Gönderen Konu: Güvenli : 77.seviye / yarı full belediye 8 / tertemiz hesap / güvence verilir  (Okunma sayısı 548 defa)

Çevrimdışı BenCihangirr

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : BenCihangir
  • Klanım : ThatCrazyTURKS
Merhaba, öncelikle belirtmeliyim ki ciddi olarak alıcı olan arkadaşların yazımı okuyup öyle iletişime geçmesini rica ediyorum. Her şeyi gayet açık anlatmaya çalıştım.

Bu yan hesabımı satmamın nedeni hem pek oynayamamam hem de askere gitcek olmam. Döndüğümde de iş güç derken pek vaktim olmucak.

Aşağıda resimlerini görceğiniz köyü satıyorum.
Köy 77.seviyedir. Yarı full belediye 8'dir.
"İsim değiştirme hakkı vardır."
"Gmail değiştirme hakkı vardır ve her türlü bilgiyi vericem. Şifre ve yedek e-mail'i değiştirdiğiniz andan itibaren hesap tamamen size aittir"
Köy aktif olarak kullanılmıştır.  "440 savaş yıldızı" vardır
4 inşaatçı ve 800 küsür taş vardır.
Laboratuarda pek asker geliştirilmedi, barbar, okçu, ejder gibi sık kullanılan askerler geliştirildi.
Ayrıyetten ;
25.000 asker bağışı (200 taş) Kristal lig (250 taş) Usta lig (1000 taş) Şampiyon lig (2000 taş) gibi görevler duruyor.

Resimde gördüğünüz klan sahibi benim. Ziyaret edip canlı olarak bakabilirsiniz.

Temel bilgileri vermeye çalıştım atladığım bir şey varsa affola. Gelelim satış hakkındaki bilgilere.

Öncelikle nasıl güvenebilirsiniz? Açıkçası bu güveni sözlerle verebilir miyiz bilemiyorum. Bu tür oyunlarda dolandırıcı ve 3 5 kuruşa tamah eden bir sürü insan var. Daha önce ben de  dolandırıldım iyi bilirim. Ben size istediğiniz her türlü bilgiyi verebilirim. Telefondan görüşme veya whatsapp yolu ile mesajlaşma da yapabiliriz.(bazı saatler yoğun olduğumdan görüşme yapamıyorum). VE BELİRTMELİYİM Kİ ÖNCE KÖYÜ VER SONRA PARAYI YATIRIYIM VEYA TAKAS YAPALIM GİBİ ŞEYLER İÇİN İLETİŞİME GEÇMEZSENİZ SEVİNİRİM. Çok şükür ki haramda gözüm yoktur.Sadece kendim için konuşmuyorum, dolandırıcı arkadaşlar da okuyorsa bu yazımı unutmayın ki " kul hakkının affı yoktur. "Haram para ne size ne de evinize bereket getirir. Getirmediği gibi götürür. Yapmayın onu.

Belirtmek isterim ki emeğin pazarlığı olmaz görüşündeyim. Köy için 60 TL fiyat biçtim. Az mı çok mu bilemem. Fakat emeğin karşılığı ucuz değildir.
Ücreti PTT, Ziraat Bankası veya Paypal hesabı ile bana havale yoluyla gönderebilirsiniz.Ben İzmir'liyim fakat Kütahya'da öğrencilik yapıyorum şu an.
EĞER GÜVENEMEZSENİZ Kütahya'ya buyrun yüz yüze de işlemi gerçekleştirelim öyle bir seçenek de sunuyorum.

Son olarak sizden ricam lütfen ciddi olarak almayı düşünen arkadaşlar benimle iletişim kursun. Tabi ki sorularınızı seve seve cevaplıcam.

İşte durum budur arkadaşlar. Telefon numaramı ve mail adresimi aşağıda vericem istediğiniz soruları mail, mesaj veya whatsapp yoluyla belirtebilirsiniz.
Şimdiden satın alacak arkadaşa hayırlı uğurlu olsun.

Telefon : 0 538 206 02 53
Mail       : cihangirercaglar@hotmail.com

Resimler :
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap