERİNİZİ NE YAPABİLECEĞİMİZİ LÜTFEN PAYLAŞIN BEKLİYORUM

aveosss 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Ertuğrul ŞAHİN (11 Ekim 2016, Salı - 19:39)

Çevrimdışı uchihali

• 61.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Clash of Clans
  • 75 Mesajı Toplam
    93 Kere Beğenildi
  • COC Nick : uchihali
Ynt: ARKADAŞLAR TÜM TÜRK KARDEŞLER GELSİN YARDIMINIZ LAZIM
« Yanıtla #1 : 16 Kasım 2015, Pazartesi - 20:37 »
Coc yetkililerine mesaj atmanız lazım.Kanıt olarak fotoğraf konuşma gönderebilirsiniz.

uchihali 'nin Mesajlarını Beğenen 3 Kullanıcı: Ömer14s (24 Ekim 2016, Pazartesi - 00:58), Ertuğrul ŞAHİN (11 Ekim 2016, Salı - 19:39), aveosss (16 Kasım 2015, Pazartesi - 21:18)

Çevrimdışı aveosss

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 16 Kasım 2015, Pazartesi - 20:45 »
Yüzlerce ss var elimizde . 50 kişi yüzlerce ss attık durumu anlattık. Klan içi sorunlara birşey yapamıyoruz gibi bir cevap veriyorlar. İnanınki şu oyunda bile milletçilik yapıyolar.Daha okumadan otomatık cevap yolluyolar bize.Yazık insanların emeğine.Ben daha 3 aydır ordaydım ama o klanı 2 sene boyunca gece gündüz savaşarak o hale getirdiler. Şimdi bakarsanız iranlı birinin elinde doldurdu iranlıları içeri

aveosss 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Ertuğrul ŞAHİN (11 Ekim 2016, Salı - 19:39)

Çevrimdışı enescan54

• 7.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 6 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 17 Kasım 2015, Salı - 00:33 »
kardeş ne yapabilceğin konusunda bilgim yok ne yazık ki ama şu hackleme konusunu merak ettim adamın hesabını nasıl hackledi ? lider gmail adresini felanmı verdi ? :S

enescan54 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Ertuğrul ŞAHİN (11 Ekim 2016, Salı - 19:39)

Çevrimdışı aveosss

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 17 Kasım 2015, Salı - 00:41 »
Kardeşim sanırım liderimizin ıcloud u bir şekilde ele geçirdi ve ne olduysa ordan sonra oldu.Icloud sanıldığı kadar güvenilir birşey değil fikrine vardık.Herhangi bir açıkta vermedik ama elimizden birşey gelmıyor. SUPERCELL yetkilileri ilgi göstermiyor resmen.Yapacak birşey yok boşverine getiriyorlar.Klanımızı hacklemeleriyle alakaları oldugunu düşünücez artık o noktaya geldik.Araştırma bile yapmayacaklarını söylediler.İnanılmaz birşey yazıklar olsun ne diyeyim

aveosss 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Ertuğrul ŞAHİN (11 Ekim 2016, Salı - 19:40)

Çevrimdışı enescan54

• 7.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 6 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 17 Kasım 2015, Salı - 01:14 »
geçmiş olsun kardeşim cidden üzüldüm :S

enescan54 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Ertuğrul ŞAHİN (11 Ekim 2016, Salı - 19:40)

Çevrimdışı uchihali

• 61.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Clash of Clans
  • 75 Mesajı Toplam
    93 Kere Beğenildi
  • COC Nick : uchihali
« Yanıtla #6 : 20 Kasım 2015, Cuma - 18:45 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Yüzlerce ss var elimizde . 50 kişi yüzlerce ss attık durumu anlattık. Klan içi sorunlara birşey yapamıyoruz gibi bir cevap veriyorlar. İnanınki şu oyunda bile milletçilik yapıyolar.Daha okumadan otomatık cevap yolluyolar bize.Yazık insanların emeğine.Ben daha 3 aydır ordaydım ama o klanı 2 sene boyunca gece gündüz savaşarak o hale getirdiler. Şimdi bakarsanız iranlı birinin elinde doldurdu iranlıları içeri
Otomatik mesaj konusu gerçekten can sıkıcı.Hep aynı yetkili ile değilde 2-3 yetkili ile konuşma açarsanız şansınız yükselebilir.

uchihali 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Ertuğrul ŞAHİN (11 Ekim 2016, Salı - 19:40)

Çevrimdışı aveosss

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
« Yanıtla #7 : 20 Kasım 2015, Cuma - 18:53 »
50 kişi 3 4 kez maıl attık hala bi noktaya gelmiş değiliz.En son süpercell tehdıt edıyordu maıl atmaya devam edersenız hesaplarınızı kapatırız diye.Bu resmen Türk düşmanlığı başka açıklaması yok.

aveosss 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Ertuğrul ŞAHİN (11 Ekim 2016, Salı - 19:40)